"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Глубокое аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/2-V шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 қарашадағы № 20/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 қарашада № 3101 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Глубокое аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы N 302 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Глубокое аудандық мәслихатының 19.12.2013 N 302 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 106109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 24 қазандағы № 15/180-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3078 болып тіркелген) сәйкес Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/2-V Глубокое аудандық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2805 болып тіркелген, 2013 жылғы 15 қаңтардағы "Ақ бұлақ", "Огни Прииртышья" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1)-тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 3403930,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1460381 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5663,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 46424 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1891462 мың теңге;";
2)-тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 3521291,1 мың теңге;";
6-тармақта:
бірінші, екінші абзацтар жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 89232 мың теңге сомасында есепке алынсын, соның ішінде:
27354 мың теңге кейбір санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек;";
алтыншы абзацпен мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"606 мың теңге жалпы білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алуға.";
7-тармақта:
бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 277405 мың теңге сомасында есепке алынсын, соның ішінде:";
он бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"17241 мың теңге жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 12/2-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 ноября 2013 года N 20/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 ноября 2013 года N 3101. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Глубоковского районного маслихата от 19 декабря 2013 года № 302)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Глубоковского районного маслихата от 19.12.2013 № 302).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24 октября 2013 года № 15/180-V «О внесении изменений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3078) Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 12/2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2805, опубликовано 15 января 2013 года в газетах «Ақ бұлақ», «Огни Прииртышья») следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
«1) доходы – 3403930,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 1460381 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 5663,7 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 46424 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1891462 тысячи тенге;»;
подпункт 2) изложить в новой редакции:
«2) затраты – 3521291,1 тысяча тенге;»;
в пункте 6:
абзацы первый, второй изложить в новой редакции:
«6. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из областного бюджета в сумме 89232 тысячи тенге, в том числе:
27354 тысячи тенге на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан;»;
дополнить абзацем шестым следующего содержания:
«606 тысяч тенге на приобретение учебно-методического комплекса для общеобразовательных школ.»;
в пункте 7:
абзац первый изложить в новой редакции:
«7. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 277405 тысяч тенге, в том числе:»;
абзац одиннадцатый изложить в новой редакции:
«17241 тысяча тенге на увеличение штатной численности местных исполнительных органов.»;
пункт 10 изложить в новой редакции:

"10. 2013 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 3193 мың теңге сомасында бекітілсін, соның ішінде:
төтенше резерв – 0 мың теңге;
шұғыл шығындарға резерв – 0 мың теңге;
сот шешімдері бойынша міндеттерді орындауға резерв – 3193 мың теңге.";
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. Аудан бюджетінің шығыстарында шығындар бағдарламалар бойынша есепке алынды:
қала, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету бойынша қызметтер 5 қосымшаға сәйкес 183614,5 мың теңге сомасында;
елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру 6 қосымшаға сәйкес 35 мың теңге сомасында;
елді мекендердің көшелерін жарықтандыру 7 қосымшаға сәйкес 17988,7 мың теңге сомасында;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету 8 қосымшаға сәйкес 9301 мың теңге сомасында;
жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеуге 9 қосымшаға сәйкес 1014 мың теңге сомасында;
елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру 10 қосымшаға сәйкес 15781 мың теңге сомасында;
аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету 11 қосымшаға сәйкес 15922 мың теңге сомасында;
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру бойынша ауылдық округтерді жайластыру мәселелерін шешу 12 қосымшаға сәйкес 49160 мың теңге сомасында;
мемлекеттік органдардың күрделі шығындары 14 қосымшаға сәйкес 6756,5 мың теңге сомасында;
Жұмыспен қамту 2020 Жол картасы бойынша қалалар мен ауылды елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу мен абаттандыру 15 қосымшаға сәйкес 3859,8 мың теңге сомасында.";
15789111415 қосымшалар осы шешімнің 12345678 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы
А. Мурзыканова
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Баймульдинов
Глубокое аудандық мәслихатының

«10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 3193 тысячи тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв – 0 тысяч тенге;
резерв на неотложные затраты – 0 тысяч тенге;
резерв на исполнение обязательств по решениям судов – 3193 тысячи тенге.»;
пункт 12 изложить в новой редакции:
«12. В расходах бюджета района учтены затраты по программам:
услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в сумме 183614,5 тысяч тенге согласно приложению 5;
организация водоснабжения населенных пунктов в сумме 35 тысяч тенге согласно приложению 6;
освещение улиц населенных пунктов в сумме 17988,7 тысяч тенге согласно приложению 7;
обеспечение санитарии населенных пунктов в сумме 9301 тысяча тенге согласно приложению 8;
содержание мест захоронений и погребение безродных в сумме 1014 тысяч тенге согласно приложению 9;
благоустройство и озеленение населенных пунктов в сумме 15781 тысяча тенге согласно приложению 10;
обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах в сумме 15922 тысячи тенге согласно приложению 11;
решение вопросов обустройства сельских округов по реализации мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» в сумме 49160 тысяч тенге согласно приложению 12;
капитальные расходы государственного органа в сумме 6756,5 тысяч тенге согласно приложению 14;
ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020 в сумме 3859,8 тысяч тенге согласно приложению 15.»;
приложения 15789111415 изложить в новой редакции согласно приложениям 12345678 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        А. Мурзыканова
Секретарь Глубоковского
районного маслихата                        А. Баймульдинов
Приложение 1 к решению
Глубоковского районного маслихата