Аягөз қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың қалыптасу, жинақталу нормаларын және коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму, кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 шілдедегі N 18/123-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 тамызда N 3030 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсанадағы N 43/315-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 25.12.2015 N 43/315-V шешімімен (қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 қарашадағы № 1370 "Коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Аягөз ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аягөз қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың қалыптасу және жинақталу нормасы 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Аягөз қаласы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтері 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын бюджеттік мекемелер үшін осы шешімнің 2 қосымшасы 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Т. Бозтаев
Мәслихат хатшысы
Т. Бозтаев
1 қосымша
Аягөз аудандық мәслихатының

Об утверждении норм образования, накопления коммунальных отходов и тарифы на сбор, вывоз, захоронение, утилизацию коммунальных отходов по городу Аягоз
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 июля 2013 года № 18/123-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 августа 2013 года № 3030. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2015 года № 43/315-V
Сноска. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2015 № 43/315-V (вводится в действие со дня принятия).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2011 года № 1370 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Аягоз согласно приложению 1.
2. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по городу Аягоз согласно приложению 2.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, 2 приложение данного решения для бюджетных учреждений, финансируемых из местного бюджета, вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Т. Бозтаев
Секретарь маслихата
Т. Бозтаев
Приложение 1
утверждено решением
Аягозского районного маслихата