2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 желтоқсанда № 2441 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 19 ақпандағы № 141-1 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 19.02.2015 № 141-1 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 385 371 691 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 10 085 499 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 2 176 871 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 357 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 373 098 964 мың теңге;
2) шығындар – 383 564 780 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 4 275 020 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 439 712 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 164 692 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 000 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 3 000 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - 5 468 109 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 5 468 109 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 24.10.2014 № 32/252-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді -  Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 27.11.2014 № 33/254-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2014 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
Бәйдібек, Мақтаарал, Сайрам, Созақ, Төлеби және Шардара аудандары, Шымкент, Арыс және Кентау қалаларынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 50 пайыз;
бюджеттеріне:
Бәйдібек ауданының – 69,5 пайыз;
Мақтаарал ауданының – 56,6 пайыз;
Сайрам ауданының – 35,1 пайыз;
Созақ ауданының – 94 пайыз;
Төлеби ауданының – 48 пайыз;
Шардара ауданының – 74 пайыз;
Шымкент қаласының – 100 пайыз;

Об областном бюджете на 2014-2016 годы
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 10 декабря 2013 года № 21/172-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 18 декабря 2013 года № 2441. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 19 февраля 2015 года № 141-1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо областного маслихата Южно-Казахстанской области от 19.02.2015  № 141-1).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 385 371 691 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 085 499 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 176 871 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 357 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 373 098 964 тысяч тенге;
2) затраты – 383 564 780 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 275 020 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 439 712 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 164 692 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 000 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3 000 000 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 5 468 109 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 5 468 109 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Южно-Казахстанского областного маслихата от 24.10.2014 № 32/252-V (вводится в действие с 01.01.2014); с изменениями, внесенными решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 27.11.2014 № 33/254-V (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Установить на 2014 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
в бюджеты районов (городов областного значения), кроме районов Байдибек, Мактааральского, Сайрамского, Сузакского, Толебийского и Шардаринского, городов Шымкент, Арысь и Кентау - 50 процентов;
в бюджеты:
района Байдибек – 69,5 процента;
Мактааральского района – 56,6 процентов;
Сайрамского района – 35,1 процента;
Сузакского района – 94 процента;
Толебийского района – 48 процентов;
Шардаринского района – 74 процента;
города Шымкент – 100 процентов;

Арыс қаласының – 60,3 пайыз;
Кентау қаласының – 91 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек, Мақтаарал, Сайрам, Созақ, Төлеби және Шардара аудандары, Шымкент, Арыс және Кентау қалаларынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) - 50 пайыз;
Бәйдібек ауданынан – 30,5 пайыз;
Мақтаарал ауданынан – 43,4 пайыз;
Сайрам ауданынан – 64,9 пайыз;
Созақ ауданынан – 6 пайыз;
Төлеби ауданынан – 52 пайыз;
Шардара ауданынан – 26 пайыз;

города Арысь – 60,3 процента;
города Кентау – 91 процент;
в областной бюджет:
от районов (городов областного значения), кроме районов Байдибек, Мактааральского, Сайрамского, Сузакского, Толебийского и Шардаринского, городов Шымкент, Арысь и Кентау - 50 процентов;
от района Байдибек – 30,5 процента;
от Мактааральского района – 43,4 процента;
от Сайрамского района – 64,9 процента;
от Сузакского района – 6 процентов;
от Толебийского района – 52 процента;
от Шардаринского района – 26 процентов;

Арыс қаласынан – 39,7 пайыз;
Кентау қаласынан – 9 пайыз болып белгіленсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 24.10.2014 № 32/252-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2014 жылға облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) бюджеттерге берiлетiн субвенциялар мөлшерiнің жалпы сомасы 89 418 536 мың теңге болып қарастырылсын, оның iшiнде:
Бәйдібек ауданына
4 320 549
мың теңге;
Қазығұрт ауданына

от города Арысь – 39,7 процента;
от города Кентау – 9 процентов.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Южно-Казахстанского областного маслихата от 24.10.2014 № 32/252-V (вводится в действие с 01.01.2014).
3. Предусмотреть на 2014 год размеры субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджеты районов (городов областного значения), в общей сумме 89 418 536 тысяч тенге, в том числе:
району Байдибек
4 320 549
тысяч тенге;
Казыгуртскому району

2 000 000
мың теңге.
4. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның iшiнде:
облыстық білім басқармасы;
облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы;
облыстық сәулет және қала құрылысы басқармасы бойынша;
облыстық жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы;
облыстық мәдениет басқармасы;
облыстық энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы;
облыстық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 14.02.2014 № 24/194-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
4-1. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге;
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге;
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға;
мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алып қоюға;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға;
заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге;
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға;
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.

2 000 000
тысяч тенге.
4. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения), в том числе по:
управлению образования области;
управлению сельского хозяйства области;
управлению архитектуры и градостроительства области;
по управлению координации занятости и социальных программ области;
по управлению культуры области;
по управлению энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области;
по управлению пассажирского транспорта и автомобильных дорог области.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 14.02.2014 № 24/194-V (вводится в действие с 01.01.2014).
4-1. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения), в том числе:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
на введение стандартов специальных социальных услуг;
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов;
на изъятие земельных участков для государственных нужд;
на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020;
на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы;
на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.

Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 15.01.2014 № 23/192-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 14.02.2014 № 24/194-V; 15.04.2014 № 26/209-V; 21.05.2014 № 27/213-V; 27.11.2014 № 33/254-V шешімдерімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
білім беру объектілерін салуға және қайта жаңартуға;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға;
мәдениет объектілерін дамытуға;
спорт объектілерін дамытуға;
жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға;
газ көлігі жүйесін дамытуға;
көлік инфрақұрылымын дамытуға;
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін;
моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;
мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 15.01.2014 № 23/192-V; 15.04.2014 № 26/209-V шешімдерімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
5-1. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кредиттер қарастырылғаны ескерілсін:
тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге.
Көрсетілген кредиттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. Шешім 5-1-тармақпен толықтырылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 15.01.2014 № 23/192-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
5-2. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы бойынша аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.

Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 15.01.2014 № 23/192-V (вводится в действие с 01.01.2014); с изменениями, внесенными решениями Южно-Казахстанского областного маслихата от 14.02.2014 № 24/194-V; от 15.04.2014 № 26/209-V; от 21.05.2014 № 27/213-V; от 27.11.2014 № 33/254-V (вводится в действие с 01.01.2014).
5. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения), в том числе на:
строительство и реконструкцию объектов образования;
проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда;
проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
развитие системы водоснабжения и водоотведения;
развитие коммунального хозяйства;
развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
развитие благоустройства городов и населенных пунктов;
развитие объектов культуры;
развитие объектов спорта;
развитие теплоэнергетической системы;
развитие газотранспортной системы;
развитие транспортной инфраструктуры;
на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»;
на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы;
на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями Южно-Казахстанского областного маслихата от 15.01.2014 № 23/192-V; от 15.04.2014 № 26/209-V (вводится в действие с 01.01.2014).
5-1. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год предусмотрено кредитование бюджетов районов (городов областного значения), в том числе:
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья;
для реализации мер социальной поддержки специалистов;
на содействие развитию предпринимательства в моногородах.
Распределение указанных кредитов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением  Южно-Казахстанского областного маслихата от 15.01.2014 № 23/192-V (вводится в действие с 01.01.2014).
5-2. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) по управлению энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.

Ескерту. Шешім 5-2-тармақпен толықтырылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 14.02.2014 № 24/194-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Облыс әкімдігінің 2014 жылға арналған резервi 300 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. 2014 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 4-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
8. 2014 жылға азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде облыстық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 5-2 в соответствии с решением  Южно-Казахстанского областного маслихата от 14.02.2014 № 24/194-V (вводится в действие с 01.01.2014).
6. Утвердить резерв акимата области на 2014 год в сумме 300 000 тысяч тенге.
7. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2014 год, согласно приложению 4.
8. Установить на 2014 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из областного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 15.04.2014 № 26/209-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы     Ш.Жамалбек
Облыстық мәслихат хатшысы                  Қ.Ержан
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының
2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V
шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджет

Сноска. Пункт 8 в редакции решения Южно-Казахстанского  областного маслихата от 15.04.2014 № 26/209-V (вводится в действие с 01.01.2014).
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
областного маслихата                       Ш. Жамалбек
Секретарь областного маслихата             К. Ержан
Приложение 1
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата
от 10 декабря 2013 года № 21/172-V
Областной бюджет на 2014 год

494 823
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
228 072
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 126 084
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
580 068
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
3 716 395
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
60 625
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
2 760 744
4
Емханалар
40 170 140
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
40 170 140
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
3 178 884
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
440 087
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
34 927 299
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 623 870
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2 430 439
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 430 439
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
2 399 066
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
31 373
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
17 296 376
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7 359 615
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
129 332
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
1 188 938
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
58 050
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
41 057
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметi
71 357
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау

494 823
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
228 072
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
1 126 084
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
580 068
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 716 395
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
60 625
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 760 744
4
Поликлиники
40 170 140
253
Управление здравоохранения области
40 170 140
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
3 178 884
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
440 087
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
34 927 299
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
1 623 870
5
Другие виды медицинской помощи
2 430 439
253
Управление здравоохранения области
2 430 439
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
2 399 066
029
Областные базы спецмедснабжения
31 373
9
Прочие услуги в области здравоохранения
17 296 376
253
Управление здравоохранения области
7 359 615
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
129 332
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
1 188 938
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
58 050
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
41 057
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
71 357
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность

111 509
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1 905
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
5 757 467
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9 936 761
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
9 747 688
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу
189 073
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 233 032
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 709 761
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 484 975
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
510 030
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
240 221
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 022 785
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
347 857
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
364 082
261
Облыстың білім басқармасы
752 685
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
690 333
037
Әлеуметтік сауықтандыру
62 352
271
Облыстың құрылыс басқармасы
472 101
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
472 101
2
Әлеуметтiк көмек
866 295
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
866 295
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
512 132
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
354 163
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
656 976
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
552 327
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 744
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 824
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

