2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 63 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментімен 2013 жылғы 12 ақпанда № 2226 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімі аппаратының 2014 жылғы 8 қаңтардағы № 18 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімі аппаратының 08.01.2014 № 18 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20-бабына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекiтiлген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережесiнiң 8-тармағына сәйкес аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2013 жылы қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi және олардың қаржыландырудың көздерi қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтардың еңбекақысы тиiстi қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгiленген жалақының ең төменгi мөлшерi көлемiнде бекiтiлсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Р.Әлiшке жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмi                                Б.Сыздықов
Отырар ауданы әкiмдiгiнiң
2013 жылғы 28 қаңтардағы
№ 63 қаулысымен бекiтiлген
2013 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және олардың қаржыландыру көздері
Р/с
Ұйымдардың атауы
Жылына қоғамдық жұмыстарға сұраныс (адам саны)
Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері
Қаржыландыру көздері
1
Отырар ауданы әкімдігінің «Аққұм ауыл округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 15000 шаршы метр
Аудандық бюджет
2
Отырар ауданы әкімдігінің «Ақтөбе ауыл округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 15000 шаршы метр
Аудандық бюджет
3
Отырар ауданы әкімдігінің «Балтакөл ауыл округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 15000 шаршы метр
Аудандық бюджет
4
Отырар ауданы әкімдігінің «Қарақоңыр ауыл округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
30
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 30000 шаршы метр
Аудандық бюджет
5
Отырар ауданы әкімдігінің «Қарғалы ауыл округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 15000 шаршы метр
Аудандық бюджет
6
Отырар ауданы әкімдігінің «Қоғам ауыл округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 15000 шаршы метр
Аудандық бюджет
7
Отырар ауданы әкімдігінің «Қожатоғай ауыл округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 10000 шаршы метр
Аудандық бюджет
8
Отырар ауданы әкімдігінің «Көксарай ауыл округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 25000 шаршы метр
Аудандық бюджет
9
Отырар ауданы әкімдігінің «Маяқұм ауыл округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 20000 шаршы метр
Аудандық бюджет
10
Отырар ауданы әкімдігінің «Отырар ауыл округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 20000 шаршы метр
Аудандық бюджет
11
Отырар ауданы әкімдігінің «Талапты ауыл округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 20000 шаршы метр
Аудандық бюджет
12
Отырар ауданы әкімдігінің «Темір ауыл округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 20000 шаршы метр
Аудандық бюджет
13
Отырар ауданы әкімдігінің «Шілік ауыл округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 10000 шаршы метр
Аудандық бюджет
14
Отырар ауданы әкімдігінің «Шәуілдір ауыл округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 50000 шаршы метр
Аудандық бюджет
15
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының «Отырар аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
15

