"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-3 шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 тамыздағы № 15/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 тамызда № 3039 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 19/8-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 27.12.2013 № 19/8-V шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 9 тамыздағы № 13/155-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер енгізу туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3031 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2803 болып тіркелген, «Абай елі» газетінің 2013 жылғы 8-15 қаңтардағы № 2, 2013 жылғы 16-23 қаңтардағы № 3 сандарында жарияланған) шешімге мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 123 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
кірістер – 2627432,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 231323,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2162,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2389154,0 мың теңге;
бюджет қаражатының бос қалдықтары – 4293,9 мың теңге;
2) шығындар – 2627432,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 10003,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 12983,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2980,0 мың теңге»;
5 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер» 01 функционалдық тобы 230210,2 мың теңге болып есептелсін»;
7 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Қорғаныс» 02 функционалдық тобы 12995,0 мың теңге болып есептелсін»;
8 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Білім беру» 04 функционалдық тобы 1228966,0 мың теңге болып есептелсін»;
9 тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение от 21 декабря 2012 года № 10-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 августа 2013 года № 15/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 августа 2013 года № 3039. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2013 года № 19/8-V
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.12.2013 № 19/8-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 августа 2013 года № 13/155-V «О внесении изменений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3031) Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 10-3 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2803, опубликовано в газете «Абай елі» № 2 от 8-15 января 2013 года, № 3 от 16-23 января 2013 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 1 ,23 в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2627432,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 231323,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2162,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2389154,0 тысяч тенге;
свободные остатки бюджетных средств – 4293,9 тысяч тенге;
2) затраты – 2627432,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10003,4 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 12983,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2980,0 тысяч тенге»;
пункт 5 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 01 «Государственные услуги общего характера» 230210,2 тысяч тенге»;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 02 «Оборона» 12995,0 тысяч тенге»;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 04 «Образование» 1228966,0 тысяч тенге»;
пункт 9 изложить в следующей редакции:

«Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету» 06 функционалдық тобы 168425,5 мың теңге болып есептелсін»;
10 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» 07 функционалдық тобы 420176,0 мың теңге болып есептелсін»;
11 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік» 08 функционалдық тобы 318872,5 мың теңге болып есептелсін»;
12 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» 10 функционалдық тобы 114777,6 мың теңге болып есептелсін»;
14 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Көлік және коммуникациялар» 12 функционалдық тобы 71540,0 мың теңге болып есептелсін»;
15 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«Басқалар» 13 функционалдық тобы 43643,5 мың теңге болып есептелсін»;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                   А. Мұқатаев
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы                              Т. Аманғазы
Абай аудандық мәслихатының
2013 жылғы 20 тамыздағы
№ 15/2-V шешіміне қосымша
Абай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 10-3 шешіміне қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Са
на
ты
Сы
ны
бы
Ішкі
сы
ны
бы
Ерек
ше
лігі
Атауы
Барлық кірістер
(мың теңге)
1
2
3
4
5
6
І. КІРІСТЕР

«Учесть по функциональной группе 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение» 168425,5 тысяч тенге»;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство» 420176,0 тысяч тенге»;
пункт 11 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство» 318872,5 тысяч тенге»;
пункт 12 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» 114777,6 тысяч тенге»;
пункт 14 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 12 «Транспорт и коммуникации» 71540,0 тысяч тенге»;
пункт 15 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 13 «Прочие» 43643,5 тысяч тенге»;
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                                А. Мұқатаев
Секретарь Абайского
районного маслихата                                Т. Амангазы
Приложение к решению
Абайского районного маслихата
от 20 августа 2013 года № 15/2-V
Приложение 1 к решению
Абайского районного маслихата
от 21 декабря 2013 года № 10-3
Районный бюджет на 2013 год
Кате
го
рия
Класс
Под
класс
Спе
ци
фика
Наименование
Всего доходы
(тыс. тенге)
1
2
3
4
5
6
І. ДОХОДЫ