"2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-74/V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 08 қарашадағы № 20-189/V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 қарашада № 3092 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 қарашадағы N 221-03/13 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 29.11.2013 N 221-03/13 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы» 2012 жылғы 07 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер енгізу туралы» 2013 жылғы 24 қазандағы № 15/180-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3078 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Үржар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 9-74/V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2800 нөмірімен тіркелген, «Уақыт тынысы» газетінің 2013 жылдың 14 қаңтарында 4-5 нөмірлерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
«1) кірістер - 5 534 943,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 805 696,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 637,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 4 693 610,0 мың теңге;»;
1 тармақтың 2) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата № 9-74/V "О районном бюджете на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 08 ноября 2013 года № 20-189/V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 ноября 2013 года № 3092. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 29 ноября 2013 года № 221-03/13)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 29.11.2013 № 221-03/13).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 15/180-V от 24 октября 2013 года "О внесении изменений в решение от 07 декабря 2012 года № 8/99-V "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3078), Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 9-74/V "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2800, опубликовано в газете "Уақыт тынысы" от 14 января 2013 года в номере 4-5) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1) доходы - 5 534 943,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 805 696,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 637,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 4 693 610,0 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции: