Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/187-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 желтоқсанда № 2421 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 5 мамырдағы № 476-1 хатымен)
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 05.05.2014 № 476-1 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2172-нөмірмен тіркелген, 2012 жылғы 26 желтоқсанда «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
«327 241 137» деген сандар «327 351 656» деген сандармен ауыстырылсын;
«312 294 232» деген сандар «312 404 751» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында «327 567 661» деген сандар «327 678 180» деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақ мынадай мазмұндағы он бесінші абзацпен толықтырылсын:
«бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынамалауға.»;
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«8. 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінен уәкілеттігін берілуіне байланысты облыстық бюджеттің шығындарын өтеуге арналған нысаналы трансферттер түсімдері қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
тексеру комиссиясы бойынша;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынамалау бойынша.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттері бойынша бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.»;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 10 декабря 2013 года № 21/187-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 10 декабря 2013 года № 2421. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 5 мая 2014 года № 476-1)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 05.05.2014 № 476-1).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2172, опубликовано 26 декабря 2012 года в газете «Южный Казахстан») следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «327 241 137» заменить цифрами «327 351 656»;
цифры «312 294 232» заменить цифрами «312 404 751»;
в подпункте 2) цифры «327 567 661» заменить цифрами «327 678 180»;
пункт 4 дополнить абзацем пятнадцатым следующего содержания:
«на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования.»;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Учесть, что в областном бюджете на 2013-2015 годы предусмотрены целевые трансферты из бюджетов районов (городов областного значения) на компенсацию потерь областного бюджета в связи с передачей полномочий:
по ревизионным комиссиям;
на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования.
Распределение указанных трансфертов из бюджетов районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

19 320 146
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 286 514
276
Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
16 550
001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 650
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
900
05
Денсаулық сақтау
73 760 541
1
Кең бейiндi ауруханалар
415 161
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
415 161
004
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілеріне стационарлық және стационарлықты ауыстыратын медициналық көмек көрсету
415 161
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 179 938
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 179 938
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
747 319
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
173 011
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
259 608
3
Мамандандырылған медициналық көмек
37 327 117
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
37 327 117
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
7 535 312
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
522 250
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
430 545
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
104 117
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
771 342
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
525 744
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
3 934 039
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
55 631
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде қатерлі ісік ауруларымен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
2 748 316
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
20 699 821
4
Емханалар
12 732 239
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 732 239
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету

19 320 146
037
Строительство и реконструкция объектов образования
2 286 514
276
Управление по защите прав детей области
16 550
001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
15 650
003
Капитальные расходы государственного органа
900
05
Здравоохранение
73 760 541
1
Больницы широкого профиля
415 161
253
Управление здравоохранения области
415 161
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
415 161
2
Охрана здоровья населения
1 179 938
253
Управление здравоохранения области
1 179 938
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
747 319
006
Услуги по охране материнства и детства
173 011
007
Пропаганда здорового образа жизни
259 608
3
Специализированная медицинская помощь
37 327 117
253
Управление здравоохранения области
37 327 117
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
7 535 312
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
522 250
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
430 545
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
104 117
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
771 342
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
525 744
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 934 039
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
55 631
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 748 316
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
20 699 821
4
Поликлиники
12 732 239
253
Управление здравоохранения области
12 732 239
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села

8 034 240
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
3 138 336
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 559 663
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2 207 138
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 207 138
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
2 177 151
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
29 987
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
19 898 948
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
9 833 191
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
124 512
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
1 034 308
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
54 177
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
28 100
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметi
61 893
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
137 410
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстау
11 295
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
6 627
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
8 374 869
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 065 757
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
9 913 985
083
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салу
151 772
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
4 125 776
1
Әлеуметтiк қамтамасыз ету
2 987 454
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 202 577
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
455 845
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
221 389
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
953 145
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

8 034 240
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
3 138 336
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
1 559 663
5
Другие виды медицинской помощи
2 207 138
253
Управление здравоохранения области
2 207 138
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
2 177 151
029
Областные базы спецмедснабжения
29 987
9
Прочие услуги в области здравоохранения
19 898 948
253
Управление здравоохранения области
9 833 191
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
124 512
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
1 034 308
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
54 177
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
28 100
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
61 893
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
137 410
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
11 295
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
6 627
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
8 374 869
271
Управление строительства области
10 065 757
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
9 913 985
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
151 772
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 125 776
1
Социальное обеспечение
2 987 454
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 202 577
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
455 845
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
221 389
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
953 145
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах

