Төлеби аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/58-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 14/72-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 18 ақпанда № 2237 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2014 жылғы 8 қаңтардағы № 02 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 08.01.2014 № 02 хатымен).
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 11/90-V (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 2210 санымен тіркелген) шешіміне сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/58-V «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2204 санымен тіркелген, 2013 жылы 19 қаңтарда «Аймақ тынысы» газетінің № 3 (69) санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1. Төлеби ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 13 050 368 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 021 539 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 157 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 49 245 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 11 976 427 мың теңге;
2) шығындар – 13 063 018 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 894 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 790 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 896 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 16 544 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16 544 мың теңге:

О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 12/58-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 31 января 2013 года № 14/72-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 18 февраля 2013 года № 2237. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 08 января 2014 года № 02)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 08.01.2014 № 02).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 18 января 2013 года № 11/90-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2210) Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 12/58-V «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2204, опубликовано 19 января 2013 года в газете «Аймак тынысы» № 3(69) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 050 368 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 021 539 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 157 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 49 245 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 976 427 тысяч тенге;
2) затраты – 13 063 018 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 894 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 790 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 896 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 16 544 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 544 тысяч тенге:

қарыздар түсімі – 7 790 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 323 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 077 мың теңге.».
Аталған шешімнің 12356 қосымшалары осы шешімнің 12345 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     Ж.Опышев
Аудандық мәслихат хатшысы                  Ә.Шыңғысбаев
Төлеби аудандық мәслихатының
2013 жылғы 31 қаңтардағы
№ 14/72-V шешіміне
1 қосымша
Төлеби аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 12/58-V шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
сыныбы

поступления займов – 7 790 тысяча тенге;
погашение займов – 1 323 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 077 тысяч тенге.».
Приложения 12356 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии районного маслихата    Ж.Опышев
Секретарь районного маслихата              А.Шынгысбаев
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 31 января 2013 года № 14/72-V
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 12/58-V
Районный бюджет на 2013 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Категория
Класс

3088
006
Тұрғын үй көмегі
18003
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
20324
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
22391
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
112638
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
17681
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
19706
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10889
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
10889
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
30003
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30003
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28818
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1185
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4585247
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1000365
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
186725
026
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
186725
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
363332
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
10538
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
352794
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1500
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
1500
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
448808
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
21000
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
427808
2
Коммуналдық шаруашылық
3530147
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3530147
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
1200
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

3088
006
Жилищная помощь
18003
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
20324
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22391
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
112638
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17681
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
19706
464
Отдел образования района (города областного значения)
10889
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
10889
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
30003
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30003
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28818
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1185
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4585247
1
Жилищное хозяйство
1000365
464
Отдел образования района (города областного значения)
186725
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
186725
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
363332
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
10538
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
352794
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1500
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1500
467
Отдел строительства района (города областного значения)
448808
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
21000
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
427808
2
Коммунальное хозяйство
3530147
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3530147
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1200
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)