"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11/65-V шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі N 14/93-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 08 мамырда N 2944 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Аягөз аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы N 145/06-16 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Аягөз аудандық мәслихатының 26.12.2013 N 145/06-16 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер енгізу туралы» 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 11/119-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2934 тіркелген) шешіміне сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11/65-V «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімде № 2797 тіркелген, «Аягөз жаңалықтары» газетінің 2013 жылғы 16 қаңтарда № 4 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
кірістер – 5778515,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1765658,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 66674,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9779,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3936404,0 мың теңге;
шығындар – 5977622,9 мың теңге;
таза бюджеттік кредит беру – 3316,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5193,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1877,0 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 48895,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 48895,0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – - 251318,9 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 251318,9 мың теңге.»;
1 қосымшада:
«Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер» 1 функционалдық тобы:

О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2012 года № 11/65-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 апреля 2013 года N 14/93-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 08 мая 2013 года N 2944. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Аягозского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 145/06-16)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Аягозского районного маслихата от 26.12.2013 № 145/06-16).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 апреля 2013 года № 11/119-V «О внесении изменений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2934) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 11/65-V «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2797, опубликовано в газете «Аягөз жаңалықтары» от 16 января 2013 года № 4) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
доходы – 5778515,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1765658,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 66674,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9779,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3936404,0 тысяч тенге;
затраты – 5977622,9 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 3316,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5193,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1877,0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 48895,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 48895,0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – -251318,9 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 251318,9 тысяч тенге.»;
в приложении 1:
функциональную группу 1 «Государственные услуги общего характера» дополнить:

112.003.000 «Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары» бағдарламасымен толықтырылсын;
«Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық» 7 функционалдық тобы:
123.014.000 «Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру» бағдарламасымен толықтырылсын;
«Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк» 8 функционалдық тобы келесі бағдарламалармен толықтырылсын:
466.011.015 «Мәдениет объектілерін дамыту»;
455.010.000 «Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары»;
«Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі» 11 функционалдық тобы:
466.015.000 «Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары» бағдарламасымен толықтырылсын;
«Көлiк және коммуникация» 12 функционалдық тобы:
123.045.015 «Елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу» бағдарламасымен толықтырылсын;
«Басқалар» 13 функционалдық тобы келесі бағдарламалармен толықтырылсын:
458.013.000 «Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары»;
469.004.000 «Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары»;
1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

программой 112.003.000 «Капитальные расходы государственных органов»;
функциональную группу 7 «Жилищно-коммунальное хозяйство» дополнить:
программой 123.014.000 «Организация водоснабжения населенных пунктов»;
функциональную группу 8 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство» дополнить следующими программами:
466.011.015 «Развитие объектов культуры»;
455.010.000 «Капитальные расходы государственных органов»;
функциональную группу 11 «Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность» дополнить:
программой 466.015.000 «Капитальные расходы государственных органов»;
функциональную группу 12 «Транспорт и коммуникации» дополнить:
программой 123.045.015 «Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов»;
функциональную группу 13 «Прочие» дополнить следующими программами:
458.013.000 «Капитальные расходы государственных органов»;
469.004.000 «Капитальные расходы государственных органов»;
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приложению.

570,0
5
Құмар ойын бизнеске салық
2700,0
02
Тіркелген салық
2700,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
6841,0
1
Мемлекеттік баж
6841,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
2045,0
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2920,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
55,0
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
12,0
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
10,0
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
1532,0
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
7,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
20,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж

570,0
5
Налог на игорный бизнес
2700,0
02
Фиксированный налог
2700,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
6841,0
1
Государственная пошлина
6841,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
2045,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2920,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
55,0
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
12,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
10,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
1532,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
7,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
20,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему