Шымкент қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 15/103-5с "2013-2015 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 29/187-5c шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 желтоқсанда № 2442 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 3 ақпандағы № 1-29 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 03.02.2014 № 1-29 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/187-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2421 тіркелген шешіміне сәйкес, Шымкент қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 15/103-5с «2013-2015 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2173 тіркелген, 2012 жылғы 28 желтоқсанындағы «Шымкент келбеті» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«2013-2015 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 57 347 976 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 28 846 220 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 152 037 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 021 262 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 328 457 мың теңге;
2) шығындар – 58 173 184 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -2 268 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 268 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 822 940 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 822 940 мың теңге.»;

О внесении изменений в решение Шымкентского городского маслихата от 20 декабря 2012 года № 15/103-5с "О бюджете города Шымкент на 2013-2015 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 12 декабря 2013 года № 29/187-5с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 18 декабря 2013 года № 2442. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 3 февраля 2014 года № 1-29)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 03.02.2014 № 1-29).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/187-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2421, Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шымкентского городского маслихата от 20 декабря 2012 года № 15/103-5с «О бюджете города Шымкент на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2173, опубликовано 28 декабря 2012 года в газете «Панорама Шымкента») следующие изменения:
пункт 1 настоящего решения изложить в новой редакции:
1. «Утвердить бюджет города Шымкент на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 347 976 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 28 846 220 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 152 037 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 021 262 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26 328 457 тысяч тенге;
2) затраты – 58 173 184 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 2 268 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 2 268 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит бюджета – - 822 940 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 822 940 тысяч тенге.»;

2-1 тармақтың тоғызыншы абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«тұрақты тұрағы жоқ тұлғалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге – 11 076 мың теңге;»;
оныншы абзац жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 16 386 мың теңге;».
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Ж.Қалауов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Н.Бекназаров
Шымкент қалалық мәслихатының
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 29/187-5с шешіміне 1-қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 15/103-5с шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
І. Кірістер

девятый абзац пункта 2-1 изложить в новой редакции:
«введение стандартов специальных социальных услуг для лиц, не имеющих определенного места жительства – 11 076 тысяч тенге;»;
десятый абзац изложить в новой редакции:
«проведение противоэпизоотических мероприятий – 16 386 тысяч тенге;».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии городского маслихата   Ж. Калауов
Секретарь городского маслихата             Н. Бекназаров
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 12 декабря 2013 года № 29/187-5с
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 20 декабря 2012 года № 15/103-5с
Бюджет города Шымкент на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
І. Доходы