2013 жылға арналған Үржар ауданы тұрғындарының нысаналы топтарын анықтау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 маусымдағы № 3/8 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 шілдеде № 2990 болып тіркелді. Күші жойылды - Үржар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 наурыздағы № 108 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Үржар ауданы әкімдігінің 31.03.2014 № 108 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 13), 14) тармақшаларын, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 бабының 2 тармағын7 бабының 2) тармақшасын басшылыққа ала отырып, еңбек нарығындағы жағдайға сәйкес жұмыспен қамту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және жұмыспен қамтудың қосымша мемлекеттік кепілдіктерін қамтамасыз ету мақсатында Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылға арналған Үржар ауданы тұрғындарының келесі нысаналы топтары анықталсын:
табысы аз адамдар;
жиырма бір жасқа дейінгі жастар;
балалар үйлерінің тәрбиеленушілері, жетім балалар мен ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жиырма үш жасқа дейінгі балалар;
кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызілікті, көп балалы ата-аналар;
Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен асырауында тұрақты күтімді, көмекті немесе қадағалауды қажет етеді деп танылған адамдар бар азаматтар;
зейнеткерлік жас алдындағы адамдар (жасына байланысты зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалған);
мүгедектер;
Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері қатарынан босаған адамдар;
бас бостандығынан айыру және (немесе) мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған адамдар;
оралмандар;
жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер;
жұмыс беруші заңды тұлғаның таратылуына не жұмыс беруші жеке тұлғаның қызметін тоқтатуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған адамдар;
қылмыстық атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар;
жалпы белгіленген жасқа дейін зейнетке шыққан зейнеткерлер;
бұрын зиянды және қолайсыз еңбек жағдайларында жұмыс істеген және әлеуметтік төлемдер алушы болып табылатын тұлғалар;
интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектері;
мектептерді, кәсіби оқу орындарын бітірген түлектер;
«Үржар ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінде жұмыссыз ретінде тіркелген тұлғалар;
басымды мамандықтар (кәсіптер) бойынша кәсіптік оқуды аяқтаған Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасының қатысушылары;
отбасында бірде-бір жұмыс істеушісі жоқ адамдар;
ұзақ уақыт (бір жылдан астам) жұмыс істемейтін тұлғалар;
50 жастан асқан әйелдер;
жазғы демалыста жүрген студенттер;
адамдардың иммун тапшылығы вирусын жұқтырғандар, есірткіге тәуелді тұлғалар.

Об определении целевых групп населения Урджарского района на 2013 год
Постановление акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 25 июня 2013 года № 3/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 июля 2013 года № 2990. Утратило силу постановлением акимата Урджарского района от 31 марта 2014 года N 108
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Урджарского района от 31.03.2014 N 108.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании подпунктов 13), 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пункта 2 статьи 5, подпункта 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях реализации государственной политики в сфере занятости, с учетом ситуации на рынке труда и обеспечения дополнительных государственных гарантий акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие целевые группы населения на 2013 год:
малообеспеченные;
молодежь в возрасте до двадцати одного года;
воспитанники детских домов, дети–сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати трех лет;
одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей;
граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре;
лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту);
инвалиды;
лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан;
лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или) принудительного лечения;
оралманы;
выпускники организаций высшего и послевузовского образования;
лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя – юридического лица либо прекращением деятельности работодателя – физического лица, сокращением численности или штата работников;
лица, состоящие на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции;
пенсионеры, вышедшие на пенсию до общеустановленного возраста;
лица, ранее занятые во вредных и других неблагоприятных условиях труда и являющиеся получателями социальных выплат;
несовершеннолетние выпускники интернатных учреждений;
выпускники школ, профессиональных учебных заведений;
лица, зарегистрированные в Государственном учреждении «Отдел занятости и социальных программ Урджарского района» как безработные;
участники Программы занятости - 2020, завершившие профессиональное обучение по приоритетным профессиям (специальностям);
лица, в семье которых нет ни одного работающего;
лица, длительное время (более одного года) неработающие;
женщины старше 50 лет;
студенты, находящиеся на летних каникулах;
лица, инфицированные вирусом иммунодефицита человека, наркозависимые;

2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Қ.Б. Сейтқановқа жүктелсін.
3. Қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үржар ауданының әкімі                      Б. Жанақов

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сейтканова К.Б.
3. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Урджарского района                    Б. Жанаков