253 183
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
253 183
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 001 335
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 469 720
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 523 069
073
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
8 546
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 337
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 337
2
Коммуналдық шаруашылық
22 634 608
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
22 634 608
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 126
004
Елдi мекендердi газдандыру
426 186
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 834
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 444 021
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
3 950 095
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
7 402 342
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 066 757
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
2 239 247
3
Елді-мекендерді абаттандыру
60 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
60 000
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
60 000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
11 779 058
1
Мәдениет саласындағы қызмет
5 164 891
262
Облыстың мәдениет басқармасы
2 212 949
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 365
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау

253 183
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
253 183
271
Управление строительства области
7 001 335
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
4 469 720
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 523 069
073
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
8 546
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 337
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
3 337
2
Коммунальное хозяйство
22 634 608
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
22 634 608
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
99 126
004
Газификация населенных пунктов
426 186
005
Капитальные расходы государственного органа
6 834
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
6 444 021
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
3 950 095
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
7 402 342
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 066 757
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
2 239 247
3
Благоустройство населенных пунктов
60 000
271
Управление строительства области
60 000
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
60 000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
11 779 058
1
Деятельность в области культуры
5 164 891
262
Управление культуры области
2 212 949
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
37 365
003
Поддержка культурно-досуговой работы

253 800
001
Жергілікті деңгейде жастар саясаты мәселелері жөніндегі қызметтер
177 513
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13 773
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
61 669
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
845
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 926
008
Спорттағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттардың мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайту
1 926
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
9 137 612
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
9 137 612
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
9 137 612
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
45 922
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ көлігі жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
9 091 690
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
20 527 977
1
Ауыл шаруашылығы
11 975 156
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
11 832 261
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 036
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
551 407
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 840
004
Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетингтік жүйесін дамыту
87 220
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 272 795
011
Өндiрiлетiн ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттiк қолдау
1 202 568
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 308 695
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
186 606
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
1 865 594
017
Қазақстандық мақта талшығының сапасын сараптау
390 000
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
4 267 746
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
180 000
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)

253 800
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
177 513
003
Капитальные расходы государственного органа
13 773
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
61 669
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
845
285
Управление физической культуры и спорта области
1 926
008
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ-интернатов для одаренных в спорте детей
1 926
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
9 137 612
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
9 137 612
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
9 137 612
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
45 922
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
9 091 690
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
20 527 977
1
Сельское хозяйство
11 975 156
255
Управление сельского хозяйства области
11 832 261
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
91 036
002
Поддержка семеноводства
551 407
003
Капитальные расходы государственного органа
3 840
004
Развитие информационно-маркетинговой системы сельского хозяйства
87 220
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 272 795
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
1 202 568
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 308 695
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
186 606
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
1 865 594
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна
390 000
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
4 267 746
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
180 000
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

61 995
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
61 995
9
Басқалар
10 729 436
257
Облыстың қаржы басқармасы
280 000
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
280 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1 678 390
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
52 403
020
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 252 765
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
373 222
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық басқармасы
2 677 370
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 563
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
747
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
106 352
005
Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
90 000
010
Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 273 831
011
Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
77 000
012
Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
12 000
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
7 877
269
Облыстың дін істері басқармасы
12 960
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 365
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 595
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 080 716
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
4 891 588
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1 089 095
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
100 033
14
Борышқа қызмет көрсету
90 994
1
Борышқа қызмет көрсету
90 994

61 995
008
Поддержка предпринимательской деятельности
61 995
9
Прочие
10 729 436
257
Управление финансов области
280 000
012
Резерв местного исполнительного органа области
280 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
1 678 390
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
52 403
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 252 765
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов
373 222
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 677 370
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
109 563
003
Капитальные расходы государственного органа
747
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
106 352
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
90 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса -2020»
2 273 831
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
77 000
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
12 000
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7 877
269
Управление по делам религий области
12 960
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
10 365
003
Капитальные расходы государственного органа
2 595
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 080 716
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
4 891 588
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
1 089 095
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
100 033
14
Обслуживание долга
90 994
1
Обслуживание долга
90 994