"2013-2015 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2013 жылғы 21 тамыздағы N 19/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 тамызда N 3046 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Риддер қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 884/04-08 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Риддер қалалық мәслихатының 24.12.2013 № 884/04-08 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 9 тамыздағы № 13/155-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3031 тіркелген) шешіміне сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы «2013-2015 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы» № 11/2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 3 қаңтардағы № 2793 тіркелген, «Лениногорская правда» газетінде 2013 жылғы 25 қаңтарда № 4 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5277659 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдері – 2471534 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 44179 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2756146 мың теңге;
2) шығындар – 5349571,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 50000 мың теңге,
бюджеттік кредиттер – 50000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -121912,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 121912,1 мың теңге.»;
10-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«10. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте азаматтардың жекеленген топтарына әлеуметтік көмек көрсетуге облыстық бюджеттен келіп түскен мақсатты ағымдағы нысаналы трансферттер 28377 мың теңге көлемінде ескерілсін.»;
12-тармақта бірінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение от 21 декабря 2012 года № 11/2-V "О бюджете города Риддера на 2013-2015 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 августа 2013 года N 19/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 августа 2013 года № 3046. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Риддерского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 884/04-08)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Риддерского городского маслихата от 24.12.2013 № 884/04-08).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 августа 2013 года № 13/155-V «О внесении изменений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3031), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 11/2-V «О бюджете города Риддера на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2793 от 03 января 2013 года, опубликовано в газете «Лениногорская правда» от 25 января 2013 года № 4) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города Риддера на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5277659 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2471534 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5800 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 44179 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2756146 тысяч тенге;
2) затраты – 5349571,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50000 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 50000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -121912,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 121912,1 тысяч тенге.»;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«10. Учесть на 2013 год в городском бюджете целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 28377 тысяч тенге на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан.»;
в пункте 12 абзац первый изложить в следующей редакции:

«12. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген нысаналы даму трансферттері 448635 мың теңге көлемінде 7 қосымшаға сәйкес көзделсін, соның ішінде:»;
екінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«35000 мың теңге – білім беру нысандарының құрылысы және қайта құруға;»;
1714 қосымшалар осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сессияның төрағасы                 О. Мысаев
Қалалық мәслихат хатшысының м.а.           Н. Замятин

«12. Предусмотреть в городском бюджете на 2013 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в размере 448635 тысяч тенге, согласно приложению 7, в том числе:»;
абзац второй изложить в следующей редакции:
«35000 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования;»;
приложения 1714 изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель очередной сессии              О. Мысаев
И.о секретаря городского маслихата         Н. Замятин
Приложение 1 к решению XIХ сессии
Риддерского городского маслихата