Зайсан ауданы Кеңсай ауылдық округінің Жарсу ауылына шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 13 маусымдағы № 1647 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 шілдеде № 2994 болып тіркелді. Күші жойылды - Зайсан ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қыркүйектегі № 147 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Зайсан ауданы әкімдігінің 16.09.2013 № 147 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 1 тармағының 18) тармақшасын, «Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10 бабы 2 тармағының 9) тармақшасын басшылыққа ала отырып және Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2013 жылғы 9 сәуірдегі № 176 ұсынысы негiзiнде, Зайсан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зайсан ауданы Кеңсай ауылдық округінің Жарсу ауылында ұсақ мүйізді малдар арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылық министрлiгi ветеринарлық бақылау және қадағалау комитетінің Зайсан аудандық аумақтық инспекциясы» мемлекеттік мекемесінің басшысына (С.З. Қожекенов), «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетiнiң Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментiнiң Зайсан ауданы бойынша мемлекеттiк санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы» мемлекеттік мекемесінің басшысына (А. Комчибаева) тиісті іс-шараларды ұйымдастыру және өткiзу ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Зайсан ауданы әкімінің орынбасары Д. Тожыбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Зайсан ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          Д. Тожыбаев
Келісілді:
«Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылық министрлiгi ветеринарлық
бақылау және қадағалау комитетінің
Зайсан аудандық аумақтық инспекциясы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы            С. Қожекенов
2013 жылғы « 14 » маусым
«Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлiгi мемлекеттiк
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетiнiң Шығыс
Қазақстан облысы бойынша
департаментiнiң Зайсан ауданы
бойынша мемлекеттiк санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы            А. Комчибаева
2013 жылғы « 14 » маусым

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в селе Жарсу Кенсайского сельского округа Зайсанского района
Постановление Зайсанского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 13 июня 2013 года № 1647. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 июля 2013 года № 2994. Утратило силу - постановлением Зайсанского районного акимата от 16 сентября 2013 года № 147
Сноска. Утратило силу - постановлением Зайсанского районного акимата от 16.09.2013 № 147.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан «О ветеринарии» от 10 июля 2002 года и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зайсанского района от 9 апреля 2013 года № 176 акимат Зайсанского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в связи с выявлением бруцеллеза среди мелкого рогатого скота в селе Жарсу Кенсайского сельского округа Зайсанского района.
2. Рекомендовать руководителю государственного учреждения «Зайсанская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (С. Кожекенову), руководителю государственного учреждения «Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Зайсанскому району Департамента комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Восточно- Казахстанской области» (А. Комчибаевой) организацию и проведение соответствующих мероприятий.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Зайсанского района Д. Тожыбаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Зайсанского района                         Д. Тожыбаев
Согласовано:
Руководитель государственного учреждения
«Зайсанская районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан»                      С. Кожекенов
« 14 » июня 2013 года
Руководитель государственного учреждения
«Управление государственного санитарно-
эпидемиологического надзора по
Зайсанскому району Департамента
комитета государственного санитарно-
эпидемиологического надзора Министерства
здравоохранения Республики Казахстан по
Восточно- Казахстанской области»           А. Комчибаева
« 14 » июня 2013 года