"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 мамырдағы N 15/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 мамырда N 2962 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Глубокое аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы N 302 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Глубокое аудандық мәслихатының 19.12.2013 N 302 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/2-V Глубокое аудандық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2805 болып тіркелген, 2013 жылғы 15 қаңтардағы «Ақ бұлақ», «Огни Прииртышья» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3346942 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1418319 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6373 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 39941 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1882309 мың теңге;
2) шығындар – 3464302,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 52155,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 57123,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4968 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -169515,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 169515,7 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 57123 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 4968 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 117360,7 мың теңге.»;
156781011 қосымшалар осы шешімнің 1234567 қосымшаларына сәйкес мынадай редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Б. Закусилов
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Баймульдинов
Глубокое аудандық мәслихатының
2013 жылғы 20 мамырдағы
№ 15/2-V шешіміне
1 қосымша
Глубокое аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 12/2-V шешіміне
1 қосымша
Глубокое ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санат
Сомасы,
мың теңге
Сынып
Кіші сынып
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение от 21 декабря 2012 года № 12/2-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 мая 2013 года N 15/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 мая 2013 года N 2962. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Глубоковского районного маслихата от 19 декабря 2013 года № 302)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Глубоковского районного маслихата от 19.12.2013 № 302).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 12/2-V «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2805, опубликовано 15 января 2013 года в газетах «Ақ бұлақ», «Огни Прииртышья») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3346942 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1418319 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6373 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 39941 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 1882309 тысяч тенге;
2) затраты – 3464302,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 52155,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 57123,3 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4968 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -169515,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 169515,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 57123 тысячи тенге;
погашение займов – 4968 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 117360,7 тысяч тенге.»;
приложения 156781011 изложить в следующей редакции согласно приложениям 1234567 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Б. Закусилов
Секретарь Глубоковского
районного маслихата                        А. Баймульдинов
Приложение 1 к решению
Глубоковского районного маслихата
от 20 мая 2013 года № 15/2-V
Приложение 1 к решению
Глубоковского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 12/2-V
Бюджет Глубоковского района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы