Төлеби аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/58-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/117-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 25 желтоқсанда № 2459 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2014 жылғы 8 қаңтардағы № 02 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 08.01.2014 № 02 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 24 желтоқсандағы 2013 жылғы № 22/190-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2451 тіркелген шешіміне сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/58-V «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2204 санымен тіркелген, 2013 жылы 19 қаңтардағы «Аймақ тынысы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. Төлеби ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 12 883 759 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 099 697 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 052 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 61 150 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 11 718 860 мың теңге;
2) шығындар – 12 892 533 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15 560 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 15 580 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 12/58-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24 декабря 2013 года № 26/117-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 25 декабря 2013 года № 2459. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 08 января 2014 года № 02)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 08.01.2014 № 02).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 24 декабря 2013 года № 22/190-V «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2451 Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 12/58-V «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2204, опубликовано 19 января 2013 года в газете «Аймак тынысы») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 883 759 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 099 697 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 052 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 61 150 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 718 860 тысяч тенге;
2) затраты – 12 892 533 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 560 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15 580 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 24 334 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24 334 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 15 580 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 323 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 077 мың теңге.».
Аталған шешімнің 156 қосымшалары осы шешімнің 123 косымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     Е.Майлыбаев
Аудандық мәслихат хатшысы                  Ә.Шыңғысбаев
Төлеби аудандық мәслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 26/117-V шешіміне 1 қосымша
Төлеби аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсанындағы
№ 12/58-V шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған аудан бюджетінің кірісі
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы

5) дефицит (профицит) бюджета – - 24 334 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 334 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 15 580 тысяча тенге;
погашение займов – 1 323 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 077 тысяч тенге.».
Приложения 156 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Е. Майлыбаев
Секретарь районного маслихата              А. Шынгысбаев
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 24 декабря 2013 года № 26/117-V
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 12/58-V
Районный бюджет на 2013 год
Наименование
Сумма в тысяч тенге
Категория
Класс

231292
2
Әлеуметтiк көмек
198991
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
190908
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
19538
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
89
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3500
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1544
006
Тұрғын үй көмегі
9337
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
20421
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
22310
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
96488
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
17681
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8083
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысынында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
8083
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
32301
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32301
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30746
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1185
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
370
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3943602
1
Тұрғын үй шаруашылығы
694107
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15040
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
10538
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде обьектілерді жөндеу және абаттандыру
4502
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3483
031
Кондоминимум обьектілеріне техникалық паспорттар дайындау
3483
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

231292
2
Социальная помощь
198991
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
190908
002
Программа занятости
19538
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, «Халық Қаһарманы», Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом «Отан» из числа участников и инвалидов войны
89
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3500
005
Государственная адресная социальная помощь
1544
006
Жилищная помощь
9337
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
20421
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22310
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
96488
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17681
464
Отдел образования района (города областного значения)
8083
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
8083
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
32301
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32301
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30746
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1185
021
Капитальные расходы государственных органов
370
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3943602
1
Жилищное хозяйство
694107
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15040
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
10538
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
4502
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3483
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
3483
467
Отдел строительства района (города областного значения)