О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 8/2-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 декабря 2013 года N 17/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 декабря 2013 года N 3113. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 253)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 27.12.2013 № 253).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 04 декабря 2013 года № 16/185-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 07 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3111) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 8/2-V «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2806, опубликовано в газете «Уба-Информ» от 18 января 2013 года № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 203 238,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 113 263 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 996 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 41 719 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 036 260,8 тысяч тенге;
2) затраты – 3 309 745,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 987 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 193 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 206 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -110 493,8 тысяч тенге;

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы N 17/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда N 3113 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы N 253 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 27.12.2013 N 253 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына, «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 07 желтоқсандағы № 8/99-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 04 желтоқсандағы № 16/185-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3111 болып тіркелген) сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шемонаиха аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2806 болып тіркелген, «Уба-Информ» газетінде 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 3-санында жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 203 238,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер бойынша – 1 113 263 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 11 996 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 41 719 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 2 036 260,8 мың теңге;
2) шығындар – 3 309 745,6  мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 3 987 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 193 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 206 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -110 493,8 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 110 493,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 5 193 тысяч тенге;
погашение займов – 1 206 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 106 506,8 тысяч тенге.»;
в пункте 14:
первый абзац изложить в следующей редакции:
«Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 167 970,8 тысяч тенге, в том числе:»;
подпункты 1), 2), 3), 5) и 10) изложить в следующей редакции:
«1) 20 285 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;»;
«2) 7 588 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов, в том числе 5 193 тысяч тенге - бюджетные кредиты; 2 395 тысяч тенге - выплата подъемного пособия;»;
«3) 3 468 тысяч тенге на предоставление специальных социальных услуг, в том числе: 1 360 тысяч тенге – на введение стандартов специальных социальных услуг; 2 108 тысяч тенге на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях;»;
«5) 9 988 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;»;
«10) 14 442,8 тысяч тенге – на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»;»;
в пункте 16:
подпункт 8) изложить в следующей редакции:
«8) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» в сумме 14 442,8 тысяч тенге, согласно приложению 12;»;
приложения 1 и 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Ж. Бектурсунов
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата                        А. Баяндинов
Приложение 1 к решению
Шемонаихинского районного маслихата
от 11 декабря 2013 года № 17/2-V
Приложение 1 к решению
Шемонаихинского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 8/2-V
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1. ДОХОДЫ

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 110 493,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі – 5 193 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 206 мың теңге;
пайдаланылатын бюджет қаражаттарының қалдықтары – 106 506,8 мың теңге.»;
14-тармақта:
бірінші азат жолы келесі редакцияда жазылсын:
«2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 167 970,8 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін, оның ішінде:»;
1), 2), 3), 5), және 10) тармақшалар келесі редакцияда жазылсын:
«1) 20 285 мың теңге эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;»;
«2) 7 588 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыруға, оның ішінде 5 193 мың теңге – бюджет кредиттері; 2 395 мың теңге – көтерме жәрдемақы төлемі;»;
«3) 3 468 мың теңге – арнайы әлеуметтік қызмет көрсету стандарттарын ұсынуға; оның ішінде: 1 360 мың теңге арнайы әлеуметтік қызмет көрсету стандарттарын енгізуге; 2 108 мың теңге - әлеуметтік медициналық мекемелерінде күндізгі бөлімінде ем қабылдау бөлімшелерінің жүйесін дамытуға;»;
«5) 9 988 мың теңге - үш деңгейлі жүйе бойынша біліктіліктерін арттырудан өткен мұғалімдердің еңбекақыларын көтеруге;»;
«10) 14 442,8 мың теңге – «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға;»;
16–тармақта:
8) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«8) 12-қосымшаға сәйкес «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға 14 442,8 мың теңге сомасында;»;
көрсетілген шешімнің 1 және 12–қосымшалары осы шешімнің 1 және 2–қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                            Ж. Бектұрсынов
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы                       Ә. Баяндинов
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2013 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 17/2-V шешiмiне 1 қосымша
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 8/2-V шешiмiне 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I. КІРІСТЕР