Сайлау өткізу кезеңінде сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар мен кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 30 шілдедегі N 438 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 тамызда N 3051 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазаңдағы № 480 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 26.10.2015 № 480 қаулысымен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6 тармақтарына сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағын басшылыққа алып, Глубокое ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Глубокое ауданының аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес, сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыратын орындардың тізімі белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес сайлау өткізу кезеңінде шарттық негізде кандидаттардың сайлаушылармен кездесуін өткізетін үй-жайлардың тізімі белгіленсін.
3. Кенттер мен ауылдық округтердің әкімдері барлық кандидаттардың тең құқығын қамтамасыз ету жағдайында үгіт баспа материалдарын орналастыруды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін, үй-жайларды бірдей және тең жағдайда ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Кенттер мен ауылдық округтердің әкімдері белгіленген орындарды, үгіт материалдарын орналастыру үшін стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Глубокое ауданы әкімінің орынбасары С.С. Жұмаділовке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Глубокое ауданының әкімі Н. Шерубаев
Келісілді:
Глубокое ауданының аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы Н. Грохотова
Глубокое ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 30 шілдедегі № 438
қаулысына № 1 қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде Глубокое ауданы бойынша сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үгіт баспа материалдарын орналастыратын орындар тізімі
Глубокое кенті – Степная көшесі нөмірі 51 және 53 үйлердің арасында; Ленин көшесі нөмірі 64 үй, "Грета" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының аумағында; Берестова көшесі нөмірі 12 үй, нөмірі 5 дүкеннің аумағында; Пирогов көшесі нөмірі 15 үй, "Элегант" базарының аумағында;
Белоусовка кенті - "Аленка" сауда орталығының аумағында; Фабричная көшесі жеке кәсіпкердің "Зарница" асханасының ғимаратының аумағында;
Белокаменка ауылы – Центральная көшесі нөмірі 12 үйдің аумағында;
Ново-Михайловка ауылы - Л.Г. Бердникованың нөмірі 42 үйдің аумағында;
Планидовка ауылы – Байғалиев дүкені ғимаратының аумағында;
Алтайский кенті – Юбилейная көшесі, "Горняк" мәдениет үйінің алдында;
Верхнеберезовский кенті - Школьная, Стадион аялдамаларында, соңғы аялдама; Больничная көшесі, Отбасылық дәрігерлік амбулатория ғимаратының аумағында; тау кен байыту фабрикасының бас корпусы ғимаратының аумағында; Алейская көшесіндегі бес қабатты үйлердің аумағында;
Предгорное ауылы – Киров көшесі нөмірі 47 үй, байланыс бөлімшесі ғимаратының аумағында; Шоссейная көшесі, жеке кәсіпкер Катасоновтың "Поворот" дүкенінің жанында;
Перевальное ауылы – Садовая көшесі нөмірі 22 үй, жеке кәсіпкер Хуртиннің "Тройка" дүкенінің жанында;

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период проведения выборов
Постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 30 июля 2013 года № 438. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 августа 2013 года N 3051. Утратило силу - постановлением Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 26 октября 2015 года № 480
Сноска. Утратило силу - постановлением Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 26.10.2015 № 480.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", руководствуясь пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить, совместно с Глубоковской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию), перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Определить перечень помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Акимам сельских округов и поселков обеспечить размещение агитационных печатных материалов на условиях, обеспечивающих равные права всех кандидатов и единые и равные условия предоставления помещений для проведения встреч с избирателями.
4. Акимам сельских округов и поселков оснастить определенные места для размещения агитационных материалов стендами, щитами, тумбами.
5. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Глубоковского района Жумадилова С.С.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Глубоковского района Н. Шерубаев
Согласовано:
Председатель Глубоковской районной
территориальной избирательной комиссии Н. Грохотова
Приложение № 1
к постановлению
Глубоковского районного
акимата
от 30 июля 2013 года № 438
Перечень мест по Глубоковскому району для размещения агитационных печатных материалов для проведения встреч с избирателями на период проведения выборов
Поселок Глубокое - улица Степная между домами номер 51 и номер 53; улица Ленина дом номер 64, в районе здания товарищества с ограниченной ответственностью "Грета"; улица Берестова дом номер 12, в районе магазина номер 5; улица Пирогова дом номер 15, в районе рынка "Элегант";
поселок Белоусовка – в районе торгового центра "Аленка"; улица Фабричная, в районе здания столовой "Зарница";
село Белокаменка - улица Центральная в районе дома номер 12;
село Ново-Михайловка – в районе дома номер 42 Бердниковой Л.Г.;
село Планидовка – в районе магазина Байгалиева;
поселок Алтайский - улица Юбилейная, перед зданием дома культуры "Горняк";
поселок Верхнеберезовский - на остановках Школьная, Стадион, конечная остановка; улица Больничная, в районе семейной врачебной амбулатории; в районе главного корпуса обогатительной фабрики; улица Алейская, в районе пятиэтажных домов;
село Предгорное - улица Кирова дом номер 47, в районе здания связи; улица Шоссейная, рядом с магазином "Поворот" частного предпринимателя Катасонова;
село Перевальное - улица Садовая дом номер 22 рядом с магазином "Тройка" частного предпринимателя Хуртина;

