2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 133 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 қаңтарда № 2482 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 06-13/17 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 23.01.2015 № 06-13/17 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2441 шешіміне сәйкес Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қаласының 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджеті аталған шешімнің 126 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 8 907 171 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 919 666 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 19 362 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 540 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 7 955 603 мың теңге;
2) шығындар – 8 861 638 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 294 917 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 295 533 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 616 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 67 193 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 67 288 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 95 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -316 577 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 316 577 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 295 533 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 640 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 21 684 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 03.12.2014 № 204 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2014 жылы салық түсімдерінен қаланың бюджетіне жеке табыс салығынан және әлеуметтік салықтан 50 пайыз аударылатын болып және облыстық бюджеттен қаланың бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 3281228 мың теңге көлемінде бекітілсін.

О городском бюджете на 2014-2016 годы
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20 декабря 2013 года № 133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 9 января 2014 года № 2482. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 23 января 2015 года № 06-13/17)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 23.01.2015 № 06-13/17).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2441 Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2014-2016 годы приложения 126 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 123, к настоящему решению, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 907 171 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 919 666 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 19 362 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 540 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 955 603 тысяч тенге;
2) затраты – 8 861 638 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 294 917 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 295 533 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 616 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 67 193 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 67 288 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 95 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -316 577 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 316 577 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 295 533 тысяч тенге;
погашение займов – 640 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21 684 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кентауского городского  маслихата Южно-Казахстанской области от 03.12.2014 № 204 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Установить на 2014 год норматив распределения в городской бюджет от общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога в размере 50 процентов и объемы бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет города 3281228 тысяч тенге.

3. Қала әкімдігінің 2014 жылға арналған резерві 11051 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238-бабының 2-тармағына сәйкес, 2014 жылға ауылдық жерде қалалық бюджеттен қаржыландыратын ұйымдарда жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда Хантағы, Қарнақ, Байылдыр ауылдарындағы жоғарыда аталған мамандарға жиырма бес пайыз мөлшерінде, Ащысай ауылының қаладан тыс алыс қашықтықта орналасуын, ауылдың басқа ауылдарға қарағанда әлеуметтік-экономикалық жағдайының өте төмендігін, ауылда тұратын халықтың әл-ауқатының күрт нашарлауын, ауылда өндіріс және басқа тұрмыстық инфрақұрылымдардың жоқтығын ескере отырып Ащысай ауылына отыз пайыз жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк ставкалар белгіленсін.

3. Утвердить резерв акимата города на 2014 год в сумме 11051 тысяч тенге.
4. Установить на 2014 год согласно пункта 2 статьи 238 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, в селах Байылдыр, Кантаги, Карнак, в селе Ачисай в размере тридцать процентов, из-за отдаленности села Ачисай от города Кентау, низкого уровня социально-экономического развития села, плохого материального положения населения села, отсутствия промышленного производства, слабого развития инфраструктуры села финансируемых из городского бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 25.02.2014 № 148 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2014 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2014 жылы ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсетін түсімдер көлемі 500 мың теңге болып 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 4 в редакции решения Кентауского городского  маслихата Южно-Казахстанской области от 25.02.2014 № 148 (вводится в действие с 01.01.2014).
5. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2014 год, согласно приложению 4.
6. Утвердить на 2014 год объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения в сумме 500 тысяч тенге, согласно приложению 5.

7. Кентау қаласының ауылдық әкімдері аппаратының 2014-2016 жылдарға арналған шығындары 67 және 8-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат сессиясының төрайымы      Д.Хабибова
Қалалық мәслихат хатшысы                   К.Сырлыбаев
Кентау қалалық мәслихатының
2013 жылдың 20 желтоқсандағы
№ 133 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған қалалық бюджет

7. Утвердить затраты аппаратов акимов сельских округов города Кентау на 2014-2016 годы согласно приложении 67 и 8.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       Д.Хабибова
Секретарь городского маслихата             К.Сырлыбаев
Приложение № 1
к решению Кентауского городского маслихата
от 20 декабря 2013 года № 133
Городской бюджет на 2014 год

2 373
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
24 108
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
28 402
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 333
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34 293
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
155 778
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
31 056
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
216
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 394
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1 394
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
31 064
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
31 064
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 643
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 594
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
145
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
682
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 561 982
1
Тұрғын үй шаруашылығы
734 240
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10 361
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
10 361
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1 268
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 268
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18 548
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
15 149
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
3 399
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
695 637
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
326 675
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу

2 373
006
Оказание жилищной помощи
24 108
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28 402
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 333
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34 293
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
155 778
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
31 056
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
216
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 394
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 394
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
31 064
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
31 064
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28 643
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 594
021
Капитальные расходы государственного органа
145
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
682
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 561 982
1
Жилищное хозяйство
734 240
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10 361
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
10 361
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1 268
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 268
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18 548
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
15 149
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
3 399
467
Отдел строительства района (города областного значения)
695 637
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
326 675
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры