Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5-2 "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 26 маусымдағы № 10-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 маусымда № 3299 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 14 ақпандағы № 15-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 14.02.2014 № 15-3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 24 маусымдағы № 110-V "2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 25 маусымдағы № 649 "2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" қаулысына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3118 тіркелген, 2012 жылғы 22 желтоқсандағы, 2012 жылғы 27 желтоқсандағы, 2013 жылғы 17 қаңтардағы, 2013 жылғы 24 қаңтардағы, 2013 жылғы 31 қаңтардағы, 2013 жылғы 7 ақпандағы "Приуралье" газетінде № 153-154, № 156, № 5, № 8, № 11, № 14 және 2012 жылғы 22 желтоқсандағы, 2012 жылғы 27 желтоқсандағы, 2013 жылғы 17 қаңтардағы, 2013 жылғы 24 қаңтардағы, 2013 жылғы 31 қаңтардағы, 2013 жылғы 7 ақпандағы "Орал өңірі" газетінде № 154-155, № 157, № 5, № 8, № 11, № 14 жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта 1) тармақшадағы "85 088 011" деген сан "89 700 701" деген санмен ауыстырылсын;
"36 664 440" деген сан "34 338 892" деген санмен ауыстырылсын;
"35 432" деген сан "571 159" деген санмен ауыстырылсын;
"8 572" деген сан "800" деген санмен ауыстырылсын;
"48 379 567" деген сан "54 789 850" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "85 088 011" деген сан "90 058 653" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "2 901 788" деген сан "2 600 598" деген санмен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5-2 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 26 июня 2013 года № 10-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 июня 2013 года № 3299. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 февраля 2014 года № 15-3
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 14.02.2014 № 15-3
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148, Законом Республики Казахстан от 24 июня 2013 года № 110-V "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013-2015 годы" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2013 года № 649 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013-2015 годы", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" от 7 декабря 2012 года № 5-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3118, опубликованное 22 декабря 2012 года, 27 декабря 2012 года, 17 января 2013 года, 24 января 2013 года, 31 января 2013 года, 7 февраля 2013 года в газете "Приуралье" № 153-154, № 156, № 5, № 8, № 11, № 14 и 22 декабря 2012 года, 27 декабря 2012 года, 17 января 2013 года, 24 января 2013 года, 31 января 2013 года, 7 февраля 2013 года в газете "Орал өңірі" № 154-155, № 157, № 5, № 8, № 11, № 14), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 в подпункте 1) цифру "85 088 011" заменить цифрой "89 700 701";
цифру "36 664 440" заменить цифрой "34 338 892";
цифру "35 432" заменить цифрой "571 159";
цифру "8 572" заменить цифрой "800";
цифру "48 379 567" заменить цифрой "54 789 850";
в подпункте 2) цифру "85 088 011" заменить цифрой "90 058 653";
в подпункте 3) цифру "2 901 788" заменить цифрой "2 600 598";

"493 677" деген сан "794 867" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-2 901 788" деген сан "-2 958 550" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "2 901 788" деген сан "2 958 550" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары" жолындағы "0" деген сан "56 762" деген санмен ауыстырылсын;
3-тармақта 1) тармақшадағы "38 239 693" деген сан "35 242 577" деген санмен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "57 250" деген сан "26 423" деген санмен ауыстырылсын;
төртінші абзацта "769 174" деген сан "865 561" деген санмен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта "198 759" деген сан "186 467" деген санмен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "429 486" деген сан "413 930" деген санмен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта "87 521" деген сан "81 484" деген санмен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта "133 127" деген сан "124 542" деген санмен ауыстырылсын;
оныншы абзацта "56 181" деген сан "42 793" деген санмен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта "1 036 476" деген сан "440 661" деген санмен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта "1 868 166" деген сан "1 844 517" деген санмен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта "584 467" деген сан "578 123" деген санмен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта "4 702 856" деген сан "4 576 738" деген санмен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацта "54 253" деген сан "50 166" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма бірінші абзацта "2 819" деген сан "434" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма үшінші абзацта "652 023" деген сан "632 147" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма алтыншы абзацта "625 849" деген сан "962 365" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма тоғызыншы абзацта "629 679" деген сан "643 398" деген санмен ауыстырылсын;
отыз үшінші абзацта "1 028 608" деген сан "499 398" деген санмен ауыстырылсын;
отыз тоғызыншы абзацта "1 010 836" деген сан "1 361 770" деген санмен ауыстырылсын;
қырық бірінші абзацта "157 367" деген сан "522 367" деген санмен ауыстырылсын;
қырық жетінші абзацта "698 000" деген сан "1 362 600" деген санмен ауыстырылсын;
қырық сегізінші абзацта "1 203 000" деген сан "1 107 290" деген санмен ауыстырылсын;
қырық тоғызыншы абзац алынып тасталсын;
елуінші абзац алынып тасталсын;
елу бірінші абзац алынып тасталсын;
елу екінші абзац алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы елу үшінші, елу төртінші абзацтармен толықтырылсын:
"жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға – 116 087 мың теңге;
гербицидтердің экономикалық қолжетімділігін арттыруға – 10 000 мың теңге.";
2) тармақшадағы "563 644" деген сан "564 132" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"халықты көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру – 488 мың теңге.";

цифру "493 677" заменить цифрой "794 867";
в подпункте 5) цифру "-2 901 788" заменить цифрой "-2 958 550";
в подпункте 6) цифру "2 901 788 " заменить цифрой "2 958 550";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрой "56 762".
в пункте 3 в подпункте 1) цифру "38 239 693" заменить цифрой "35 242 577";
в абзаце третьем цифру "57 250" заменить цифрой "26 423";
в абзаце четвертом цифру "769 174" заменить цифрой "865 561";
в абзаце шестом цифру "198 759" заменить цифрой "186 467";
в абзаце седьмом цифру "429 486" заменить цифрой "413 930";
в абзаце восьмом цифру "87 521" заменить цифрой "81 484";
в абзаце девятом цифру "133 127" заменить цифрой "124 542";
в абзаце десятом цифру "56 181" заменить цифрой "42 793";
в абзаце одиннадцатом цифру "1 036 476" заменить цифрой "440 661";
в абзаце тринадцатом цифру "1 868 166" заменить цифрой "1 844 517";
в абзаце четырнадцатом цифру "584 467" заменить цифрой "578 123";
в абзаце пятнадцатом цифру "4 702 856" заменить цифрой "4 576 738";
в абзаце двадцатом цифру "54 253" заменить цифрой "50 166";
в абзаце двадцать первом цифру "2 819" заменить цифрой "434";
в абзаце двадцать третьем цифру "652 023" заменить цифрой "632 147";
в абзаце двадцать шестом цифру "625 849" заменить цифрой "962 365";
в абзаце двадцать девятом цифру "629 679" заменить цифрой "643 398";
в абзаце тридцать третьем цифру "1 028 608" заменить цифрой "499 398";
в абзаце тридцать девятом цифру "1 010 836" заменить цифрой "1 361 770";
в абзаце сорок первом цифру "157 367" заменить цифрой "522 367";
в абзаце сорок седьмом цифру "698 000" заменить цифрой "1 362 600";
в абзаце сорок восьмом цифру "1 203 000" заменить цифрой "1 107 290";
абзац сорок девятый исключить;
абзац пятидесятый исключить;
абзац пятьдесят первый исключить;
абзац пятьдесят второй исключить;
дополнить абзацами пятьдесят третьим, пятьдесят четвертым следующего содержания:
"на увеличение штатной численности местных исполнительных органов - 116 087 тысяч тенге;
на повышение экономической доступности гербицидов – 10 000 тысяч тенге.";
в подпункте 2) цифру "563 644" заменить цифрой "564 132";
дополнить абзацем восьмым следующего содержания:
"по формированию государственной политики в сфере миграции населения – 488 тысяч тенге.";

3-тармақ келесі мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) 2013 жылға арналған облыстық бюджетте 686 899 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді республикалық бюджетке қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
келесі мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (қалалық) бюджеттерге облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 3 817 463 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
2 420 897 мың теңге – ағымдағы нысаналы трансферттер;
1 396 566 мың теңге – нысаналы даму трансферттері.
Аталған сомаларды аудандық (қалалық) бюджеттерге бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
келесі мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте 88 663 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді аудандық (қалалық) бюджеттерге қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
11-тармақта "709 510" деген сан "304 999" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  А. Василец
Облыстық мәслихат хатшысы        М. Құлшар
Мәслихаттың
2013 жылғы 26 маусымдағы
№ 10-2 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 5-2 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сома
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер

пункт 3 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) Учесть, что в областном бюджете на 2013 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в республиканский бюджет в сумме 686 899 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в областном бюджете на 2013 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (городскому) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 3 817 463 тысяч тенге, в том числе:
2 420 897 тысяч тенге – целевые текущие трансферты;
1 396 566 тысяч тенге – целевые трансферты на развитие.
Распределение указанных сумм районным (городскому) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть в областном бюджете на 2013 год поступление возврата неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов районными (городским) бюджетами в сумме 88 663 тысяч тенге.";
в пункте 11 цифру "709 510" заменить цифрой "304 999";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии               А. Василец
Секретарь областного маслихата    М. Құлшар
Приложение
к решению маслихата
от 26 июня 2013 года № 10-2
Приложение 1
к решению маслихата
от 7 декабря 2012 года № 5-2
Областной бюджет на 2013 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
589 126
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
167 506
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
421 620
05
Денсаулық сақтау
22 313 097
1
Кең бейiндi ауруханалар
30 623
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
30 623
004
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілеріне стационарлық және стационарлықты ауыстыратын медициналық көмек көрсету
30 623
2
Халықтың денсаулығын қорғау
757 330
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
757 330
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
499 353
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
147 874
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
110 103
012
2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ- инфекциясының алдын-алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыру
0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
0
3
Мамандандырылған медициналық көмек
12 165 523
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 165 523
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 299 084
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
247 596
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
117 571
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
125 548
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
199 061
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
359 681
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
294 498
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
24 655
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету

114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
0
271
Управление строительства области
589 126
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
167 506
037
Строительство и реконструкция объектов образования
421 620
05
Здравоохранение
22 313 097
1
Больницы широкого профиля
30 623
253
Управление здравоохранения области
30 623
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
30 623
2
Охрана здоровья населения
757 330
253
Управление здравоохранения области
757 330
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
499 353
006
Услуги по охране материнства и детства
147 874
007
Пропаганда здорового образа жизни
110 103
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
0
3
Специализированная медицинская помощь
12 165 523
253
Управление здравоохранения области
12 165 523
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 299 084
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
247 596
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
117 571
021
Обеспечение онкогемотологических больных химиопрепаратами
125 548
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
199 061
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
359 681
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
294 498
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
24 655
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи

261
Облыстың білім басқармасы
0
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
064
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
0
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 120 538
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 275 538
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 845 000
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
0
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
0
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
043
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
0
2
Коммуналдық шаруашылық
7 231 837
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 603 183
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
0
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
0
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
0
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 603 183
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 628 654
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 136
002
Ақпараттық жүйелер құру
0
004
Елді мекендерді газдандыру
2 746 193
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

261
Управление образования области
0
062
Целевые текущие трансферты  бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
0
064
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
0
262
Управление культуры области
0
015
Целевые текущие трансферты  бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
0
271
Управление строительства области
3 120 538
014
Целевые трансферты на развитие  бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 275 538
027
Целевые трансферты на развитие  бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 845 000
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
0
042
Целевые текущие трансферты  бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
0
043
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
0
2
Коммунальное хозяйство
7 231 837
271
Управление строительства области
1 603 183
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
0
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
0
033
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
0
058
Целевые трансферты на развитие  бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
1 603 183
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 628 654
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
43 136
002
Создание информационных систем
0
004
Газификация населенных пунктов
2 746 193
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения

3 269
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
454 714
024
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) салу және қайта жағарту
0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
77 849
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
0
036
Гербицидтердің экономикалық қолжетімділігін арттыру
10 000
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
124 658
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
124 658
2
Су шаруашылығы
434 266
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
0
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
0
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
0
009
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
0
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
434 266
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөнiндегi қызметтердiң құнын субсидиялау
434 266
3
Орман шаруашылығы
376 570
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
376 570
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
370 354
006
Жануарлар дүниесін қорғау

3 269
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
454 714
024
Строительство и реконструкция государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
77 849
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
0
036
Повышение экономической доступности гербицидов
10 000
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
124 658
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
124 658
2
Водное хозяйство
434 266
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
0
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
0
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
0
255
Управление сельского хозяйства области
0
009
Субсидирование стоимости услуг  по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
434 266
032
Субсидирование стоимости услуг  по  подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
434 266
3
Лесное хозяйство
376 570
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
376 570
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
370 354
006
Охрана животного мира

230 000
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
0
13
Басқалар
5 632 623
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
64 369
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
64 369
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 369
002
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
006
Ақпараттық жүйелер құру
0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
9
Басқалар
5 568 254
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 050 850
012
Облыстың жергілікті атқарушы органының резерві
304 999
025
Батыс Қазақстан облысының аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірдің шығындарының орнын өтеуге және экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 745 851
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
402 102
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
154 037
020
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
248 065
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 362 600
004
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
60 000
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
0
014
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
964 600
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
50 000
016
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
288 000
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
0
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
0
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 752 702
024
"Бизнестiң жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберiнде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 107 290
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері

230 000
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
0
13
Прочие
5 632 623
1
Регулирование экономической деятельности
64 369
265
Управление предпринимательства и промышленности области
64 369
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
64 369
002
Капитальные расходы государственного органа
0
006
Создание информационных систем
0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
0
9
Прочие
5 568 254
257
Управление финансов области
2 050 850
012
Резерв местного исполнительного органа области
304 999
025
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) Западно-Казахстанской области на обеспечение компенсации потерь и экономической стабильности региона
1 745 851
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
402 102
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
154 037
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов  в рамках Программы "Развитие регионов"
248 065
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 362 600
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
60 000
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
964 600
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках  программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
50 000
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
288 000
038
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
0
271
Управление строительства области
0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 752 702
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 107 290
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"