"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/2-V мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 тамыздағы № 18/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 тамызда № 3049 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Глубокое аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы N 302 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Глубокое аудандық мәслихатының 19.12.2013 N 302 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 9 тамыздағы № 13/155-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3031 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/2-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2805 болып тіркелген, 2013 жылғы 15 қаңтардағы "Ақ бұлақ", "Огни Прииртышья" газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1)-тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 3385252 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1418319 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6373 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 68843 мың теңге; трансферттер түсімі – 1891717 мың теңге;";
2)-тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 3502612,4 мың теңге;";
6-тармақта:
бірінші - үшінші абзацтар жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 89006 мың теңге сомасында есепке алынсын, оның ішінде:
жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмекке 27734 мың теңге;
халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз етуге 2871 мың теңге;";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2013 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 4600 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
төтенше резерв – 1500 мың теңге;
шұғыл шығындарға резерв – 1400 мың теңге;
сот шешімдері бойынша міндеттерді орындауға резерв – 1700 мың теңге.";

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 12/2-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 августа 2013 года N 18/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 августа 2013 года N 3049. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Глубоковского районного маслихата от 19 декабря 2013 года № 302)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Глубоковского районного маслихата от 19.12.2013 № 302).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 августа 2013 года № 13/155-V «О внесении изменений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3031) Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 12/2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2805, опубликовано 15 января 2013 года в газетах «Ақ бұлақ», «Огни Прииртышья») следующие изменения:
в  пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
«1) доходы – 3385252 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1418319 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6373 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 68843 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1891717 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в новой редакции:
«2) затраты – 3502612,4 тысяч тенге;»;
в пункте 6:
абзацы первый - третий изложить в новой редакции:
«6. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из областного бюджета в сумме 89006 тысяч тенге, в том числе:
27734 тысячи тенге на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан;
2871 тысяча тенге на обеспечение повышения компьютерной грамотности населения;»;
пункт 10 изложить в новой редакции:
«10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 4600 тысяч тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв – 1500 тысяч тенге;
резерв на неотложные затраты – 1400 тысяч тенге;
резерв на исполнение обязательств по решениям судов – 1700 тысяч тенге.»;