Березовка ауылы – Юбилейная көшесі нөмірі 2 үй, "Алтай-Жардем" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының аумағында; Б. Момышұлы көшесі нөмірі 26 а, А.К Омарғалиевтың дүкенінің аумағында;
Красная Заря ауылы - нөмірі 26 үй, Жеке кәсіпкер П.И. Тимофеевтің сауда дүңгіршегінің аумағында;
Веселовка ауылы – Гагарин көшесі нөмірі 44 үй, мектеп ғимаратының аумағында; Гагарин көшесі нөмірі 46 үй, пошта ғимаратының аумағында;
Заречное ауылы - Центральная көшесі "Мария" дүкенінің жанында;
Кожохово ауылы – Молодежная көшесі "Центральный" дүкені ғимаратының аумағында; Школьная көшесі "Чингиз" дүкені ғимаратының аумағында; Ленин көшесі нөмірі 14 үй, "Глухих и К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің аумағында;
Прогресс ауылы – Киров көшесі нөмірі 10 үй, Прогресс орта мектебі ғимаратының аумағында; Киров көшесіндегі Мәдениет үйінің ғимаратында; Абай көшесіндегі "Егеубаева" дүкенінің аумағында;
Прапорщиково ауылы - Школьная көшесі нөмірі 26 үй, "ЯНГО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі орталық қоймасының ғимараты аумағында;
Уварово ауылы - Ленин көшесі нөмірі 9 үй, ауылдық клуб ғимаратының аумағында;
Черногорка ауылы – Жеке кәсіпкер С.О. Сегізбаевтың дүкені жанында;
226 км темір жол өткелі – Жеке кәсіпкер Б. Табаровтың дүкені ғимаратының аумағында;
Опытное поле ауылы – Нагорная көшесі нөмірі 3 үй, ВК НИИСХ кеңсесінің қасбетінде; Степная көшесі нөмірі 2 үй, Мәдениет үйінің ғимаратының аумағында;
Бобровка ауылы – Профсоюзная көшесі нөмірі 34 үй "Бос уақытты ұйымдастыру орталығы" ғимаратының аумағында;
Солнечный ауылы – Мир көшесі нөмірі 1 үй, бес қабатты тұрғын үй маңында;
Ушанов ауылы - Школьная көшесі нөмірі 1 а үй, мектеп ғимаратының аумағында;
Степное ауылы – Школьная көшесі нөмірі 17 үй, мектеп ғимаратының аумағында;
Каменный карьер ауылы – дүкен жанындағы алаңда;
Секисовка ауылы - Совхозная көшесі нөмірі 6 үй, кітапхана ғимаратының алаңында; Шоссейная көшесі нөмірі 18/1 үй, авто бекетте; Чапаев көшесі нөмірі 52 үй, наубайхана аумағында; Шоссейная көшесі нөмірі 36 үй, ауыл орталығындағы алаңда; Новостроевская көшесі мектеп жанында;
Быструха ауылы – Новостройка және Советская көшелерінің қиылысында, "Хуторянка" дүкенінің аумағында; Ленин көшесі "Нива" дүкенінің аумағында; Юбилейная көшесі "Рассвет" дүкені ғимаратының аумағында;
Малоубинка ауылы – Клиновицкий көшесі нөмірі 1 үй, мектеп ғимаратының аумағында; Клиновицкий көшесі нөмірі 6 үй, ауылдық клуб ғимаратының аумағында; Клиновицкий көшесі нөмірі 50 үй, Жеке кәсіпкер Рахманқұловтың дүкені ғимаратының жанында; Мысовая көшесі "Убинка 21" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі астық сақтау қоймасы ғимаратының аумағында;
Волчиха ауылы – Жол жөндеу басқармасының ғимараты аумағында;
Карагужиха кенті - мектеп ғимараты аумағында;

