"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Созақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 61 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 83 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 01 ақпанда № 2217 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 ақпандағы № 50 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 11.02.2014 № 50 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 11/90-V Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2210 нөмірмен тіркелген шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Созақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 61 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2196 нөмірмен тіркелген, «Созақ үні» газетінің 2012 жылғы 6 қаңтардағы 05-06-07-08 нөмірлерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Созақ ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін;
1) кірістер - 6 831 620 мың теңге, оның ішінде;
салықтық түсімдер - 3 835 925 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 152 993 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 5 400 мың теңге;
трансферттер түсімі - 2 837 302 мың теңге;
2) шығындар - 6 963 234 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 293 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 10386 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 4 093 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -137 907 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 137 907 мың теңге, оның ішінде;
қарыздар түсімі - 10386 мың теңге;

О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 61 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22 января 2013 года № 83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 1 февраля 2013 года № 2217. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 11 февраля 2014 года № 50)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 11.02.2014 № 50).
В соответствии с пунктом 5 статьей 109 Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 18 января 2013 года № 11/90-V «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2210, Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 61 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2196, опубликовано 8 января 2013 года в газете «Созақ үні» № 05-06-07-08) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Созакского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
доходы - 6 831 620 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3 835 925 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 152 993 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 5 400 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2 837 302 тысяч тенге;
2) затраты - 6 963 234 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 293 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 10386 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 4 093 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0:
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -137 907 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 137 907 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 10386 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу - 2 592 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 130 113 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Созақ аудандық мәслихатының
кезектен тыс ХІV сессиясының төрағасы:     І.Омарбеков
Созақ аудандық мәслихатының хатшысы:       М.Исаев
Созақ аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 61 шешіміне 1 қосымша
Созақ аудандық мәслихатының
2013 жылғы 22 қаңтардағы
№ 83 шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

погашение займов - 2 592 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 130 113 тысяч тенге.»;
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной ХІV сессии
Созакского районного маслихата:            И. Омарбеков
Секретарь Созакского
районного маслихата:                       М. Исаев
Приложение 1
к решению Созакского районного
маслихата от 21 декабря 2012 года № 61
Приложение
к решению Созакского районного
маслихата от 22 января 2013 года № 83
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс