"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/73-V шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2013 жылғы 02 мамырдағы N 11/96-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 мамырда N 2953 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жарма аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 199/03-20 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жарма аудандық мәслихатының 28.12.2013 № 199/03-20 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, 106 бабының 3 тармағына «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 11/119-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2934 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жарма ауданы мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/73-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2808 болып тіркелген, «Қалба тынысы» газетінің 2013 жылғы 9 қаңтардағы № 3, 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 4 сандарында жарияланды) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 123 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5099868,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1174710,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3700,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 72082,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3849376,0 мың теңге;
2) шығындар – 5143223,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 45204,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 51930,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6726,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 30000,0 мың теңге,
соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 30000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 118559,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 118 559,2 мың теңге.»;
10 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение от 21 декабря 2012 года № 8/73-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 02 мая 2013 года N 11/96-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 мая 2013 года N 2953. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Жарминского районного маслихата от 28 декабря 2013 года № 199/03-20)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Жарминского районного маслихата от 28.12.2013 № 199/03-20).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 106, статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно - Казахстанского областного маслихата от 17 апреля 2013 года № 11/119-V «О внесении изменений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2934) Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 8/73-V «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2808, опубликовано в газете «Калба тынысы» от 9 января 2013 года № 3, от 11 января 2013 года № 4) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 123, в том числе на 2013 год, в следующих объемах:
1) доходы – 5099868,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1174710,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3700,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 72082,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3849376,0 тысяч тенге;
2) затраты – 5143223,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45204,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 51930,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6726,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 30000,0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 30000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 118559,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  118559,2 тысяч тенге.»;
пункт 10 изложить в новой редакции:

«10. 2 қосымшаға сәйкес ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2013 жылға 20490,0 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
аталған шешімнің 146 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            І. Атабаев
Жарма аудандық
мәслихатының хатшысы                       Н. Есполов
Жарма аудандық мәслихатының
2013 жылғы 2 мамырдағы
№ 11/96-V шешіміне 1 қосымша
Жарма аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 8/73-V шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
КІРІСТЕР

«10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 20490,0 тысяч тенге согласно приложению 2.»;
приложения 146 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        И. Атабаев
Секретарь Жарминского
районного маслихата                        Н. Есполов
Приложение 1 к решению
Жарминского районного маслихата
от 2 мая 2013 года № 11/96-V
Приложение 1 к решению
Жарминского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 8/73-V
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
ДОХОДЫ

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
19984,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8984,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық ( облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
11000,0
12
Көлiк және коммуникация
228845,0
1
Автомобиль көлiгi
228095,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
228095,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
111500,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
116595,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
116595,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
750,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
750,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
750,0
13
Басқалар
97546,0
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
900,0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
900,0
014
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау
900,0
9
Басқалар
96646,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3329,0
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске іске асыру
3329,0
011
Республикалық бюджеттен трансферттер есебінен
3329,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
20490,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
20490,0
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
20490,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
52191,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26530,0
020
Ақпараттық жүйелерді құру
521,0
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
19984,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8984,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района,генеральных планов городов районного ( областного) значения,поселков и иных сельских населенных пунктов
11000,0
12
Транспорт и коммуникации
228845,0
1
Автомобильный транспорт
228095,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
228095,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
111500,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
116595,0
015
За счет средств местного бюджета
116595,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникации
750,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
750,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
750,0
13
Прочие
97546,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
900,0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
900,0
014
Поддержка предпринимательской деятельности
900,0
9
Прочие
96646,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3329,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
3329,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
3329,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
20490,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
20490,0
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)
20490,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
52191,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
26530,0
020
Создание информационных систем
521,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"