Көктерек ауылдық округінде шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Көктерек ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 05 қарашадағы № 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 03 желтоқсанда № 3108 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Көктерек ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Көктерек ауылдық округі әкімінің 19.11.2014 № 10 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасын басшылыққа ала отырып Үржар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық санитариялы инспекторының 2013 жылдың 06 маусым № 552 ұсынысы негізінде Көктерек ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Көктерек ауылдық округінде мүйізді ұсақ малдарынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылық Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Үржар аудандық аумақтық инспекциясының мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторы М. Доскеевке осы шектеу іс-шаралары талаптарының орындалуына бақылауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Көктерек ауылдық округінің мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық мал дәрігері М. Бейсенбаева сауықтыру іс-шараларын өткізуді ұйымдастырсын.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көктерек ауылдық округінің әкімі
Т. Қасенов
Келісілді:
Қазақстан Республикасы ауыл
шаруашылық Министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Үржар
аудандық аумақтық инспекциясының
мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық
инспекторы
М. Доскеев
05 қараша 2013 жыл

Об установлении ветеринарного режима, карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в Коктерекском сельском округе
Решение акима Коктерекского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 05 ноября 2013 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 03 декабря 2013 года № 3108. Утратило силу - решением акима Коктерекского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 19 ноября 2014 года № 10
Сноска. Утратило силу - решением акима Коктерекского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 19.11.2014 № 10.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан «О ветеринарии» от 10 июля 2002 года, на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Урджарского района от 06 июня 2013 года № 552 аким Коктерекского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в Коктерекском сельском округе в связи с возникновением бруцеллеза мелкого рогатого скота.
2. Рекомендовать государственному ветеринарно-санитарному инспектору Урджарской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан М. Доскееву обеспечить контроль за исполнением требований данных ограничительных мероприятий.
3. Государственному ветеринарно-санитарному врачу Коктерекского сельского округа М. Бейсенбаевой организовать проведение оздоровительных мероприятий.
4. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
5. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Коктерекского
сельского округа                           Т. Касенов
Согласовано:
Государственный ветеринарно-
санитарный инспектор Урджарской
районной территориальной инспекции
комитета ветеринарного контроля и
надзора Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан                       М. Доскеев
05 ноября 2013 года