2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/169-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қаңтарда № 2488 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 ақпандағы № 22 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 19.02.2015 № 22 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2441 санымен тіркелген шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1 және 2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 13 019 361 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 945 225 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 18 136 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 161 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 12 038 839 мың теңге;
2) шығындар – 13 065 131 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 48 835 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 55 233 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 398 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -94 605 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 94 605 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 55 233 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 353 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 45 725 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 04.12.2014 № 39/257-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24 декабря 2013 года № 26/169-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 10 января 2014 года № 2488. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19 февраля 2015 года № 22)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19.02.2015 № 22).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казакстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2441, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Казыгуртского района на 2014-2016 годы согласно приложению 1 соответсвенно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 019 361 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 945 225 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18 136 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17 161 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 038 839 тысяч тенге;
2) затраты – 13 065 131 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48 835 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 55 233 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 398 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами–0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 94 605 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 94 605 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 55 233 тысяч тенге;
погашение займов – 6 353 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 45 725 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 04.12.2014 № 39/257-V (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить перечень бюджетных программ развития на 2014-2016 годы направленных на реализацию инвестиционных проектов (программ) согласно приложения 4.

3. Жергілікті атқарушы органның 2014 жылға арналған резерві – 0 теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 31.10.2014 № 38/251-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттің бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві – 19 283 мың теңге сомасында бекітілсін.

3. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2014 год в сумме – 0 тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 31.10.2014 № 38/251-V (вводится в действие с 01.01.2014).
4. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2014 год согласно приложения 6.
5. Утведить резерв местного исполнительного органа на 2014 год в сумме – 19 283 тысяч тенге.

Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 22.01.2014 № 27/180-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238 бабының 2 тармағына сәйкес, 2014 жылға ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

Сноска. Пункт 5 в редакции решения Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22.01.2014 № 27/180-V (вводится в действие с 01.01.2014).
6. Установить на 2014 год согласно пункта 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 24.02.2014 № 28/183-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы                            Б.Абуов
Аудандық мәслихат хатшысы                  М.Момынов
Қазығұрт аудандық мәслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 26/169-V шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет

Сноска. Пункт 6 в редакции решения Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24.02.2014 № 28/183-V (вводится в действие с 01.01.2014).
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Б. Абуов
Секретарь районного маслихата              М. Момынов
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного маслихата
от 24 декабря 2013 года № 26/169-V
Районный бюджет на 2014 год