Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға үй-жайлар беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 17 қыркүйектегі № 820 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 қазанда № 3073 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 338 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 16.03.2015 № 338 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына сәйкес, Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Риддер қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп Риддер қалалық мәслихаты депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Риддер қаласы бойынша сайлаушылармен кездесу үшін Риддер қалалық мәслихаты депутаттығына кандидаттарға шарттық негізде үй-жайлар 2 қосымшаға сәйкес берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Р.В. Дюсебаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласының әкімі Ж. Мұратов
"Келісілді"
Шығыс Қазақстан облысының
Риддер қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы В. Русин
2013 жылғы 17 қыркүйек
Әкімдіктің
2013 жылғы 17 қыркүйектегі
№ 820 қаулысына 1 қосымша
Риддер қалалық мәслихаты депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекен атауы
Орналасқан жері
Орналасу үшін нысанның атауы
1
Риддер қаласы
Индустриальная көшесі, 13а
"Глория" дүкені жанындағы стенд
2
Риддер қаласы
Киров көшесі, 26
Автобекет ғимараты жанындағы стенд
3
Риддер қаласы
Тәуелсіздік даңғылы, 24
"Прометей" дүкені жанындағы стенд
4
Риддер қаласы
Қонаев көшесі, 40
"Милый дом" дүкені жанындағы стенд
5
Риддер қаласы
Гоголь көшесі
"Евросеть" сауда павильоны жанындағы аялдамадағы стенд
6
Риддер қаласы
Гоголь көшесі, 6/1
"Молоко" сауда павильоны жанындағы стенд
7
Риддер қаласы
4-ықшам ауданы, 2
"Гастроном" дүкені жанындағы стенд
8
Риддер қаласы
Рощина көшесі, 20
"Восток" дүкені жанындағы стенд
9
Риддер қаласы
Островский көшесі, 73б
"Услада" дүкені жанындағы стенд
10
Риддер қаласы
2-аудан, Шоссейная көшесі
"№ 36" дүкені жанындағы стенд
11
Риддер қаласы
Дрейман көшесі
Қалалық базар жанындағы стенд
12
Риддер қаласы
Совхозный ықшам ауданы, 8
"Любава" дүкені жанындағы стенд
Әкімдіктің
2013 жылғы 17 қыркүйектегі
№ 820 қаулысына 2 қосымша
Риддер қаласы бойынша сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлардың мекен-жайлары
1

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 17 сентября 2013 года № 820. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 октября 2013 года № 3073. Утратило силу - постановлением акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 16 марта 2015 года № 338
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 16.03.2015 № 338.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Риддерской городской территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Риддерского городского маслихата, согласно приложению 1.
2. Предоставить кандидатам в депутаты Риддерского городского маслихата на договорной основе помещения для встреч с избирателями по городу Риддеру, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Дюсебаеву Р.В.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Риддера Ж. Муратов
"Согласовано"
Председатель Риддерской
городской территориальной
избирательной комиссии
Восточно-Казахстанской области В. Русин
17 сентября 2013 года
Приложение 1
к постановлению акимата
от 17 сентября 2013 года № 820
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Риддерского городского маслихата
Наименование населения пункта
Местоположение
Название объекта для размещения
1
город Риддер
улица Индустриальная, 13а
стенд около магазина "Глория"
2
город Риддер
улица Кирова, 26
стенд около здания Автостанции
3
город Риддер
проспект
Независимости, 24
стенд около магазина "Прометей"
4
город Риддер
улица Кунаева, 40
стенд около магазина "Милый Дом"
5
город Риддер
улица Гоголя
стенд около торгового павильона "Евросеть"
6
город Риддер
улица Гоголя, 6/1
стенд около торгового павильона "Молоко"
7
город Риддер
4 микрорайон, 2
стенд около магазина "Гастроном"
8
город Риддер
улица Рощина, 20
стенд около магазина "Восток"
9
город Риддер
улица Островского, 73б
стенд около магазина "Услада"
10
город Риддер
2 район, улица Шоссейная
стенд около магазина "№ 36"
11
город Риддер
улица Дреймана
стенд около городского рынка
12
город Риддер
совхозный микрорайон, 8
стенд около магазина "Любава"
Приложение 2
к постановлению акимата
от 17 сентября 2013 года № 820
Адреса помещений для встреч с избирателями по городу Риддер
1

Индустриальная көшесі, 15, "№ 9 Толымсыз орта мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекеме
2
Курека көшесі, 25, "№ 12 Орта мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекеме
3
Семипалатинская көшесі, 58а, "№ 7 Орта мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекеме
4
Киров көшесі, 104, "Лицей" Коммуналдық мемлекеттік мекеме
5
Клинка көшесі, 11, "№ 5 Орта мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекеме
6
Қонаев көшесі, 40, "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Риддер қалалық Қазынашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
7
Қонаев көшесі, 27, "Экономикалық мектеп-лицейі" Коммуналдық мемлекеттік мекеме
8
3-ықшам ауданы, 23, "№ 14 Орта мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекеме
9
4-ықшам ауданы, 28, "№ 3 Орта мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекеме
10
Островский көшесі, 65, "Шығыс Қазақстан облысы Білім департаментінің Риддерлік аграрлық-техникалық колледж" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
11
Буровая көшесі, 3, "№ 17 Орта мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекеме
12

улица Индустриальная, 15, Коммунальное государственное учреждение "Неполная средняя школа № 9"
2
улица Курека, 25, Коммунальное государственное учреждение Средняя школа № 12
3
улица Семипалатинская, 58а, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 7"
4
улица Кирова, 104 Коммунальное государственное учреждение "Лицей"
5
улица Клинка, 11, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 5"
6
улица Кунаева, 40, зал заседаний государственного учреждения "Риддерское городское управление Казначейства Департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета казначейства Министерства Финансов Республики Казахстан"
7
улица Кунаева, 27, Коммунальное государственное учреждение "Экономическая школа-лицей"
8
3 микрорайон, 23, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 14"
9
4 микрорайон, 28, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 3"
10
улица Островского, 65 Коммунальное государственное казенное предприятие "Риддерский аграрно-технический колледж Департамента образования Восточно-Казахстанской области"
11
улица Буровая, 3, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 17"
12

Л. Толстой көшесі, 24а, "№ 16 Орта мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекеме

улица Л. Толстого, 24а, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 16"