2013 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 15 наурыздағы № 71 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментімен 2013 жылғы 9 сәуірде № 2258 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімі аппаратының 2014 жылғы 28 қаңтардағы № 223 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімі аппаратының  28.01.2014 № 223 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20-бабына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекiтiлген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережесiнiң 8-тармағына сәйкес аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2013 жылы қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi және олардың қаржыландырудың көздерi қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтардың еңбекақысы тиiстi қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгiленген жалақының ең төменгi мөлшерi көлемiнде бекiтiлсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары С.Еденбаеваға жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмi                                А.Аймұрзаев
Созақ ауданы әкiмдiгiнiң
2013 жылғы «15» наурыз
№ 71 қаулысымен бекiтiлген
2013 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және олардың қаржыландыру көздері
Р/с
Ұйымдардың атауы
Жылына қоғамдық жұмыстарға сұраныс (адам саны)
Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері
Қаржыландыру көздері
1
«Шолаққорған ауылы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
62
Ауылдық аймақтарды, көгалдандыру, көрiктендiру, қоқыстардан тазарту-100000 шаршы метр
Аудандық бюджет
2
«Оңтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Созақ аудандық ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
43
Елді мекендерге «Сақшы» жобасы бойынша учаскелік полицияларға қоғамдық тәртіпті ретке келтіруге көмек көрсету
Аудандық бюджет
3
«Созақ сәулет» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
30
Экологиялық аймақты көгалдандыру, көркейту жұмыстарына көмектесу
Аудандық бюджет
4
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
10

Об организации общественных работ на 2013 год
Постановление акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 15 марта 2013 года № 71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 9 апреля 2013 года № 2258. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Сузакского района Южно-Казахстанской области от 28 января 2014 года № 223)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Сузакского района Южно-Казахстанской области от 28.01.2014 № 223).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и пунктом 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложению перечень организаций на 2013 год, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования.
2. Утвердить размер оплаты труда граждан, занятых на общественных работах в размере минимальной заработной платы, установленного законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района C.Еденбаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А.Аймұрзаев
Утверждено постановлением
акимата Созакского района
от «15» марта 2013 года № 71
Перечень организаций на 2013 год, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования
№ п/п
Наименование организации
Спрос на общественные работы на год (человек)
Виды и объемы общественных работ
Источник финансирования
1
Государственное учреждение «Аппарат акима аула Шолаккорган»
62
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа- 100000 квадратных метров
Районный бюджет
2
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Сузакского района Департамента внутренних дел Южно- Казахстанской области»
43
Оказание помощи участковым полицейским в поддержании общественного порядка по проекту «Сакшы» в населенных пунктах
Районный бюджет
3
Государственное коммунальное предприятие «Созақ сәулет»
30
Оказание помощи в работе озеленения, благоустройство экологической зоны
Районный бюджет
4
Республиканское государственное учреждение «Отдел по делам обороны Сузакского района Южно-Казахстанской области» Министерства обороны Республики Казахстан
10

Құжаттарды дайындауға көмек көрсету-5000 іс, компьютерлiк базаға мәлiметтердi енгiзу-12500 іс, құжаттарды тiгу-5000 іс, мұрағат құжаттарын өңдеуге көмек көрсету-500 іс
Аудандық бюджет
5
«Созақ ауылы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
45
Ауылдық аймақтарды, көгалдандыру, көрiктендiру, қоқыстардан тазарту -10000 шаршы метр
Аудандық бюджет
6
«Жартытөбе ауылы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
25
Ауылдық аймақтарды, көгалдандыру, көрiктендiру, қоқыстардан тазарту-50000 шаршы метр
Аудандық бюджет
7
«Құмкент ауылы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
20
Ауылдық аймақтарды, көгалдандыру, көрiктендiру, қоқыстардан тазарту-50000 шаршы метр
Аудандық бюджет
8
«Таукент поселкесі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
25
Ауылдық аймақтарды, көгалдандыру, көрiктендiру, қоқыстардан тазарту-30000 шаршы метр
Аудандық бюджет
9
«Сызған ауылы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
20
Ауылдық аймақтарды, көгалдандыру, көрiктендiру, қоқыстардан тазарту-50000 шаршы метр
Аудандық бюджет
10
«Қарақұр ауылы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
25
Ауылдық аймақтарды, көгалдандыру, көрiктендiру, қоқыстардан тазарту-50000 шаршы метр
Аудандық бюджет
11
«Қаратау ауылы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
20
Ауылдық аймақтарды, көгалдандыру, көрiктендiру, қоқыстардан тазарту-35000 шаршы метр
Аудандық бюджет
12
«Жуантөбе ауылы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
20
Ауылдық аймақтарды, көгалдандыру, көрiктендiру, қоқыстардан тазарту-50000 шаршы метр
Аудандық бюджет
13
«Тасты ауылы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
20
Ауылдық аймақтарды, көгалдандыру, көрiктендiру, қоқыстардан тазарту-50000 шаршы метр
Аудандық бюджет
14
«Шу ауылы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
20
Ауылдық аймақтарды, көгалдандыру, көрiктендiру, қоқыстардан тазарту-30000 шаршы метр
Аудандық бюджет
15
«Қыземшек поселкесі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
15
Ауылдық аймақтарды, көгалдандыру, көрiктендiру, қоқыстардан тазарту-50000 шаршы метр
Аудандық бюджет
Барлығы:
400
Ескертпе: қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары жұмыс берушімен және қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтың арасында жасалатын еңбек шартында көзделеді.

Помощь в оформлении документов-5000 дел, внесение данных в компьютерную базу-12500 дел, подшивка документов-5000 дел, помощь в обработке архивных документов-500 дел
Районный бюджет
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Сузакского аула»
45
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа-100000 квадратных метров
Районный бюджет
6
Государственное учреждение «Аппарат акима аула Жартытобе»
25
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа-50000 квадратных метров
Районный бюджет
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Кумкентского аула»
20
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа-50000 квадратных метров
Районный бюджет
8
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Таукент»
25
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа-30000 квадратных метров
Районный бюджет
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Сызганского аула»
20
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа-50000 квадратных метров
Районный бюджет
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Каракурского аула»
25
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа-50000 квадратных метров
Районный бюджет
11
Государственное учреждение «Аппарат акима аула Каратау»
20
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа-35000 квадратных метров
Районный бюджет
12
Государственное учреждение «Аппарат акима аула Жуантобе»
20
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа-50000 квадратных метров
Районный бюджет
13
Государственное учреждение «Аппарат акима аула Тасты»
20
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа-50000 квадратных метров
Районный бюджет
14
Государственное учреждение «Аппарат акима Шуского аула»
20
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа-30000 квадратных метров
Районный бюджет
15
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Кыземшек»
15
Озеленение и благоустройство, очистка от мусора сельского округа-50000 квадратных метров
Районный бюджет
Всего:
400
Примечание: конкретные условия труда общественных работ предусматриваются в трудовом договоре, заключаемым между работодателем и гражданином, участвующем в общественных работах.