село Березовка - улица Юбилейная дом номер 2, в районе здания товарищества с ограниченной ответственностью "Алтай-Жардем"; улица Б. Момышұлы дом номер 26 а, в районе магазина Омаргалиевой А.К.;
село Красная Заря - дом номер 26, в районе торгового киоска частного предпринимателя Тимофеева П.И.;
село Веселовка - улица Гагарина дом номер 44, в районе здания школы; улица Гагарина дом номер 46, в районе здания почты;
село Заречное - улица Центральная, около магазина "Мария";
село Кожохово – улица Молодежная, в районе магазина "Центральный"; улица Школьная, в районе магазина "Чингиз"; улица Ленина дом номер 14, в районе конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Глухих и К";
село Прогресс - улица Кирова дом номер 10, в районе здания Прогрессовской средней школы; улица Кирова, в районе здания Дома Культуры; улица Абая, в районе магазина "Егеубаева";
село Прапорщиково - улица Школьная дом номер 26, в районе здания центрального склада товарищества с ограниченной ответственностью "ЯНГО";
село Уварово - улица Ленина дом номер 9, в районе здания сельского клуба;
село Черногорка – около магазина частного предпринимателя Сегизбаева С.О.;
разъезд 226 км - в районе магазина частного предпринимателя Табаровой Б.;
село Опытное поле - улица Нагорная дом номер 3, в районе фасада конторы ВК НИИСХ.; улица Степная дом номер 2, в районе Дома Культуры;
село Бобровка - улица Профсоюзная дом номер 34 у здания "Центр досуга";
село Солнечный - улица Мира дом номер 1, в районе пятиэтажного жилого дома;
село Ушаново - улица Школьная дом номер 1 а, в районе здания школы;
село Степное - улица Школьная дом номер 17, в районе здания школы;
село Каменный карьер - на площади около магазина;
село Секисовка - улица Совхозная дом номер 6, на площади в районе здания библиотеки; улица Шоссейная дом номер 18/1, в районе автостанции; улица Чапаева дом номер 52, у пекарни; улица Шоссейная дом номер 36, на площади в центре села; улица Новостроевская, около школы;
село Быструха - на пересечении улиц Новостройка и Советская, в районе магазина "Хуторянка"; улица Ленина, в районе магазина "Нива"; улица Юбилейная, в районе магазина "Рассвет";
село Малоубинка - улица Клиновицкого дом номер 1, в районе здания школы; улица Клиновицкого дом номер 6, в районе здания сельского клуба; улица Клиновицкого дом номер 50, около магазина частного предпринимателя Рахманкулова; улица Мысовая в районе зернохранилища товарищества с ограниченной ответственностью "Убинка 21";
село Волчиха, у здания дорожно-эксплуатационного управления;
поселок Карагужиха, в районе здания школы;

Черемшанка ауылы - Лениногорская көшесі нөмірі 74 үй, автобекет ғимараты аумағында; Гагарин көшесі нөмірі 12 үй, Мәдениет үйі ғимараты аумағында; Вокзальная көшесіндегі темір жол бекеті жанында;
Тарханка ауылы – Степная көшесі нөмірі 64 үй, Мәдениет үйі ғимараты жанында;
Винное ауылы – Ворошилов көшесі нөмірі 15 үй, мектеп ғимараты аумағында;
Ново-Ульбинка ауылы – Абай көшесіндегі пошта ғимараты аумағында;
Горная-Ульбинка ауылы – Шоссейная көшесі нөмірі 15 үй, пошта ғимараты аумағында.
Глубокое ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 30 шілдедегі № 438
қаулысына № 2 қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде шарттық негізде кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі өткізілетін үй-жайлардың тізімі
Бобровка ауылдық округі:
Бобровка ауылы – бос уақытты ұйымдастыру орталығы, сейсенбі күндері сағат 14-тен 16-ға дейін;
Солнечное ауылы – контор, акт залы, сейсенбі күндері, сағат 10-нан 12-ге дейін;
Веселовка ауылдық округі:
Веселовка ауылы – мәденет үйі, сәрсенбі күндері, сағат 10-нан 12-ге дейін;
Алтайский кенті:
Алтайский кенті – "Горняк" мәдениет үйі, дүйсенбі күндері сағат 11-ден 12-ге дейін;
Белоусовка кенті:
Белоусовка кенті – Белоусовка бастауыш мектебі – бала бақша, бейсенбі күндері, сағат 10-нан 12-ге дейін;
Верхнеберезовский кенті:
Верхнеберезовский кенті – кәсіптік лицей, сәрсенбі күндері, сағат 9-дан 11-ге дейін;
Глубокое кенті:
Глубокое кенті – балалар шығармашылығы үйі, мәжіліс залы, сәрсенбі күндері сағат 14-тен 16-ға дейін;
Калинин ауылдық округі:
Березовка ауылы – орта мектеп, дүйсенбі күндері, сағат 15-тен 16-ға дейін;
Краснояр ауылдық округі:
Перевальное ауылы – орта мектеп, дүйсенбі күндері сағат 11-ден 13-ке дейін;
Киров ауылдық округі:
Уварово ауылы – мәдениет үйі, жұма күндері, сағат 9-дан 11-ге дейін;
Прапорщиково ауылы – мәдениет үйі, жұма күндері, сағат 10-нан 12-ге дейін;
Кожохово ауылдық округі:
Кожохово ауылы – мәдениет үйі, сәрсенбі күндері, сағат 10-нан 11-ге дейін;
Прогресс ауылы – мәдениет үйі, сәрсенбі күндері, сағат 16-дан 17-ге дейін;
Куйбышев ауылдық округі:
Быструха ауылы – мәдениет үйі, сәрсенбі күндері, сағат 14-тен 16-ға дейін;
Малоубинка ауылдық округі:
Малоубинка ауылы – мәдениет үйі, жұма күндері, сағат 15-тен 17-ге дейін;
Опытное поле ауылдық округі:
Опытное поле ауылы – мәдениет үйі, жұма күндері, сағат 11-ден 13-ке дейін;
Секисовка ауылдық округі:
Секисовка ауылы – мәдениет үйі, бейсенбі күндері, сағат 11-ден 13-ке дейін;
Ушанов ауылдық округі:
Ушаново ауылы – орта мектеп, жұма күндері, сағат 14-тен 16-ға дейін;
Фрунзе ауылдық округі:
Тарханка ауылы – мәдениет үйі, жұма күндері, сағат 15-тен 17-ге дейін;
Черемшанка ауылдық округі:

