Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 7 тамыздағы № 16/144-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 тамызда № 2353 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 5 мамырдағы № 476-1 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 05.05.2014 № 476-1 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2172-нөмірмен тіркелген, 2012 жылғы 26 желтоқсанда «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 326 711 865 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 13 600 794 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 046 903 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 7 135 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 312 057 033 мың теңге;
2) шығындар – 327 038 395 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 3 540 616 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 301 019 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 760 403 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 000 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 000 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - 4 867 146 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 4 867 146 мың теңге.»;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. 2013 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
Шардара ауданы және Шымкент, Кентау және Түркістан қалаларынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 50%;
Шардара ауданының бюджетіне – 71,5%;
Шымкент қаласының бюджетіне – 87%;
Кентау қаласының бюджетіне – 70,5%;
Түркістан қаласының бюджетіне – 80%;
облыстық бюджетке:
Шардара ауданы және Шымкент, Кентау және Түркістан қалаларынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) 50%;

О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 7 августа 2013 года № 16/144-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 9 августа 2013 года № 2353. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 5 мая 2014 года № 476-1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 05.05.2014 № 476-1).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2172, опубликовано 26 декабря 2012 года в газете «Южный Казахстан») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 326 711 865 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 600 794 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 046 903 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7 135 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 312 057 033 тысяч тенге;
2) затраты – 327 038 395 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 540 616 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 301 019 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 760 403 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 000 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 1 000 000 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 4 867 146 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 4 867 146 тысяч тенге.»;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Установить на 2013 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
в бюджеты районов (городов областного значения), кроме Шардаринского района, и городов Шымкент, Кентау и Туркестан - 50 процентов;
в бюджет Шардаринского района – 71,5%;
в бюджет города Шымкент – 87%;
в бюджет города Кентау – 70,5%;
в бюджет города Туркестан - 80%;
в областной бюджет:
от районов (городов областного значения), кроме Шардаринского района и городов Шымкент, Кентау и Туркестан - 50 процентов;

Шардара ауданынан – 28,5%;
Шымкент қаласынан – 13%;
Кентау қаласынан – 29,5%;
Түркістан қаласынан – 20% болып белгіленсін.»;
4-тармақ мынадай мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:
«Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға.»;
6-тармақ мынадай мазмұндағы он үшінші абзацпен толықтырылсын:
«қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға.»;
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«7. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін дамуға арналған нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның iшiнде:
облыстық энергетика және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық басқармасы бойынша;
облыстық құрылыс басқармасы бойынша.
Көрсетілген трансфертті аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.»;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

от Шардаринского района – 28,5%;
от города Шымкент – 13%;
от города Кентау – 29,5%;
от города Туркестан – 20%.»;
пункт 4 дополнить абзацем четырнадцатым следующего содержания:
«на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020.»;
пункт 6 дополнить абзацем тринадцатым следующего содержания:
«на развитие благоустройства городов и населенных пунктов.»;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«7. Учесть, что в областном бюджете на 2013 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) по:
управлению энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области;
управлению строительства области.
Распределение указанного трансферта бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

10 534
261
Облыстың білім басқармасы
7 497 375
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
7 497 375
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
253 030
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
253 030
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
253 030
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
25 180 569
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
628 753
034
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
628 753
261
Облыстың білім басқармасы
4 558 849
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 407
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
43 658
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
280 167
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
310 947
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
100 064
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 008
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
14 928
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
463 045
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
241 891
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 837 340
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 175 394
271
Облыстың құрылыс басқармасы
19 992 967
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
17 670 153
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 322 814
05
Денсаулық сақтау
75 099 528
1
Кең бейiндi ауруханалар
415 161
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
415 161
004
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілеріне стационарлық және стационарлықты ауыстыратын медициналық көмек көрсету

