2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/65-V "Семей қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2013 жылғы 3 мамырдағы № 16/88-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 мамырда № 2955 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 01-26/463 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 26.12.2013 № 01-26/463 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) және 5) тармақшаларына және 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 11/119-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2934 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/65-V «Семей қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 2791 болып тіркелген, 2013 жылғы 4 қаңтардағы № 1-2 «Семей таңы» және «Вести Семей» газеттерінде жарияланған) шешімге келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер – 24 067 700,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 11 170 519 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 74 139 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 375 639 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12 447 403,9 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 24 693 169,5 мың теңге;»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профициті) – (-) 636 236,7 мың теңге;»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 636 236,7 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 334 547,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 218,0 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 303 907,7 мың теңге.»;
10-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение от 21 декабря 2012 года № 12/65-V "О бюджете города Семей на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 3 мая 2013 года № 16/88-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 мая 2013 года № 2955. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2013 года № 01-26/463)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 26.12.2013 № 01-26/463).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктами 4) и 5) пункта 2 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 апреля 2013 года № 11/119-V «О внесении изменений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2934) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 21 декабря 2012 года № 12/65-V «О бюджете города Семей на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2012 года № 2791, опубликовано в газетах «Семей таңы» и «Вести Семей» от 4 января 2013 года № 1-2), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы – 24 067 700,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 170 519 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 74 139 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 375 639 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 447 403,9 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 24 693 169,5 тысяч тенге;»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета – (-) 636 236,7 тысяч тенге;»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 636 236,7 тысяч тенге:
поступление займов – 334 547,0 тысяч тенге;
погашение займов – 2 218,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 303 907,7 тысяч тенге.»;
пункт 10 изложить в следующей редакции:

«10. Семей қаласының 2013 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын:
мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке – 246 346 мың теңге;
тұрғындардың компьютер сауаттылығының жоғарылатуын қамтамасыз етуге – 17 440 мың теңге;
қалада үздіксіз жылумен қамтуға арналған бірінші кезекті жұмыстарды жүргізуге – 200 000 мың теңге.»;
10-1-тармақта:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 621 307,2 мың теңге;»;
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алуға – 154 548,7 мың теңге;»;
10-2-тармақта:
бесінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға – 405 439 мың теңге;»;
1-қосымшаға сәйкес 1-қосымша жаңа редакцияда жазылсын;

«10. Предусмотреть в бюджете города Семей на 2013 год целевые текущие трансферты из областного бюджета:
на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан – 246 346 тысяч тенге;
на обеспечение повышения компьютерной грамотности населения – 17 440 тысяч тенге;
на проведение первоочередных работ по обеспечению теплоснабжения города – 200 000 тысяч тенге.»;
в пункте 10-1:
абзац второй изложить в следующей редакции:
«на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 621 307,2 тысяч тенге;»;
абзац третий изложить в следующей редакции:
«на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 – 154 548,7 тысяч тенге;»;
в пункте 10-2:
абзац пятый изложить в следующей редакции:
«на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 405 439 тысяч тенге;»;
приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложению 1;