2013-2014 жылдарға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 612 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2014 жылғы 31 қаңтарда № 2517 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 3278 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімдігінің 05.08.2014 № 3278 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об определении оптимальных сроков сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2013-2014 годы
Постановление акимата Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 31 декабря 2013 года № 612. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 30 января 2014 года № 2517. Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 5 августа 2014 года № 3278)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 05.08.2014 № 3278).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына және «Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергiлiктi бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысына сәйкес, Сарыағаш ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства», акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Сарыағаш ауданы бойынша 2013-2014 жылдарға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлерi бойынша егiстiктің оңтайлы себу мерзiмдерi қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары С.Асқанбековке жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 1 қазанынан туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі                                Ә.Мақұлбаев
Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң
2013 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 612 қаулысына қосымша

1. Определить оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Сарыагашскому району на 2013-2014 годы согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Асканбекова С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 октября 2013 года.
Аким района                                А.Макулбаев
Приложение
к постановлению акимата Сарыагашского района
от 31 декабря 2013 года № 612