Созақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 61 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 130 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 19 желтоқсанда № 2447 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 ақпандағы № 50 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 11.02.2014 № 50 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/187-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2421 тіркелген шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 61 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2196 тіркелген, 2013 жылдың 6 қаңтардағы «Созақ үні» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Созақ ауданының 2013-2015 жылдарға  арналған аудандық бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 649 648 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3 809 092 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 308 574 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -5 470 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 526 512 мың теңге;
2) шығындар – 6 787 771 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 680 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 883 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 200 мың теңге;
4) қаржы активтерімен  операциялар бойынша  сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)  – -143 803 мың теңге;

О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 61 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 18 декабря 2013 года № 130. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 19 декабря 2013 года № 2447. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 11 февраля 2014 года № 50)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 11.02.2014 № 50).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года за № 21/187-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2421, Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 61 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2196, опубликовано 6 января 2013 года в газете «Созақ үні») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Созакского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 6 649 648 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3 809 092 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 308 574 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 5 470 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 526 512 тысяч тенге;
2) затраты – 6 787 771 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 680 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 883 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 4 200 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства -0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -143 803 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 143 803 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі- 9 883 мың теңге;
қарыздарды өтеу -2 699 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 136 622 мың теңге.».
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап  қолданысқа  енгізіледі.
Созақ аудандық мәслихатының
кезектен тыс XХІІ сессиясының төрағасы     Е.Тұрабаев
Созақ аудандық мәслихатының хатшысы        М.Исаев
Созақ аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 61 шешіміне 1 қосымша
Созақ аудандық мәслихатының
2013 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 130 шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 143 803 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 9 883 тысяч тенге;
погашение займов - 2 699 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 136 622 тысяч тенге.».
Приложение 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
ХХІІ сессии Созакского
районного маслихата                        Е. Турабаев
Секретарь Созакского
районного маслихата                        М. Исаев
Приложение 1
к решению Созакского районного
маслихата от 21 декабря 2012 года № 61
Приложение 1
к решению Созакского районного
маслихата от "18" декабря 2013 года № 130
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс