"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11-2-V шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 14-2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 мамырда № 2950 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихат аппаратының 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 01/11-319 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихат аппаратының 30.12.2013 № 01/11-319 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109 бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 11/119-V шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2934 нөмірімен тіркелген) Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Бородулиха аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 11-2-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2801 нөмірімен тіркелген, аудандық «Пульс района» 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 4, «Аудан тынысы» газетінің 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 4 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
кірістер – 2914744,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 734366 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1257 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2175121,7 мың теңге;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
шығындар – 3017856,9 мың теңге;
7 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
Ауданның жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 2052 мың теңге сомасында бекітілсін;
12 тармақтағы бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
Аудандық бюджетте ағымдағы мақсатты трансферттер облыстық бюджеттен 50494 мың теңге көзделсін;
келесі мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
45086 мың теңге – Белағаш - Коростели су өткізуді ағымдағы жөндеуге;
20 тармақтағы екінші, бесінші, алтыншы абзацтар келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение от 21 декабря 2012 года № 11-2-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 апреля 2013 года № 14-2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 мая 2013 года № 2950. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2013 года № 01/11-319)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.12.2013 № 01/11-319).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 апреля 2013 года № 11/119-V «О внесении изменений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2934) Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 11-2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2801, опубликовано в районной газете «Пульс района» от 11 января 2013 года № 4, «Аудан тынысы» от 11 января 2013 года № 4) следующие изменения и дополнение:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
доходы – 2914744,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 734366 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1257 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 4000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2175121,7 тысяч тенге;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
затраты – 3017856,9 тысяч тенге;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 2052 тысяч тенге;
в пункте 12 абзац первый изложить в следующей редакции:
Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 50494 тысяч тенге;
дополнить абзацем четыре следующего содержания:
45086 тысяч тенге - на текущий ремонт водовода Бель-Агач - Коростели;
в пункте 20 абзацы второй, пятый, шестой изложить в следующей редакции:

169723 мың теңге - қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты қызметіне (5 қосымша);
52932 мың теңге – аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге (8 қосымша);
5865 мың теңге – мемлекеттік органның күрделі шығыстарына (9 қосымша);
аталған шешімнің 1234 қосымшалары аталған шешімнің 1589 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                              Д. Сәлімова
Аудандық мәслихат хатшысы                     У. Майжанов
Бородулиха аудандық мәслихатының

169723 тысяч тенге – на функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа (приложение 5);
52932 тысяч тенге – на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах (приложение 8);
5865 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных органов (приложение 9);
приложения 1589 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                              Д. Салимова
Секретарь районного маслихата                    У. Майжанов
Приложение № 1 к решению
Бородулихинского районного маслихата