"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/2-V шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 маусымдағы № 13/1-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 шілдеде № 2995 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 19/11-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 25.12.2013 № 19/11-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2799 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 16 қаңтардағы «Бесқарағай тынысы» газетінің № 5, 6 сандарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 қосымшадағы 2 «Шығындар» бөлімінде келесі функционалдық топтар жаңа редакцияда жазылсын:
«Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер» 01 функционалдық тобы – 226079,0 мың теңге;
«Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі» 03 функционалдық тобы – 7343,0 мың теңге;
«Бiлiм беру» 04 функционалдық тобы – 1270457,0 мың теңге;
«Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру» 06 функционалдық тобы – 167969,0 мың теңге;
«Тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық» 07 функционалдық тобы – 269616,0 мың теңге;
«Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк» 08 функционалдық тобы – 122029,0 мың теңге;
«Басқалар» 013 функционалдық тобы – 93045,0 мын тенге.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                 Т. СҰЛТАНОВ
Бесқарағай аудандық
мәслихатының хатшысы                            Қ. САДЫҚОВ
Бесқарағай аудандық мәслихатының
2013 жылғы 27 маусымдағы
№ 13/1-V шешіміне 1 қосымша
Бесқарағай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 10/2-V шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
са
нат
Сы
нып
ішкі
сы
нып
ерек
шелік
А Т А У Ы
Сома
(мың теңге)

О внесении изменений в решение от 21 декабря 2012 года № 10/2-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 июня 2013 года № 13/1-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 июля 2013 года № 2995. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2013 года № 19/11-V
Сноска. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2013 № 19/11-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 10/2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2799, опубликованное в газете «Бескарагай тынысы» 16 января 2013 года, за № 5, 6) следующие изменения:
в приложении 1 в разделе 2 «Затраты» следующие функциональные группы изложить в новой редакции:
функциональная группа 01 «Государственные услуги общего характера» - 226079,0 тысяч тенге;
функциональная группа 03 «Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность» - 7343,0 тысяч тенге;
функциональная группа 04 «Образование» - 1270457,0 тысяч тенге;
функциональная группа 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение» - 167969,0 тысяч тенге;
функциональная группа 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство» - 269616,0 тысяч тенге;
функциональная группа 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство» - 122029,0 тысяч тенге;
функциональная группа 013 «Прочие» - 93045,0 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                               Т. СУЛТАНОВ
Секретарь Бескарагайского
районного маслихата                               К. САДЫКОВ
Приложение 1
к решению сессии
Бескарагайского районного маслихата
от 27 июня 2013 года № 13/1-V
Приложение 1
к решению сессии
Бескарагайского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 10/2-V
Районный бюджет на 2013 год
Кате
гория
Класс
Под
класс
Специ
фика
Наименование доходов
Сумма
(тысяч тенге)

370,0
4
Азаматтық хал актілерін тіркегені, азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркегені туралы қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өліу туралы актілердің жазбаларын өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
450,0
5
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттiк баж
18,0
7
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
10,0
8
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
30,0
9
Аң аулау құқығына рұқсат берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
10,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
6,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
20,0
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
43,0
2
Салықтық емес түсiмдер
852,0
1
Мемлекеттік меншіктен түсетін кiрiстер
108,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
107,0
4
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
107,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
1,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
1,0
2
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
244,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
244,0
2
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
244,0
6
Басқа да салықтық емес түсiмдер
500,0
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
500,0
9
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
500,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетiн түсiмдер
0,0
3
Жердi және материалдық емес активтердi сату
0,0
1
Жердi сату
0,0
1
Жер учаскелерін сатудан түсетiн түсiмдер
0,0
4
Трансферттердің түсімдері
1974688,0
2
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
1974688,0
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер

370,0
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, выдачу гражданам повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
450,0
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
18,0
7
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
10,0
8
Государственная пошлина за регистрацию место жительства
30,0
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
10,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
6,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз их Республики Казахстан оружия и патронов к нему
20,0
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
43,0
2
Неналоговые поступления
852,0
1
Доходы от государственной собственности
108,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
107,0
4
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
107,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
1,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
1,0
2
Прочие неналоговые поступления
244,0
1
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
244,0
2
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
244,0
6
Прочие неналоговые поступления
500,0
1
Прочие неналоговые поступления
500,0
9
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
500,0
3
Поступления от продажи основного капитала
0,0
3
Продажа земли и нематериальных активов
0,0
1
Продажа земли
0,0
1
Поступления от продажи земельных участков
0,0
4
Поступления трансфертов
1974688,0
2
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1974688,0
2
Трансферты из областного бюджета