"2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-74/V шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 01 ақпандағы N 10-95/V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 ақпанда N 2875 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 қарашадағы N 221-03/13 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 29.11.2013 N 221-03/13 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 5) тармақшасына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-74/V Үржар аудандық мәслихатының шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2800 нөмірімен тіркелген, «Уақыт тынысы» газетінің 2013 жылдың 14 қаңтарында 4-5 нөмірлерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар - 5 859 204,4 мың теңге;»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профицит) - -131 841,4 мың теңге;»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 131 841,4 мың теңге.»;
1 қосымшада:
«Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер» 01 функционалдық тобы:
«Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары 400,0 мың теңге» 112 003,
«Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу 500,0 мың теңге» 452 010,
«Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату 500,0 мың теңге» 452 011 бағдарламаларымен толықтырылсын;
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» 07 функционалдық тобы:
«Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау 600,0 мың теңге» 458 031 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» 10 функционалдық тобы:

О внесении изменений и дополнения в решение от 21 декабря 2012 года № 9-74/V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 01 февраля 2013 года N 10-95/V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 февраля 2013 года N 2875. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 29 ноября 2013 года № 221-03/13)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 29.11.2013 № 221-03/13).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 9-74/V «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2800, опубликовано в газете «Уақыт тынысы» от 14 января 2013 года в № 4-5) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты - 5 859 204,4 тысяч тенге;»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета - -131 841,4 тысяч тенге;»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 131841,4 тысяч тенге.»;
в приложении 1:
функциональную группу 01 «Государственные услуги общего характера» дополнить программами:
112 003 «Капитальные расходы государственного органа 400,0 тысяч тенге»,
452 010 «Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим 500,0 тысяч тенге»,
452 011 «Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность 500,0 тысяч тенге»;
функциональную группу 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство» дополнить:
программой 458 031 «Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов 600,0 тысяч тенге»;
функциональную группу 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» дополнить:

«Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары 1600,0 мың теңге» 474 032 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі» 11 функционалдық тобы:
«Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу 9000,0 мың теңге» 466 013 бағдарламасымен толықтырылсын.

программой 474 032 «Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций 1600,0 тысяч тенге»;
функциональную группу 11 «Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность» дополнить:
программой 466 013 «Разработка схем градостроительного развития территорий района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов 9000,0 тысяч тенге».

2800,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2408,0
011
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1070,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1600,0
6
Жер қатынастары
9989,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9989,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9989,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
141455,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
141455,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
141455,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20375,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20375,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
20375,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11375,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
9000,0
12
Көлiк және коммуникация
179752,4
1
Автомобиль көлiгi
179752,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
179752,4
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
179752,4
13
Басқалар
224028,0
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
8333,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
8333,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8333,0
9
Басқалар
215695,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
15600,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
15600,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
200095,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11992,0
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

2800,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2408,0
011
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1070,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1600,0
6
Земельные отношения
9989,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9989,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9989,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
141455,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
141455,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
141455,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20375,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20375,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
20375,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11375,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
9000,0
12
Транспорт и коммуникации
179752,4
1
Автомобильный транспорт
179752,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
179752,4
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
179752,4
13
Прочие
224028,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
8333,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
8333,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
8333,0
9
Прочие
215695,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
15600,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
15600,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
200095,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11992,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»