Қазығұрт аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12/86-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/166-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментімен 2013 жылғы 18 желтоқсанда № 2439 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 67 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 18.04.2014 № 67 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/187-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2421 тіркелген шешіміне сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12/86-V «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2203 тіркелген, 2013 жылы 18 және 25 қаңтардағы «Қазығұрт тынысы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Қазығұрт ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 9 961 457 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер – 965 479 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 581 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 862 мың теңге;
трансферттер түсімі -8 972 535 мың теңге;
2) шығындар – 9 970 216 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8187 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 15 579 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 392 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12/86-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 13 декабря 2013 года № 25/166-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 18 декабря 2013 года № 2439. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 18 апреля 2014 года № 67)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 18.04.2014 № 67).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/187-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2421, Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12/86-V «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2203, опубликовано 18 и 25 января 2013 года в газете «Казыгурт тынысы») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Казыгуртского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 6 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 961 457 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 965 479 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 581 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17 862 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 8 972 535 тысяч тенге;
2) затраты – 9 970 216 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 187 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15 579 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 392 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 16 946 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16 946 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 15 579 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 009 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 376 мың теңге.».
Аталған шешімнің 16-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     Б.Абуов
Аудандық мәслихат хатшысы                  М.Момынов
Қазығұрт аудандық мәслихатының
2013 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 25/166-V шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 12/86-V шешіміне 1-қосымша
Санат
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
1. КІРІСТЕР

5) дефицит (профицит) бюджета - -16 946 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 946 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 15 579 тысяч тенге;
погашение займов – 5 009 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 376 тысяч тенге.».
Приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии районного маслихата    Б. Абуов
Секретарь районного маслихата              М. Момынов
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного маслихата
от 13 декабря 2013 года № 25/166-V
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 12/86-V
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