10 534
261
Управление образования области
7 497 375
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
7 497 375
5
Переподготовка и повышения квалификации специалистов
253 030
253
Управление здравоохранения области
253 030
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
253 030
9
Прочие услуги в области образования
25 180 569
253
Управление здравоохранения области
628 753
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
628 753
261
Управление образования области
4 558 849
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
89 407
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
43 658
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
280 167
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
310 947
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
100 064
013
Капитальные расходы государственного органа
2 008
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
14 928
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
463 045
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
241 891
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 837 340
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 175 394
271
Управление строительства области
19 992 967
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
17 670 153
037
Строительство и реконструкция объектов образования
2 322 814
05
Здравоохранение
75 099 528
1
Больницы широкого профиля
415 161
253
Управление здравоохранения области
415 161
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

415 161
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 183 892
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 183 892
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
747 319
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
176 965
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
259 608
3
Мамандандырылған медициналық көмек
37 720 146
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
37 720 146
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
7 621 000
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
522 250
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
435 236
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
104 850
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
761 706
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
530 236
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
3 925 377
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
55 631
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде қатерлі ісік ауруларымен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
2 754 307
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
21 009 553
4
Емханалар
13 041 893
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
13 041 893
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
8 286 663
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
3 121 120
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 634 110
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2 193 357
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 193 357
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация

415 161
2
Охрана здоровья населения
1 183 892
253
Управление здравоохранения области
1 183 892
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
747 319
006
Услуги по охране материнства и детства
176 965
007
Пропаганда здорового образа жизни
259 608
3
Специализированная медицинская помощь
37 720 146
253
Управление здравоохранения области
37 720 146
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
7 621 000
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
522 250
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
435 236
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
104 850
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
761 706
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
530 236
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 925 377
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
55 631
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 754 307
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
21 009 553
4
Поликлиники
13 041 893
253
Управление здравоохранения области
13 041 893
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
8 286 663
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
3 121 120
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
1 634 110
5
Другие виды медицинской помощи
2 193 357
253
Управление здравоохранения области
2 193 357
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

331 063
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
782 191
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
782 191
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
94 904
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
155
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
122 998
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
88 705
019
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыру
12 550
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
383 964
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
78 915
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
32 627 253
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8 915 522
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
37 301
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
37 301
261
Облыстың білім басқармасы
36 402
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
36 402
262
Облыстың мәдениет басқармасы
3 998
015
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 998
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
253 183
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
253 183
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 581 301
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 079 686
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 493 069
073
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

331 063
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
782 191
256
Управление координации занятости и социальных программ области
782 191
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
94 904
007
Капитальные расходы государственного органа
155
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
122 998
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
88 705
019
Реализация текущих мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020
12 550
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
383 964
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
78 915
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
32 627 253
1
Жилищное хозяйство
8 915 522
253
Управление здравоохранения области
37 301
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
37 301
261
Управление образования области
36 402
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
36 402
262
Управление культуры области
3 998
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
3 998
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
253 183
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
253 183
271
Управление строительства области
8 581 301
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
6 079 686
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 493 069
073
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

8 808 292
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
20 367 231
1
Ауыл шаруашылығы
11 766 845
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
11 623 054
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 036
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
493 557
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 920
004
Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетингтік жүйесін дамыту
87 220
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 637 360
011
Өндiрiлетiн ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттiк қолдау
1 202 568
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
939 631
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
219 000
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
1 500 000
017
Қазақстандық мақта талшығының сапасын сараптау
390 000
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
4 267 746
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
180 000
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
144 000
036
Гербицидтердің экономикалық қолжетімділігін арттыру
208 061
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
150 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
108 955
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
127 809
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
127 809
271
Облыстың құрылыс басқармасы
15 982
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
15 982
2
Су шаруашылығы
4 117 829

8 808 292
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
20 367 231
1
Сельское хозяйство
11 766 845
255
Управление сельского хозяйства области
11 623 054
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
91 036
002
Поддержка семеноводства
493 557
003
Капитальные расходы государственного органа
3 920
004
Развитие информационно-маркетинговой системы сельского хозяйства
87 220
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 637 360
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
1 202 568
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
939 631
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
219 000
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
1 500 000
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна
390 000
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
4 267 746
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
180 000
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
144 000
036
Повышение экономической доступности гербицидов
208 061
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
150 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
108 955
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
127 809
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
127 809
271
Управление строительства области
15 982
020
Развитие объектов сельского хозяйства
15 982
2
Водное хозяйство
4 117 829