"2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/2-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 ақпандағы N 9/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 06 наурызда N 2905 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы N 253 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 27.12.2013 N 253 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 07 желтоқсандағы № 8/99-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 12 ақпандағы № 10/112-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2887 болып тіркелген) сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шемонаиха аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2806 тіркелген, «Уба-информ» газетінде 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 3-санында жарияланды) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 135 968 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер бойынша – 1 127 211 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 5 160 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 7 914 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 1 995 683 мың теңге;
2) шығындар – 3 237 084, 8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 3 987 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 193 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 206 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 5 390 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 5 390 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -110 493,8 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2012 года № 8/2-V "О районном бюджете на 2013 - 2015 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 февраля 2013 года N 9/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 06 марта 2013 года N 2905. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 253)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 27.12.2013 № 253).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 февраля 2013 года № 10/112-V «О внесении изменений в решение от 07 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2887) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 8/2-V «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2806, опубликовано в газете «Уба-Информ» от 18 января 2013 года № 3) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 135 968 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 127 211 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 160 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 914 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 995 683 тысяч тенге;
2) затраты – 3 237 084,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 987 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 193 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 206 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 390 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 5 390 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -110 493,8 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 110 493,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі – 5 193 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 206 мың теңге;
пайдаланылатын бюджет қаражаттарының қалдықтары – 106 506,8 мың теңге.»;
11-тармақ келесі мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
«3) 9 000 мың теңге – абаттандыру бойынша іс-шараларды өткізуге.»;
13-тармақ келесі мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
«6) 55 860 мың теңге – Шемонаиха қаласындағы Железнодорожник кентіне таза су сұйыққоймалар және екінші көтерілу су құбырын салуға.»;
14-тармақта:
4), 11) тармақшалары алынып тасталсын;
15-тармақта:
4) тармақша алынып тасталсын;
16-тармақта:
1), 3), 4), 6) және 7) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
«1) 5-қосымшаға сәйкес қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнiң қызметін қамтамасыз етуге 127 794 мың теңге сомасында;»;
«3) 7-қосымшаға сәйкес елді мекендерде көшелерді жарықтандыруға 22 004 мың теңге сомасында;»;
«4) 8-қосымшаға сәйкес елдi мекендердiң санитарлық жағдайын қамтамасыз етуге 11 956 мың теңге сомасында;»;
«6) 10-қосымшаға сәйкес елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға 19 900 мың теңге сомасында;»;
«7) 11-қосымшаға сәйкес қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтiң автокөлік жолдарын қамтамасыз етуге 34 350 мың теңге сомасында;»;
9) тармақша алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
«14-қосымшаға сәйкес мемлекеттік органның күрделі шығыстарына арналған шығындарға 461 мың теңге сомасында.»;
аталған шешімнің 157810 және 11-қосымшалары осы шешімнің 12345 және 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес 14-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешiм 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрайымы                            Г. Андронова
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы                       Ә. Баяндинов
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 ақпандағы
№ 9/2–V шешiмiне 1-қосымша
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 8/2-V шешiмiне 1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санат
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I. КІРІСТЕР

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 110 493,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 5 193 тысяч тенге;
погашение займов – 1 206 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 106506,8 тысяч тенге.»;
пункт 11 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
«3) 9 000 тысяч тенге - на проведение мероприятий по благоустройству.»;
пункт 13 дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
«6) 55 860 тысяч тенге – на строительство насосной станции второго подъема и резервуаров чистой воды поселка Железнодорожник в городе Шемонаиха.»;
в пункте 14:
подпункты 4), 11) исключить;
в пункте 15:
подпункт 4) исключить;
в пункте 16:
подпункты 1), 3), 4), 6) и 7) изложить в следующей редакции:
«1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа в сумме 127 794 тысяч тенге, согласно приложению 5;»;
«3) на освещение улиц населенных пунктов в сумме 22 004 тысяч тенге, согласно приложению 7;»;
«4) на обеспечение санитарии населенных пунктов в сумме 11 956 тысяч тенге, согласно приложению 8;»;
«6) на благоустройство и озеленение населенных пунктов в сумме 19 900 тысяч тенге, согласно приложению 10;»;
«7) на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в сумме 34 350 тысяч тенге, согласно приложению 11;»;
подпункт 9) исключить;
дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
«10) на капитальные расходы государственных органов в сумме 461 тысяч тенге, согласно приложению 14.»;
приложения 157810 и 11 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 и 6 к настоящему решению;
дополнить приложением 14 согласно приложению 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Г. Андронова
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата                        А. Баяндинов
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 26 февраля 2013 года № 9/2-V
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 8/2-V
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1. ДОХОДЫ