"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-2 шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 тамыздағы № 15-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 04 қыркүйекте № 3057 болып тіркелді. Күші жойылды (Тарбағатай аудандық мәслихаты аппаратының 2014 жылғы 08 қаңтардағы N 3 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Тарбағатай аудандық мәслихаты аппаратының 08.01.2014 N 3 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 09 шілдедегі № 13/155-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3031 нөмірімен тіркелді) сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Тарбағатай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген № 2798, «Тарбағатай» газетінің 2013 жылғы 21 қаңтардағы № 6-7 және 2013 жылғы 24 қаңтардағы № 8-9 сандарында жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 809 305,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 525 989,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 472,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 936,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 267 908,0 мың теңге;
2) шығындар – 5 826 273,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 22 430,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 25 965,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 535,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 16 851,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 16 851,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -22 430,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22 430,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 25 965,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 535,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 33 819,4 мың теңге.»;
11 тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение от 21 декабря 2012 года № 9-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 августа 2013 года № 15-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 04 сентября 2013 года № 3057. Утратило силу (письмо аппарата Тарбагатайского районного маслихата от 08 января 2014 года № 3)
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата Тарбагатайского районного маслихата от 08.01.2014 № 3).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09 августа 2013 года № 13/155-V «О внесении изменений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3031) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 9-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2798, опубликовано в газете «Тарбағатай» от 24 января 2013 года № 8-9 и от 28 января 2013 года № 10-11) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 809 305,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 525 989,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 472,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 936,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 267 908,0 тысяч тенге;
2) затраты – 5 826 273,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22 430,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 25 965,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 535,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 16 851,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 16 851,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -22 430,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22 430,0 тысяч тенге;
поступление займов – 25 965,0 тысяч тенге;
погашение займов – 3 535,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 33 819,4 тысяч тенге.»;
пункт 11 изложить в следующей редакции:

«2013 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен мынадай мөлшерде – 473 949,0 мың теңге нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.»;
аталған шешімнің 167 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            М. Тырнақбаев
Тарбағатай аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Мағжаев
Тарбағатай аудандық мәслихатының

«Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме – 473 949,0 тысяч тенге.»;
приложения 167 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        М. Тырнакбаев
Секретарь Тарбагатайского
районного маслихата                        М. Магжаев
Приложение 1 к решению
Тарбагатайского районного маслихата