2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/65-V "Семей қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2013 жылғы 21 тамыздағы № 22/114-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 тамызда № 3043 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 01-26/463 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 26.12.2013 № 01-26/463 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 9 тамыздағы № 13/155-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3031 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/65-IV «Семей қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2012 жылғы 29 желтоқсандағы №  2791 болып тіркелген, 2012 жылғы 4 қаңтардағы № 1-2 «Семей таңы» және «Вести Семей» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер – 24 731 771,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 11 475 922 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 82 217 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 402 158 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12 771 474,2 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 25 277 055,8 мың теңге;»;
10-тармақта:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке – 247 226 мың теңге;»;
10-1-тармақта:
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға – 27 778 мың теңге;»;
жетінші абзацпен толықтырылып, келесі редакцияда жазылсын:
«инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 202 646,2 мың теңге.»;
қосымшаға сәйкес 1-қосымша жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение от 21 декабря 2012 года № 12/65-V "О бюджете города Семей на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 21 августа 2013 года № 22/114-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 августа 2013 года № 3043. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2013 года № 01-26/463)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 26.12.2013 № 01-26/463).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 августа 2013 года № 13/155-V «О внесении изменений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3031) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 21 декабря 2012 года № 12/65-V «О бюджете города Семей на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2012 года № 2791, опубликовано в газетах «Семей таңы» и «Вести Семей» от 4 января 2013 года № 1-2), следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы – 24 731 771,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 475 922тысяч тенге;
неналоговые поступления – 82 217 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 402 158 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 771 474,2 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 25 277 055,8 тысяч тенге;»;
в пункте 10:
абзац второй изложить в следующей редакции:
«на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан – 247 226 тысяч тенге;»;
в пункте 10-1:
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
«на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 27 778 тысяч тенге;»;
дополнить абзацем седьмым в следующей редакции:
«на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 202 646,2 тысяч тенге.»;
приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложению.