2013 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 26 ақпандағы № 310 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 12 наурызда № 2248 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімі аппаратының 2014 жылғы 7 ақпандағы № 10116/554 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімі аппаратының 07.02.2014 № 10116/554 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережесінің 8-тармағына сәйкес Түркістан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылы қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi және оларды қаржыландырудың көздерi осы қаулының қосымшасына сәйкес бекiтiлсін.
2. Қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтардың еңбекақысы тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген жалақының ең төменгі мөлшері көлемінде бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С.Н.Төрежановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қала әкімі                                 Ә.Өсербаев
Түркістан қаласы әкімдігінің

Об организации общественных работ на 2013 год
Постановление акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 26 февраля 2013 года № 310. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 12 марта 2013 года № 2248. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Туркестан Южно-Казахстанской области от 7 февраля 2014 года № 10116/554)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Туркестан Южно-Казахстанской области от 07.02.2014 № 10116/554).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и пунктом 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2011 года № 836 акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложения к настоящему постановлению перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2013 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования.
2. Утвердить размер оплаты труда граждан, занятых на общественных работах в размере минимальной заработной платы, установленного законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города С.Н. Турежанова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                А. Усербаев
Утвержден постановлением
акимата города Туркестан

2013 жылғы 26 ақпандағы
№ 310 қаулысымен
бекітілген
2013 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және оларды қаржыландырудың көздері
Ұйымдардың атауы
Жылына қоғамдық қызметкерлерге сұраныс адам
Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері
Қаржыландыру көздері
1
«Сауран ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
11
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау - 200 бет, факс жіберу - 200 бет, мәтінді басу және шығару - 200 бет, хат-хабарларды жеткізу - 200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектесу - 150 қарық, көгалдандыру - 1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу - 700 шаршы метр.
Қалалық бюджет
2
«Бабайқорған ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
12
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау - 200 бет, факс жіберу - 200 бет, мәтінді басу және шығару - 200 бет, хат-хабарларды жеткізу - 200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектесу - 150 қарық, көгалдандыру - 1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу - 700 шаршы метр.
Қалалық бюджет
3
Түркістан қаласы «Жібек жолы ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
10
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау - 200 бет, факс жіберу - 200 бет, мәтінді басу және шығару - 200 бет, хат хабарларды жеткізу - 200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектесу - 1 50 қарық, көгалдандыру - 1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу - 700 шаршы метр.
Қалалық бюджет
4
«Шорнақ ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
13
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау - 200 бет, факс жіберу - 200 бет, мәтінді басу және шығару - 200 бет, хат-хабарларды жеткізу - 200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектесу - 150 қарық, көгалдандыру - 1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу - 700 шаршы метр.
Қалалық бюджет
5
«Үшқайық ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
12
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау - 200 бет, факс жіберу - 200 бет, мәтінді басу және шығару - 200 бет, хат-хабарларды жеткізу - 200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектесу - 150 қарық, көгалдандыру - 1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу - 700 шаршы метр.
Қалалық бюджет
6
«Жүйнек ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
16
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау - 200 бет, факс жіберу - 200 бет, мәтінді басу және шығару - 200 бет, хат-хабарларды жеткізу - 200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектесу - 150 қарық, көгалдандыру - 1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу - 700 шаршы метр.
Қалалық бюджет
7
«Қарашық ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
16
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау - 200 бет, факс жіберу - 200 бет, мәтінді басу және шығару - 200 бет, хат-хабарларды жеткізу - 200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектесу - 150 қарық, көгалдандыру - 1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу - 700 шаршы метр.
Қалалық бюджет
8
«Оранғай ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
13
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау 200 - бет, факс жіберу - 200 бет, мәтінді басу және шығару - 200 бет, хат-хабарларды жеткізу - 200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектесу - 150 қарық, көгалдандыру - 1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу - 700 шаршы метр.
Қалалық бюджет
9
«Иассы ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
11
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау - 200 бет, факс жіберу - 200 бет, мәтінді басу және шығару - 200 бет, хат-хабарларды жеткізу - 200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектесу - 150 қарық, көгалдандыру - 1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу - 700 шаршы метр.
Қалалық бюджет
10
«Шаға» ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
12
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау - 200 бет, факс жіберу - 200 бет, мәтінді басу және шығару - 200 бет, хат - хабарларды жеткізу - 200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектесу - 150 қарық, көгалдандыру - 1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу - 700 шаршы метр.
Қалалық бюджет
11
«Ескі Иқан ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
18
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау - 200 бет, факс жіберу - 200 бет, мәтінді басу және шығару - 200 бет, хат-хабарларды жеткізу - 200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектесу - 150 қарық, көгалдандыру - 1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу - 700 шаршы метр
Қалалық бюджет
12
«Жаңа-Иқан ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
13
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау - 200 бет, факс жіберу - 200 бет, мәтінді басу және шығару - 200 бет, хат-хабарларды жеткізу - 200 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 200 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектесу - 150 қарық, көгалдандыру - 1200 шаршы метр, дуалдарды әктеу - 700 шаршы метр.
Қалалық бюджет
13
«Түркістан қаласы әкімдігінің «Жер қатынастары бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10

от 26 февраля 2013 года
№ 310
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2013 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования
Наименование органов
Спрос в общественных работников на год, человек
Виды и объемы общественных работ
Источники финансирования
1
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Сауран»
11
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство - 1200 квадратных метров, побелка стен – 700 квадратных метров.
Городской бюджет
2
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Бабайкорган»
12
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров.
Городской бюджет
3
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Жибек-жолы» города Туркестан
10
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров.
Городской бюджет
4
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Шорнак»
13
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров.
Городской бюджет
5
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Ушкайык»
12
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров.
Городской бюджет
6
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Жуйнек»
16
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров.
Городской бюджет
7
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Карашык»
16
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров.
Городской бюджет
8
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Орангай»
13
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров.
Городской бюджет
9
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Иассы»
11
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров.
Городской бюджет
10
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Шага»
12
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров.
Городской бюджет
11
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Ески Икан»
18
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров.
Городской бюджет
12
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Жана-Икан»
13
Работа с текущими документами - 200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 200 штук, разбивка клумб - 150 грядок, озеленение и благоустройство – 1200 квадратных метров, побелка стен - 700 квадратных метров.
Городской бюджет
13
Коммунальное государственное учреждение «Отдел земельных отношений» акимата города Туркестан
10

2000 дана құжаттарды түгендеу, 2000 дана құжаттарды архивациялау жұмыстарына көмектесу.
Қалалық
бюджет
14
«Түркістан жарық-тазалық» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
50
Қала аумағында тазалық жұмыстары – 80000 шаршы метр, көгалдандыру – 45000 шаршы метр, абаттандыру – 45000 шаршы метр.
Қалалық бюджет
15
«Түркістан қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
184
Қала аумағында мөлтек аудандарда тазалық жұмыстары – 60000 шаршы метр, көгалдандыру – 30000 шаршы метр, абаттандыру – 30000 шаршы метр, ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау – 300 бет, факс жіберу – 300 бет, мәтінді басу және шығару – 300 бет, хат-хабарды жеткізу – 300 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау – 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 500 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу - 450 қарық, дуалдарды әктеу - 1000 шаршы метр.
Қалалық бюджет
16
«Түркістан қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
14
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау - 100 бет, факс жіберу - 100 бет, мәтінді басу және шығару - 100 бет, хат-хабарларды жеткізу - 100 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 40 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу - 20 қарық, дуалдарды әктеу - 300 шаршы метр.
Қалалық бюджет
17
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының «Түркістан қалалық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
23
Ауру азаматтарға жеке карточка ашуға көмектесу - 400 дана, ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау – 100 бет, факс жіберу - 100 бет, мәтінді басу және шығару - 100 бет, хаттарды жеткізу - 100 хат, аурухана аумағындағы қоқыстарды тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 100 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу - 50 қарық, ағаштарды әктеу – 200 дана.
Қалалық бюджет
18
«Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық Ішкі істер басқармасы» мемлекеттік мекемесі
79
«Тәртіп», «Сақшы», «Консьерж» бағдарламасы негізінде ішкі істер басқармасы полиция инспекторларына көмектесу.
Қалалық бюджет
19
«Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша салық департаментінің Түркістан қаласы бойынша салық басқармасы» мемлекеттік мекемесі
14
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау - 250 бет, факс жіберу - 250 бет, мәтінді басу және шығару - 250 бет, хат-хабарларды жеткізу - 250 хат, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу - 150 қарық, 120 борышкерлермен жұмыс жүргізу.
Қалалық бюджет
20
«Нұр Отан» Халықтық Демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық филиалы
14

