Сайрам аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 13-76/V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 қарашадағы № 24-152/V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 22 қарашада № 2414 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 22 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 22.01.2014 № 22 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 қарашадағы № 20/170-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 2411 тіркелген шешіміне сәйкес, Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 13-76/V «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2178 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 29 желтоқсанда «Мәртөбе» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Сайрам ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 21 151 047 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 3 519 621 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 10 469 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 363 061 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 17 257 896 мың теңге;
2) шығындар – 21 444 437 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 7 991 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 10 386 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 395 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -301 381 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 13-76/V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 21 ноября 2013 года № 24-152/V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 22 ноября 2013 года № 2414. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22 января 2014 года № 22)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22.01.2014 № 22).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 18 ноября 2013 года за № 20/170-V «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2411, Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 13-76/V «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2178, опубликованного 29 декабря 2012 года в газете «Пульс Сайрама») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Сайрамского района на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 151 047 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 519 621 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10 469 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 363 061 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17 257 896 тысяч тенге;
2) затраты – 21 444 437 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 991 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10 386 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 395 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 301 381 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 301 381 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 10 386 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 100 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 292 095 мың теңге.».
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     И.Курбанов
Аудандық мәслихат хатшысы                  С.Сағындықов
Сайрам аудандық мәслихатының
2013 жылғы 21 қарашадағы
№ 24-152/V шешіміне қосымша
Сайрам аудандық мәслихатының
2012 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 13-76/V шешіміне 1-қосымша
Сайрам ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Iшкi сыныбы
1
2
3
І. Кірістер

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 301 381 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 10 386 тенге;
погашение займов – 1 100 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 292 095 тысяч тенге.».
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии районного маслихата    И. Курбанов
Секретарь районного маслихата              С. Сагындыков
Приложение к решению
Сайрамского районного маслихата
от 21 ноября 2013 года № 24-152/V
Приложение 1 к решению
Сайрамского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 13-76/V
Районный бюджет Сайрамского района на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3
1. Доходы