111 509
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1 905
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 757 467
271
Управление строительства области
9 936 761
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
9 747 688
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
189 073
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 233 032
1
Социальное обеспечение
3 709 761
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 484 975
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
510 030
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
240 221
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
1 022 785
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
347 857
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
364 082
261
Управление образования области
752 685
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
690 333
037
Социальная реабилитация
62 352
271
Управление строительства области
472 101
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
472 101
2
Социальная помощь
866 295
256
Управление координации занятости и социальных программ области
866 295
003
Социальная поддержка инвалидов
512 132
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
354 163
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
656 976
256
Управление координации занятости и социальных программ области
552 327
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
100 744
007
Капитальные расходы государственного органа
9 824
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг

13 290
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
55 101
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
42 923
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 658
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
46 779
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
275 008
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
29 258
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
29 258
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
75 391
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 914
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 477
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
32 927 913
1
Тұрғын үй шаруашылығы
15 034 461
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
57 067
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
57 067
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
60 663
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
60 663
261
Облыстың білім басқармасы
362 132
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
353 849
064
Жұмыспен қамту-2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
8 283
262
Облыстың мәдениет басқармасы
47 549
015
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
47 184
016
Жұмыспен қамту-2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
365
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
199 686
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
199 686
271
Облыстың құрылыс басқармасы
14 294 973
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері

13 290
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
55 101
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
42 923
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
8 658
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
46 779
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
275 008
263
Управление внутренней политики области
29 258
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
29 258
270
Управление по инспекции труда области
75 391
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
62 914
003
Капитальные расходы государственного органа
12 477
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
32 927 913
1
Жилищное хозяйство
15 034 461
251
Управление земельных отношений области
57 067
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
57 067
253
Управление здравоохранения области
60 663
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
60 663
261
Управление образования области
362 132
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
353 849
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
8 283
262
Управление культуры области
47 549
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
47 184
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
365
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
199 686
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
199 686
271
Управление строительства области
14 294 973
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда

172 094
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
67 174
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 300
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
11 515 293
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
11 515 293
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
11 515 293
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
196 166
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
11 319 127
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
29 136 224
1
Ауыл шаруашылығы
21 713 905
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
21 713 905
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
106 896
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
569 612
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 076
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 961 279
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 926 148
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
220 000
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
2 298 200
017
Қазақстандық мақта талшығының және шитті мақта сапасын сараптау
369 342
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
8 137 544
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
182 385
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
105 594
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату

172 094
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
67 174
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 300
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
11 515 293
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
11 515 293
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
11 515 293
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
196 166
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
11 319 127
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
29 136 224
1
Сельское хозяйство
21 713 905
255
Управление сельского хозяйства области
21 713 905
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
106 896
002
Поддержка семеноводства
569 612
003
Капитальные расходы государственного органа
7 076
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 961 279
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 926 148
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
220 000
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
2 298 200
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна и хлопка-сырца
369 342
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
8 137 544
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
182 385
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
105 594
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений

35 374
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
3 408 444
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
190 732
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 178
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
51 951
005
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
41 000
010
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 708 392
011
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
84 000
012
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
242 438
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
753
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
80 000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
256 562
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
256 562
269
Облыстың дін істері басқармасы
140 128
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 423
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 770
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
109 935
271
Облыстың құрылыс басқармасы
500 000
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
500 000
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 048 085
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
4 222 872
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
665 693
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
660 746
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

35 374
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
3 408 444
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
190 732
003
Капитальные расходы государственного органа
9 178
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
51 951
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
41 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса -2020»
2 708 392
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
84 000
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
242 438
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
753
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
80 000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
256 562
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
256 562
269
Управление по делам религий области
140 128
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
26 423
003
Капитальные расходы государственного органа
3 770
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
109 935
271
Управление строительства области
500 000
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
500 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 048 085
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
4 222 872
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
665 693
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
660 746
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы

8 076 650
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
220 988
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
114 473
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
354 311
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
18 511
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 870 600
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 198 782
2
Су шаруашылығы
1 536 908
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
964 710
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
964 710
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
572 198
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
572 198
3
Орман шаруашылығы
466 803
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
466 803
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
466 218
006
Жануарлар дүниесін қорғау
585
5
Қоршаған ортаны қорғау
969 774
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
407 324
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
102 148
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
2 384
010
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
302 792
271
Облыстың құрылыс басқармасы
562 450
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
562 450
6
Жер қатынастары
39 043
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
39 043
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 043
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
83 940
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы

8 076 650
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
220 988
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
114 473
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
354 311
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
18 511
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 870 600
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 198 782
2
Водное хозяйство
1 536 908
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
964 710
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
964 710
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
572 198
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
572 198
3
Лесное хозяйство
466 803
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
466 803
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
466 218
006
Охрана животного мира
585
5
Охрана окружающей среды
969 774
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
407 324
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
102 148
008
Мероприятия по охране окружающей среды
2 384
010
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
302 792
271
Управление строительства области
562 450
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
562 450
6
Земельные отношения
39 043
251
Управление земельных отношений области
39 043
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
39 043
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
83 940
255
Управление сельского хозяйства области