Түркістан қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10/56-V "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 11/71-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 11 ақпанда № 2221 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 01-10/15 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 21.01.2014 № 01-10/15 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 23 қаңтардағы 2001 жылғы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 18 қаңтардағы 2013 жылғы № 11/90-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 7 желтоқсандағы 2012 жылғы № 9/71-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2210 тіркелген шешіміне сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Түркістан қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10/56-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2177 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы № 3 «Түркістан» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Түркістан қаласының 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 18 209 302 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 496 624 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 12 426 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50 155 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi – 16 650 097 мың теңге;
2) шығындар – 18 233 402 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 10 464 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 12 982 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 518 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34 564 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34 564 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 20 декабря 2012 года № 10/56-V "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 30 января 2013 года № 11/71-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 11 февраля 2013 года № 2221. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 21 января 2014 года № 01-10/15)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 21.01.2014 № 01-10/15).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2013 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» от 18 января 2012 года за № 11/90-V зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2210, Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 20 декабря 2012 года № 10/56-V «О городском бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2177, опубликовано в газете «Туркистон» 12 января 2013 года № 2) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Туркестан на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 209 302 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 496 624 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12 426 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 50 155 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 650 097 тысяч тенге;
2) затраты – 18 233 402 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 464 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 12 982 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 518 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -34 564 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 564 тысяч тенге, в том числе:

қарыздар түсімі – 12 982 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 518 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24 100 мың теңге.»
Аталған шешімнің 123 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Х.Азимов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ғ.Рысбеков
Түркістан қалалық мәслихатының
2013 жылғы 30 қаңтардағы
№ 11/71-V шешіміне № 1 қосымша
Түркістан қалалық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 10/56-V шешіміне № 1 қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы

поступление займов – 12 982 тенге;
погашение займов – 2 518 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 100 тысяч тенге.».
Приложения 123 указанного решения утвердить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии городского маслихата   Х.Азимов
Секретарь городского маслихата             Г.Рысбеков
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского маслихата
от 30 января 2013 года № 11/71-V
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского маслихата
от 20 декабря 2012 года № 10/56-V
Городской бюджет на 2013 год
Категория
тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс

2 184 120
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
461 102
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 224
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
84 018
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 500
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
40 940
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
20 552
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
301 868
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 723 018
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 723 018
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
1 052 685
2
Әлеуметтiк көмек
1 005 499
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
16 515
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
16 515
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
978 166
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
297 422
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 482
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10 003
006
Тұрғын үй көмегі
57 212
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29 414
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 854
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
16 415
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
472 017
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
53 103
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
35 244
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10 818
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау

2 184 120
464
Отдел образования района (города областного значения)
461 102
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11 224
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
84 018
012
Капитальные расходы государственного органа
2 500
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
40 940
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
20 552
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
301 868
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 723 018
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 723 018
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 052 685
2
Социальная помощь
1 005 499
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
16 515
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 515
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
978 166
002
Программа занятости
297 422
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 482
005
Государственная адресная социальная помощь
10 003
006
Оказание жилищной помощи
57 212
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29 414
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 854
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 415
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
472 017
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
53 103
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
35 244
464
Отдел образования района (города областного значения)
10 818
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов