2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 21/121-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 қаңтарда № 2481 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 5 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 08.01.2015 № 5 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешімі Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2441 тіркелген шешіміне сәйкес, Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 811 594 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 858 438 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 483 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 106 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 936 567 мың теңге;
2) шығындар – 5 848 491 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 35 964 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12 783 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 48 747 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 85 835,0 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 85 835,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 85 835,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 86 768 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 86 768 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 12 783 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 662 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 76 647 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 03.12.2014 № 32/182-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2014 жылы облыстық бюджетке аудандық бюджеттен жеке табыс салығынан және әлеуметтік салықтан 50 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.

О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 20 декабря 2013 года № 21/121-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 9 января 2014 года № 2481. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 8 января 2015 года № 5)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 08.01.2015 № 5).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2441, Отрарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Отрарского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 811 594 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 858 438 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10 483 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 106 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 936 567 тысяч тенге;
2) затраты – 5 848 491 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - - 35 964 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12 783 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 48 747 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 85 835,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 85 835,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 85 835,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 86 768 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 86 768 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 12 783 тысяч тенге;
погашение займов – 2 662 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 76 647 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 03.12.2014 № 32/182-V (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Установить на 2014 год норматив распределения индивидуального подоходного налога и социального налога в размере 50 процентов в областной бюджет.

3. 2014 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін бюджеттік субвенция көлемі 3 998 570 мың теңге болып белгіленсін.
4. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 15 147 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. Бюджеттiк инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттiк бағдарламалар бөлiнiсiнде 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеттiк даму бағдарламаларының тiзбесi 4-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
6. 2014 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқаралуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2014 жылға арналған әрбір ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

3. Устоновить объем бюджетных субвенций передаваемых из областного бюджета в бюджет района 2014 год в сумме 3 998 570 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 15 147 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2014-2016 годов с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджетов на 2014 год, согласно приложению 5.
7. Утвердить перечень бюджетных программ каждого сельского округа районного бюджета на 2014 год, согласно приложению 6.

8. 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238-бабының 2-тармағына сәйкес, 2014 жылға ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақыларымен тарифтiк ставкалар белгіленсін.

8. Установить на 2014 год согласно пункта 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, повышенные на двацать пять процентов должностного оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 21.02.2014 № 23/136-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Отырар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:                      Б.Зұлпыхаров
Отырар аудандық мәслихатының хатшысы:      Б.Зұлпыхаров
Отырар аудан мәслихатының
20 желтоқсан 2013 жылғы
№ 21 /121-V шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджеті

Сноска. Пункт 8 в редакции решения Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 21.02.2014 № 23/136-V (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Отрарского
районного маслихата:                       Б.Зулпыхаров
Секретарь Отрарского
районного маслихата:                       Б.Зулпыхаров
Приложение 1 к решению
Отрарского районного маслихата
от 20 декабря 2013 года № 21/121-V
Районный бюджет на 2014 год