Об организации общественных работ на 2013 год
Постановление акимата Отрарского района Южно-Казахстанской области от 28 января 2013 года № 63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 12 февраля 2013 года № 2226. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Отрарского района Южно-Казахстанской области от 8 января 2014 года № 18)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Отрарского района Южно-Казахстанской области от 08.01.2014 № 18).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и пунктом 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложению перечень организаций на 2013 год, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования.
2. Утвердить размер оплаты труда граждан, занятых на общественных работах в размере минимальной заработной платы, установленного законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Р.Алиша.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б.Сыздыков
Утверждено постановлением
акимата Отрарского района
от 28 января 2013 года № 63
Перечень организаций на 2013 год, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования
№ п/п
Наименование организации
Спрос на общественные работы на год (человек)
Виды и объемы общественных работ
Источник финансирования
1
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Аккумского сельского округа» акимата Отрарского района
15
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 15000 квадратных метров
Районный бюджет
2
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Актюбинского сельского округа» акимата Отрарского района
15
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 15000 квадратных метров
Районный бюджет
3
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Балтакольского сельского округа» акимата Отрарского района
15
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 15000 квадратных метров
Районный бюджет
4
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Караконырского сельского округа» акимата Отрарского района
30
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 30000 квадратных метров
Районный бюджет
5
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Каргалинского сельского округа» акимата Отрарского района
15
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 15000 квадратных метров
Районный бюджет
6
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Когамского сельского округа» акимата Отрарского района
15
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 15000 квадратных метров
Районный бюджет
7
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Кожатогайского сельского округа» акимата Отрарского района
10
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 10000 квадратных метров
Районный бюджет
8
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Коксарайского сельского округа» акимата Отрарского района
25
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа – 25000 квадратных метров
Районный бюджет
9
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Маякумского сельского округа» акимата Отрарского района
20
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 20000 квадратных метров
Районный бюджет
10
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Отрарского сельского округа» акимата Отрарского района
20
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 20000 квадратных метров
Районный бюджет
11
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Талаптинского сельского округа» акимата Отрарского района
20
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 20000 квадратных метров
Районный бюджет
12
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Тимурского сельского округа» акимата Отрарского района
20
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 20000 квадратных метров.
Районный бюджет
13
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Шиликского сельского округа» акимата Отрарского района
10
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 10000 квадратных метров
Районный бюджет
14
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Шаульдерского сельского округа» акимата Отрарского района
50
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа – 50000 квадратных метров.
Районный бюджет
15
Государственное коммунальное казенное предприятие «Отрарская центральная районная больница» управления здравоохранения акимата Южно-Казахстанской области
15

Мекеменің аумағын көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 10000 шаршы метр, дуалдарды ақтау - 5000 шаршы метр
Аудандық бюджет
16
«Оңтүстік Қазақстан облыстық Ішкі Істер Департаментінің Отырар ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
20
Қоғамдық тәртіпті сақтауға көмек көрсету - 14 ауыл округі
Аудандық бюджет
17
Отырар ауданы әкімдігі Отырар ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің «Отырар-Көгалдандыру» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
70
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 30000 шаршы метр, 15000 дана тал егу, 245 гектар жерге күздік көшет егу, 280 гектар саябақтарды күтіп баптау, көктемге дайындық 140 гектар.
Аудандық бюджет
18
Отырар ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы «Отырар-Жылу» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
5
Ауылдық округінде көгалдандыру, көріктендіру, қоқыстардан тазарту - 5000 шаршы метр
Аудандық бюджет
19
«Отырар-Тазалық» селолық тұтыну кооперативі
10
Санитарлық-тазалық жұмыстары 10000 шаршы метр
Аудандық бюджет
Барлығы:
400
Ескертпе: қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары жұмыс берушімен және қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтың арасында жасалатын еңбек шартында көзделеді.

Озеленение и благоустройство, очистка от мусора на территории учреждения - 10000 квадратных метров, побелка стен - 5000 квадратных метров
Районный бюджет
16
Государственное учреждение «Отрарский районный отдел внутренних дел Департамента Внутренних Дел Южно-Казахстанской области»
20
Оказание помощи в поддержании общественного порядка - 14 сельских округов
Районный бюджет
17
Государственное коммунальное предприятие «Отырар-Көгалдандыру» отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Отрарского района акимата Отрарского района»
70
Озеленение и благоустройство, уборка мусора в сельских округах - 30000 квадратных метров, посадка саженцев - 15000 штук, осенняя посадка саженцев-245 гектар, уход за парками-280 гектар, подготовка к весне-140 гектар
Районный бюджет
18
Государственное коммунальное предприятие «Отырар-Жылу» на праве хозяйственного ведения акимата Отрарского района
5
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа - 5000 квадратных метров
Районный бюджет
19
Сельский потребительский кооператив «Отырар-Тазалық»
10
Санитарно-очистительная работа -10000 квадратных метров
Районный бюджет
Всего:
400
Примечание: условия труда общественных работ предусматриваются в трудовом договоре, заключаемым между работодателем и гражданином, участвующем в общественных работах.