"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-2 шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 сәуірдегі N 13-5/1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 сәуірде N 2933 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Көкпекті аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 желтоқсандағы N 204 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Көкпекті аудандық мәслихатының 28.12.2013 N 204 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына және 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 4 қаңтарда № 2804 тіркелген, «Жұлдыз» - «Новая жизнь» газетінің 2013 жылғы 27 қаңтардағы № 8, 2013 жылғы 3 ақпандағы № 10, 2013 жылғы 10 ақпандағы № 12, 2013 жылғы 17 ақпандағы № 14, 2013 жылғы 24 ақпандағы № 16 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 3 721 872,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 617 700,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 300,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар – 6,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 073 132,0 мың теңге, соның ішінде:
субвенциялар – 2 376 376,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 240,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 6825,4 мың теңге;»;
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
«2) шығындар – 3 719 457,4 мың теңге, соның ішінде:
жергілікті атқарушы органдардың қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету – 6,0 мың теңге;»;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Е. Сихварт
Көкпекті аудандық
мәслихатының хатшысы                       Р. Беспаев
Көкпекті аудандық мәслихатының
2013 жылғы 10 сәуірдегі
№ 13-5/1 сессия шешіміне
№ 1 қосымша
Көкпекті аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 10-2 сессия шешіміне
№ 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санат
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Кіші сынып
Кірістер атауы
І. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение от 21 декабря 2012 года № 10-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 апреля 2013 года № 13-5/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 апреля 2013 года N 2933. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Кокпектинского районного маслихата от 28 декабря 2013 года № 204)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Кокпектинского районного маслихата от 28.12.2013 № 204).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 и со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 10-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 января 2012 года за № 2804, опубликовано в газете «Жұлдыз» - «Новая жизнь» от 27 января 2013 года № 8, от 3 февраля 2013 года № 10, от 10 февраля 2013 года № 12, от 17 февраля № 14, от 24 февраля № 16) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
«1) доходы – 3 721 872,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 617 700,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 300,0 тысяч тенге, в том числе:
вознаграждения по бюджетным кредитам – 6,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 073 132,0 тысяч тенге, в том числе:
субвенции – 2 376 376,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 240,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6825,4 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в новой редакции:
«2) затраты – 3 719 457,4 тысяч тенге, в том числе:
обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам – 6,0 тысяч тенге;»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Е. Сихварт
Секретарь Кокпектинского
районного маслихата                        Р. Беспаев
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 10 апреля 2013 года № 13-5/1
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 10-2
Бюджет района на 2013 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
І. ДОХОДЫ

7 983,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 983,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
116 314,0
1
Ауыл шаруашылығы
32 224,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
7 213,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
7 213,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
25 011,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 411,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 600,0
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
1 000,0
6
Жер қатынастары
10 620,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10 620,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 425,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
195,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
73 470,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
73 470,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
73 470,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27 582,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27 582,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
27 582,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 348,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
16 600,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
634,0
12
Көлiк және коммуникация
151 858,4
1
Автомобиль көлiгi
150 858,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5 079,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5 079,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

7 983,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
7 983,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
116 314,0
1
Сельское хозяйство
32 224,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
7 213,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 213,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
25 011,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
20 411,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3 600,0
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 000,0
6
Земельные отношения
10 620,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10 620,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 425,0
007
Капитальные расходы государственного органа
195,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
73 470,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
73 470,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
73 470,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27 582,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27 582,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
27 582,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10 348,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
16 600,0
015
Капитальные расходы государственного органа
634,0
12
Транспорт и коммуникации
151 858,4
1
Автомобильный транспорт
150 858,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5 079,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
5 079,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)