"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-3 шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 15 шілдедегі № 14/4-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 шілдеде № 2997 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 19/8-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 27.12.2013 № 19/8-V шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 3 шілдедегі № 12/135-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2988 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2803 болып тіркелген, «Абай елі» газетінің 2013 жылғы 8-15 қаңтардағы № 2, 2013 жылғы 16-23 қаңтардағы № 3 сандарында жарияланған) шешімге мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 1 ,23 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
кірістер – 2622900,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 221323,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2162,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2394622,0 мың теңге;
бюджет қаражатының бос қалдықтары – 4293,9 мың теңге;
2) шығындар – 2622900,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 10003,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 12983,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2980,0 мың теңге;»;
5 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
««Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер» 01 функционалдық тобы 224093,2 мың теңге болып есептелсін;»;
8 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
««Білім беру» 04 функционалдық тобы 1228041,0 мың теңге болып есептелсін;»;
12 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
««Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» 10 функционалдық тобы 114927,6 мың теңге болып есептелсін;»;
15 тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение от 21 декабря 2012 года № 10-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 июля 2013 года № 14/4-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 июля 2013 года № 2997. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2013 года № 19/8-V
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.12.2013 № 19/8-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 июля 2013 года № 12/135-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2988) Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 10-3 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2803, опубликовано в газете «Абай елі» № 2 от 8-15 января 2013 года, № 3 от 16-23 января 2013 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 123 в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2622900,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 221323,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2162,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2394622,0 тысяч тенге;
свободные остатки бюджетных средств – 4293,9 тысяч тенге;
2) затраты – 2622900,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10003,4 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 12983,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2980,0 тысяч тенге;»;
пункт 5 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 01 «Государственные услуги общего характера» 224093,2 тысяч тенге;»;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 04 «Образование» 1228041,0 тысяч тенге;»;
пункт 12 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» 114927,6 тысяч тенге;»;
пункт 15 изложить в следующей редакции:

3 194,0
011
Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен
3 194,0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
1 200,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 200,0
6
Жер қатынастары
6 121,6
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 121,6
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 001,6
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
120,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
104 412,0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
104 412,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
104 412,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17 420,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17 420,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17 420,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8 220,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
9 000,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200,0
12
Көлiк және коммуникация
71 040,0
1
Автомобиль көлiгi
71 040,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 771,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
11 771,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
59 269,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
59 269,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
0,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
0,0
13
Басқалар
43 093,5
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
198,0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі

3 194,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
3 194,0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
1 200,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 200,0
6
Земельные отношения
6 121,6
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 121,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 001,6
007
Капитальные расходы государственного органа
120,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
104 412,0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
104 412,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
104 412,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17 420,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17 420,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17 420,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8 220,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
9 000,0
015
Капитальные расходы государственного органа
200,0
12
Транспорт и коммуникации
71 040,0
1
Автомобильный транспорт
71 040,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 771,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
11 771,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
59 269,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
59 269,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
0,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
0,0
13
Прочие
43 093,5
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
198,0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)