Арыс қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11/56-V "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2013 жылғы 6 ақпандағы № 12/68-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 14 ақпанда № 2232 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2014 жылғы 9 қаңтардағы № 04 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 09.01.2014 № 04 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 11/90-V, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2210 тіркелген шешіміне сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Арыс қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11/56-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2198 нөмірмен тіркелген, 2013 жылғы 22 қаңтардағы «Арыс ақиқаты» газетінің № 3-4 сандарында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Арыс қаласының 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 4 918 447 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 816 488 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 5 672 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 51 878 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 4 044 409 мың теңге;
2) шығындар – 4 973 952 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1 122 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 596 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 474 мың теңге;

О внесении изменений в решение Арысского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 11/56-V "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 6 февраля 2013 года № 12/68-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 февраля 2013 года № 2232. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 09 января 2014 года № 04)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 09.01.2014 № 04).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 18 января 2013 года № 11/90-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2210, Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Арысского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 11/56-V «О городском бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2198, опубликовано 22 января 2013 года в газете «Арыс ақиқаты» за № 3-4) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Арыс на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 918 447 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 816 488 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 672 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 51 878 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 044 409 тысяч тенге;
2) затраты – 4 973 952 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 122 тысяч тенге, в том числе по:
бюджетные кредиты – 2 596 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 474 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -56 627 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 56 627 мың теңге»;
аталған шешімнің 12345-қосымшалары осы шешімнің 12345-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Е.Әлімбаев
Арыс қалалық мәслихатының
2013 жылғы 6 ақпандағы
№ 12/68-V шешіміне 1-қосымша
Арыс қалалық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 11/56-V шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Iшкi сыныбы
1
2
3

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -56 627 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 56 627 тысяч тенге»;
приложения 12345 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии городского маслихата   Е.Алимбаев
Секретарь городского маслихата             К.Баймурзаев
Приложение 1 к решению
Арысского городского маслихата
от 6 февраля 2013 года № 12/68-V
Приложение 1 к решению
Арысского городского маслихата
от 21 декабря 2012 года № 11/56-V
Городской бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3