"Әлеуметтік көмек көрсету үшін жеке тұлғалардың санаттарын және қажетті құжаттардың тізбесін айқындау туралы" 2012 жылғы 12 шілдедегі № 4/9–V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 маусымдағы N 12/6-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 шілдеде N 2987 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 желтоқсандағы N 23/3-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 05.12.2014 N 23/3-V шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдері туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы Заңының 13–бабының 3–тармағына, "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысының 1–тармағының 14) тармақшасына сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"Әлеуметтік көмек көрсету үшін жеке тұлғалардың санаттарын және қажетті құжаттардың тізбесін айқындау туралы" 2012 жылғы 12 шілдедегі № 4/9–V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2633 тіркелген, "Уба-Информ" газетінде 2012 жылғы 17 тамыздағы № 33 - санында жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
2–тармақтағы 4) тармақшасы алынып тасталсын.
Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы Ә. Баяндинов

О внесении изменения в решение от 12 июля 2012 года № 4/9-V "Об определении категории физических лиц и перечня документов, необходимых для оказания социальной помощи"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 июня 2013 года N 12/6-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 июля 2013 года N 2987. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05 декабря 2014 года № 23/3- V
Сноска. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.12.2014 № 23/3- V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О национальных реестрах идентификационных номеров", подпунктом 14) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 12 июля 2012 года № 4/9-V "Об определении категории физических лиц и перечня документов, необходимых для оказания социальной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2633, опубликовано в газете "Уба-Информ" от 17 августа 2012 года № 33) следующее изменение:
подпункт 4) пункта 2 исключить.
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь Шемонаихинского
районного маслихата А. Баяндинов