Созақ ауданының елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 маусымдағы № 109 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 23 шілдеде № 2337 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 155 шешiмiмен

Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Созакского района
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 25 июня 2013 года № 109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 23 июля 2013 года № 2337. Утратило силу решением Созакского районного маслихата Туркестанской области от 23 декабря 2022 года № 155

Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 23.12.2022 № 155 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 11 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:

Сноска. Утратило силу решением Созакского районного маслихата Туркестанской области от 23.12.2022 № 155 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Созакский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Созақ ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Созақ аудандық мәслихатының
кезекті ХVІІ сессиясының төрағасы І.Омар
Созақ аудандық мәслихатының хатшысы М.Исаев
Созақ аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 маусымдағы
№ 109 шешіміне қосымша
Аймақтар атауы
Аймақтар нөмірі
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларын түзету коэффициенті
1

1. Утвердить границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Созакского района согласно приложения к данному решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной ХVІІ сессии
Созакского районного маслихата І. Омар
Секретарь Созакского районного маслихата М. Исаев
Приложение к решению
Созакского районного маслихата
от 25 июня 2013 года № 109
Наименование зоны
Номер зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1