село Черемшанка - улица Лениногорская дом номер 74, у автостанции; улица Гагарина дом номер 12, у Дома Культуры; улица Вокзальная, у железнодорожного вокзала;
село Тарханка - улица Степная дом номер 64, в районе Дома Культуры;
село Винное – улица Ворошилова дом номер 15, в районе здания школы;
село Ново-Ульбинка – улица Абая, в районе здания почты;
село Горная -Ульбинка – улица Шоссейная дом номер 15, в районе здания почты.
Приложение № 2
к постановлению
Глубоковского районного
акимата
от 30 июля 2013 года № 438
Перечень помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов
Бобровский сельский округ:
село Бобровка - центр досуга, по вторникам с 14 до 16 часов;
село Солнечное - контора, актовый зал, по вторникам с 10 до 12 часов;
Веселовский сельский округ:
село Веселовка - дом культуры, по средам с 10 до 12 часов;
Поселок Алтайский:
поселок Алтайский - дом культуры "Горняк", по понедельникам с 11 до 12 часов;
Поселок Белоусовка:
поселок Белоусовка - комплекс Белоусовская начальная школа-детский сад, по четвергам с 10 до 12 часов;
Поселок Верхнеберезовский:
поселок Верхнеберезовский - профессиональный лицей, по средам с 9 до 11 часов;
Поселок Глубокое:
поселок Глубокое - дом детского творчества, актовый зал, по средам с 14 до 16 часов;
Калининский сельский округ:
село Березовка - средняя школа, по понедельникам с 15 до 16 часов;
Красноярский сельский округ:
село Перевальное - средняя школа, по средам с 11 до 13 часов;
Кировский сельский округ:
село Уварово - дом культуры, по пятницам с 9 до 11 часов;
село Прапорщиково - дом культуры, по пятницам с 10 до 12 часов;
Кожоховский сельский округ:
село Кожохово - дом культуры, по средам с 10 до 11 часов;
село Прогресс - дом культуры, по средам с 16 до 17 часов;
Куйбышевский сельский округ:
село Быструха - дом культуры, по средам с 14 до 16 часов;
Малоубинский сельский округ:
село Малоубинка - дом культуры, по пятницам с 15 до 17 часов;
Опытнопольский сельский округ:
село Опытное поле - дом культуры, по пятницам с 11 до 13 часов;
Секисовский сельский округ:
село Секисовка - дом культуры, по четвергам с 11 до 13 часов;
Ушановский сельский округ:
село Ушаново - средняя школа, по пятницам с 14 до 16 часов;
Фрунзенский сельский округ:
село Тарханка - дом культуры, по пятницам с 15 до 17 часов;
Черемшанский сельский округ:

Черемшанка ауылы – мәдениет үйі, дәліз, бейсенбі күндері, сағат 13-тен 15-ке дейін.

село Черемшанка - дом культуры, фойе, по четвергам с 13 до 15 часов.