Түркістан қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10/56-V "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 21/119-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 2430 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 01-10/15 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 21.01.2014 № 01-10/15 хатымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/187-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2421 тіркелген шешіміне сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10/56-V «2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2177 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы «Түркістан» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Түркістан қаласының 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 18 009 708 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 2 181 586 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 8 187 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 64 022 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi – 15 755 913 мың теңге;
2) шығындар – 18 034 652 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 10 464 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12 982 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 518 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 20 декабря 2012 года № 10/56-V "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 12 декабря 2013 года № 21/119-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 13 декабря 2013 года № 2430. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 21 января 2014 года № 01-10/15)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 21.01.2014 № 01-10/15).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года за № 21/187-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года  № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2421, Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 20 декабря 2012 года № 10/56-V «О городском бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2177, опубликовано 12 января 2013 года в газете «Туркистон») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Туркестан на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 009 708 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 181 586 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 187 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 64 022 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 755 913 тысяч тенге;
2) затраты – 18 034 652 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 464 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12 982 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 518 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті)– -35 408 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 35 408 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 12 982 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 518 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 24 944 мың теңге.».
Аталған шешімнің 123-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Е.Тәңірбергенов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ғ.Рысбеков
Түркістан қалалық мәслихатының
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 21/119-V шешіміне № 1 қосымша
Түркістан қалалық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 10/56-V шешіміне № 1 қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы

5) дефицит (профицит) бюджета – -35 408 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 35 408 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 12 982 тысяч тенге;
погашение займов – 2 518 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 944 тысяч тенге.».
Приложения 123 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 123  к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии городского маслихата   Е. Танирбергенов
Секретарь городского маслихата             Г. Рысбеков
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского маслихата
от 1 ноября 2013 года № 20/117-V
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского маслихата
от 20 декабря 2012 года № 10/56-V
Городской бюджет на 2013 год
Категория
Наименование
тысяч тенге
Класс
Подкласс