Оказание помощи в учете книг- 2000 штук, архивация книг-2000 штук.
Городской бюджет
14
Товарищество с ограниченной ответственностью «Түркістан жарық-тазалық»
50
Очистка городской территории - 80000 квадратных метров, озеленение - 45000 квадратных метров, благоустройство - 45000 квадратных метров.
Городской бюджет
15
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Туркестан»
184
Очистка от мусора городских микрорайонов - 60000 квадратных метров, озеленение - 30000 квадратных метров, благоустройство - 30000 квадратных метров, работа с текущими документами - 300 листов, отправление факсов - 300 листов, набор и распечатка текстов - 300 листов, доставка корреспонденции - 300 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 500 штук, разбивка клумб - 450 грядок, побелка стен - 1000 квадратных метров.
Городской бюджет
16
Государственное учреждение «Отдел образования города Туркестан»
14
Работа с текущими документами - 100 листов, отправление факсов - 100 листов, набор и распечатка текстов - 100 листов, доставка корреспонденции - 100 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 40 штук, разбивка клумб - 20 грядок, побелка стен - 300 квадратных метров.
Городской бюджет
17
Государственное коммунальное казенное предприятие «Туркестанская городская центральная больница» управления здравоохранения акимата Южно-Казахстанской области
23
Помощь в открытии личных карточек больным гражданам - 400 штук, работа с текущими документами - 100 листов, отправление факсов - 100 листов, набор и распечатка текстов - 100 листов, доставка корреспонденции - 100 писем, уборка территории больницы - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 100 штук, разбивка клумб - 50 грядок, побелка деревьев - 200 штук.
Городской бюджет
18
Государственное учреждение «Управление внутренних дел города Туркестан Южно-Казахстанской области»
79
Оказание помощи инспектором полиции по программе «Тәртіп», «Сақшы», «Консьерж».
Городской бюджет
19
Государственное учреждение «Налоговое управление по городу Туркестан Налогового Департамента по Южно-Казахстанской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан»
14
Работа с текущими документами - 250 листов, отправление факсов - 250 листов, набор и распечатка текстов - 250 листов, доставка корреспонденции - 250 писем, разрыхление клумб - 150 грядок, работа с 120 задолжниками.
Городской бюджет
20
Туркестанский городской филиал Южно-Казахстанской области Общественное объединение «Народно-Демократическая партия «Нур Отан»
14

Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау - 200 бет, факс жіберу - 200 бет, мәтінді басу және шығару - 200 бет, хат-хабарларды жеткізу - 200 хат, көшеттерді отырғызу – 200 дана.
Қалалық бюджет
21
Түркістан қаласы әкімдігінің «Ішкі саясат бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
1000 дана құжаттарды мұрағаттандыру, хаттарды жеткізу 400 дана, құжаттарды компьютерлік деректер қорына енгізу.
Қалалық бюджет
22
Түркістан қаласы әкімдігінің «Түркістан қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Түркістан - су» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
24
Қала аумағындағы су сақтау орнында тазалық жұмыстары - 1000 шаршы метр, көгалдандыру - 1000 шаршы метр, абаттандыру - 1000 шаршы метр, ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау - 100 бет, факс жіберу - 100 бет, мәтінді басу және шығару - 100 бет, хат-хабарларды жеткізу - 100 хат, көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 3000 шаршы метр, көшеттерді отырғызу - 500 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу - 450 қарық, дуалдарды әктеу - 1000 шаршы метр.
Қалалық бюджет
23
Түркістан қаласы әкімдігінің «Экономика және қаржы бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
Құжаттарды мұрағаттандыру - 1200 дана, хаттарды жеткізу - 200 дана, мәліметтерді компьютерлік деректер қорына енгізу жұмыстарына көмектесу.
Қалалық бюджет
24
Түркістан қаласы әкімдігінің Түркістан қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімінің «Түркістан көгалдандыру абаттандыру» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
36
Ағаш көшеттерін егу, күтіп-ұстау - 4000 дана.
Қалалық бюджет
25
«Түркістан қаласының кәсіпкерлік бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2
Құжаттарды мұрағаттандыру - 800 дана, хаттарды жеткізу 150 дана, мәліметтерді компьютерлік деректер қорына енгізу жұмыстарына көмектесу.
Қалалық бюджет
26
Түркістан қаласы әкімдігінің «Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Құжаттарды мұрағаттандыру - 600 дана, хаттарды жеткізу - 100 дана, мәліметтерді компьютерлік деректер қорына енгізу, әлеуметтік мәдени іс шараларды өткізу жұмыстарына көмектесу.
Қалалық бюджет
27
«Оңтүстік Қазақстан облыстық арнайы көзі көрмейтін және әлсіз көретін азаматтарға арналған кітапханасы» мемлекеттік мекемесі
6
Құжаттарды мұрағаттандыру - 1200 дана, хаттарды жеткізу - 400 дана, мәліметтерді компьютерлік деректер қорына енгізу - 450 дана, әлеуметтік мәдени іс шараларды өткізу жұмыстарына көмектесу.
Қалалық бюджет
28
Түркістан қаласы әкімдігінің «Құрылыс бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3

Работа с текущими документами -200 листов, отправление факсов - 200 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции - 200 писем, посадка саженцев - 200 штук.
Городской бюджет
21
Коммунальное государственное учреждение «Отдел внутренней политики» акимата города Туркестан
6
Архивация документов - 1000 штук, доставка документов - 400 штук, включение сведений в компьютерную базу данных.
Городской бюджет
22
Государственное коммунальное предприятие «Туркестан - су» Государственного учреждения «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Туркестан» Акимата города Туркестан
24
Помощь в очистке территорий водозаборных башен - 1000 квадратных метров, озеленение - 1000 квадратных метров, благоустройство - 1000 квадратных метров, работа с текущими документами - 100 листов, отправление факсов - 100 листов, набор и распечатка текстов - 100 листов, доставка корреспонденции - 100 писем, уборка улиц и территорий - 3000 квадратных метров, посадка саженцев - 500 штук, разбивка клумб - 450 грядок, побелка стен - 1000 квадратных метров.
Городской бюджет
23
Коммунальное государственное учреждение «Отдел экономики и финансов» акимата города Туркестан
8
Оказание помощи в архивации документов - 1200 штук, доставка писем - 200, включение сведений в компьютерную базу данных.
Городской бюджет
24
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Түркістан көгалдандыру абаттандыру» отдела жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Туркестан» акимата города Туркестан
36
Посадка и уход за саженцами - 4000 штук.
Городской бюджет
25
Государственное учреждение «Отдел предпринимательства города Туркестан»
2
Оказание помощи в архивации документов - 800 штук, доставка писем - 150, включение сведений в компьютерную базу данных.
Городской бюджет
26
Коммунальное государственное учреждение «Отдел культуры и развития языков» акимата города Туркестан
2
Оказание помощи в архивации документов - 600 штук, доставка писем - 100, включение сведений в компьютерную базу данных, проведения социально культурных мероприятии.
Городской бюджет
27
Государственное учреждение «Южно-Казахстанская областная специальная библиотека для незрячих и слабовидящих граждан»
6
Оказание помощи в архивации документов - 1200 штук, доставка писем - 400 штук, включение сведений в компьютерную базу данных - 450 штук, проведения социально культурных мероприятии.
Городской бюджет
28
Коммунальное государственное учреждение «Отдел строительства» акимата города Туркестан
3

Құжаттарды мұрағаттандыру - 850 дана, хаттарды жеткізу - 350 дана, мәліметтерді компьютерлік деректер қорына енгізу жұмыстарына көмектесу.
Қалалық бюджет
29
Түркістан қаласы әкімдігінің тұрғын үй, коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімінің «Жылу» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
8
Көгалдандыру, ағаштар отырғызу - 400 дана, коммуналдық шаруашылық ұйымдарына көмектесуге 120 күн, мәліметтерді компьютерлік деректер қорына енгізу жұмыстарына көмектесу - 350 дана.
Қалалық бюджет
Барлығы:

Оказание помощи в архивации документов - 850 штук, доставка писем - 350 штук, включение сведений в компьютерную базу данных.
Городской бюджет
29
Государственное коммунальное предприятие «Жылу» отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Туркестан
8
Озеленение, посадка деревьев - 400 штук, оказание помощи коммунальным организациям - 120 дней, включение сведений в компьютерную базу данных - 350 штук.
Городской бюджет
Всего:

640
Ескертпе: қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары жұмыс берушімен және қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтың арасында жасалатын еңбек шартында көзделеді.

640
Примечание: условия труда общественных работ предусматриваются в трудовом договоре, заключаемым между работодателем и гражданином, участвующим в общественных работах.