Ордабасы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11/1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 25/1 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 2435 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 15 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 24.01.2014 № 15 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 10 желтоқсандағы 2013 жылғы № 21/172-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2421 тіркелген шешіміне сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11/1 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2193 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 19 қаңтардағы «Ордабасы оттары» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер еңгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Ордабасы ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 185 611 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 669 109 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 517 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 487 985 мың теңге;
2) шығындар – 7 268 838 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 23 697 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 36 351 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 654 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 19 195 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 19 195 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 11/1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 12 декабря 2013 года № 25/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 13 декабря 2013 года № 2435. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24 января 2014 года № 15)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24.01.2014 № 15).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2421, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 11/1 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2193, опубликовано 19 января 2013 года в газете «Ордабасы оттары») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Ордабасынского района на 2013-2015 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 185 611 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 669 109 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 000 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 25 517 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 487 985 тысяч тенге;
2) затраты – 7 268 838 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 697 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 36 351 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 654 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 19 195 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 19 195 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -126 119 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 126 119 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 36 351 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 536 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 101 304 мың теңге.».
Аталған шешімнің 15–қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың сессиясының төрағасы С.Абжалов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б.Садвахасов
Ордабасы аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – - 126 119 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 126 119 тысяч тенге, в том числе;
поступление займов – 36 351 тысяч тенге;
погашение займов – 11 536 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 101 304 тысяч тенге.».
Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии районного маслихата    С. Абжалов
Исполняющий обязанности секретаря
районного маслихата                        Б. Садвахасов
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного маслихата