Семей қаласы мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/65-V "Семей қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/128-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 желтоқсанда № 3126 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 01-26/463 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 26.12.2013 № 01-26/463 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) және 5) тармақшаларына109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 4 желтоқсандағы № 16/185-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3111 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/65-IV «Семей қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2791 болып тіркелген, 2012 жылғы 4 қаңтардағы № 1-2 «Семей таңы» және «Вести Семей» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер – 24 720 210,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 11 503 294 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 92 665 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 404 041 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12 720 210,2 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 25 215 494,8 мың теңге;»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профициті) – (-)506 052,7 мың теңге;»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 506 052,7 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 204 363,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 218,0 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 303 907,7 мың теңге.»;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Семей от 21 декабря 2012 года № 12/65-V "О бюджете города Семей на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 13 декабря 2013 года № 25/128-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 декабря 2013 года № 3126. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2013 года № 01-26/463)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 26.12.2013 № 01-26/463).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктами 4) и 5) пункта 2 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 4 декабря 2013 года № 16/185-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3111) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 21 декабря 2012 года № 12/65-V «О бюджете города Семей на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2791, опубликовано в газетах «Семей таңы» и «Вести Семей» от 4 января 2013 года № 1-2), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы – 24 720 210,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 503 294 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 92 665 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 404 041 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 720 210,2 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 25 215 494,8 тысяч тенге;»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета – (-)506 052,7 тысяч тенге;»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 506 052,7 тысяч тенге:
поступление займов – 204 363,0 тысяч тенге;
погашение займов – 2 218,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 303 907,7 тысяч тенге.»;

10-2-тармақта:
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«мамандардың әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін – 2 965 мың теңге;»;
алтыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асыруға – 23 409 мың теңге, соның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру – 16 388 мың теңге;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтамасыз ету – 7 021 мың теңге;»;
жетінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері – 64 909 мың теңге;»;
сегізінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға – 151 818 мың теңге;»;
он бірінші абзацпен толықтырылып, келесі редакцияда жазылсын:
«бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беруді жан басына қаржыландыру бойынша саралаудан өткізуге – 103 583 мың теңге.»;
10-3-тармақта:
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 1 048 903 мың теңге;»;
бесінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға – 250 000 мың теңге;»;
алтыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
«елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 440 162 мың теңге;»;
10-4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«10-4. 2013 жылға арналған жергілікті бюджеттің кірістер құрамында республикалық бюджеттен 204 363 мың теңге сомасында кредит қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыруға – 12 983 мың теңге;
тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алу, жобалауға – 191 380 мың теңге.»;
10-5-тармақта:
тоғызыншы абзацпен толықтырылып, келесі редакцияда жазылсын:
«бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беруді жан басына қаржыландыру бойынша саралаудан өткізуге жергілікті атқарушы органдардың міндеттері мен қызметтерін беруіне байланысты – 68 002 мың теңге.»;
қосымшаға сәйкес 1-қосымша жаңа редакцияда жазылсын.

в пункте 10-2:
абзац третий изложить в следующей редакции:
«на реализацию мер социальной поддержки специалистов – 2 965 тысяч тенге;»;
абзац шестой изложить в следующей редакции:
«на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы – 23 409 тысяч тенге, в том числе:
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 16 388 тысяч тенге;
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 7 021 тысяч тенге;»;
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
«на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 64 909 тысяч тенге;»;
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
«на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 154 718 тысяч тенге;»;
дополнить абзацем одиннадцатым в следующей редакции:
«на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования – 103 583 тысяч тенге.»;
в пункте 10-3:
абзац третий изложить в следующей редакции:
«на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 1 048 903 тысяч тенге;»;
абзац пятый изложить в следующей редакции:
«на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 250 000 тысяч тенге;»;
абзац шестой изложить в следующей редакции:
«на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах – 440 162 тысяч тенге;»;
пункт 10-4 изложить в следующей редакции:
«10-4. Учесть, что в составе поступлений местного бюджета на 2013 год предусмотрены кредиты из республиканского бюджета в сумме 204 363 тысяч тенге, в том числе:
на реализацию мер социальной поддержки специалистов – 12 983 тысяч тенге;
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья – 191 380 тысяч тенге.»;
в пункте 10-5:
дополнить абзацем четвертым в следующей редакции:
«передачей функций и полномочий местных исполнительных органов на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования – 68 002 тысяч тенге.»;
Приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложению.