"Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар беру" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 6 маусымдағы № 92 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы әділет департаментінде 2013 жылғы 17 шілдеде № 3311 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 15 қаңтардағы № 1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 15.01.2014 № 1 қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар беру" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары С. К. Сүлейменге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                      Н. Ноғаев
2013 жылғы 6 маусымдағы № 92
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің
қаулысымен
бекітілген
"Денсаулық сақтау саласы кадрларының
даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан
және қайта даярлаудан өткені
туралы құжаттар беру"
мемлекеттік қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы "Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар беру" мемлекеттік қызмет регламенті (бұдан әрі – Регламент) "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 16 бабының 3 тармағына сәйкес дайындалды.
2. "Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар беру" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Кодексі және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 желтоқсандағы № 1575 қаулысымен бекітілген "Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар беру" мемлекеттік қызмет Стандартының (бұдан әрі - Стандарт) негізінде жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызметті техникалық және кәсіби, орта білімнен кейінгі, қосымша білім беру бағдарламаларын іске асыратын Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Батыс Қазақстан медициналық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (бұдан әрі - уәкілетті орган) көрсетеді.

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 6 июня 2013 года № 92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 июля 2013 года № 3311. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 15 января 2014 года № 1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 15.01.2014 № 1
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года  местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года  государственных услугах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Сулеймена С. К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области                     Н. Ногаев
Утвержден
постановлением
акимата Западно-Казахстанской области
от 6 июня 2013 года № 92
Регламент
государственной услуги
"Выдача документов о прохождении
подготовки, повышения квалификации
и переподготовки кадров
отрасли здравоохранения"
1. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения" (далее - Регламент) разработан в соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах".
2. Государственная услуга "Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения" (далее - государственная услуга) оказывается на основании Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" и Стандарта государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2012 года № 1575 (далее - Стандарт).
3. Государственная услуга оказывается государственным коммунальным казенным предприятием "Западно-Казахстанский медицинский колледж" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области (далее - уполномоченный орган) реализующего программы технического и профессионального, послесреднего, дополнительного образования.

4. Мемлекеттік қызмет ұйымда оқуды аяқтаған және қорытынды аттестаттаудан өткен жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі:
1) техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі кәсіптік оқу бағдарламалары бойынша – диплом;
2) қосымша кәсіптік білім беру бағдарламалары бойынша қайта даярлауды, біліктілігін арттыруды аяқтағаннан кейін - куәлік беру болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
7. Мемлекеттік қызмет уәкілетті органның ғимаратында көрсетіледі: күнделікті, жексенбі және мерекелік күндерден басқа күндері, дүйсенбіден сенбі аралығында, сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен.
Мемлекеттік қызмет алдын ала жазылусыз және жылдамдатылған қызмет көрсетусіз көрсетіледі.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету орындарында қажетті құжаттар тізбесі және оларды толтыру үлгілері, мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы ақпарат орналастырылған стенділер бар.
Мемлекеттік қызмет дене мүмкіндігі шектеулі адамдарға қол жетімді болу үшін пандусы бар кіреберіспен жабдықталған ғимараттарда көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы ақпарат Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің www.mz.gov.kz интернет-ресурстарында және уәкілетті органның www.zdrav-bko.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылады.
10. Даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжатты алу үшін мемлекеттік қызметті алушы Стандарттың 11-тармағында қарастырылған құжаттарды ұсынуы тиіс.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері қорытынды аттестаттау комиссиясының (біліктілік комиссиясы) немесе уәкілетті орган басшысының шешімі қабылданған күннен бастап он бес жұмыс күнінен аспауға тиіс.
12. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі, осы Регламенттің 6-тармағында көрсетілген құжаттардың телнұсқаларын беру уәкілетті органның бекітілген баға прейскурантына сәйкес қолма-қол және/немесе қолма-қол емес есеп айырысу бойынша ақылы түрде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызметті алушыға телнұсқа төленген соманы және күнін растайтын төлем құжаты болған кезде беріледі.
13. Құжаттардың телнұсқалары мен оларға қосымшалар жоғалған құжаттардың орнына беріледі. Телнұсқаны беру үшін құжатты жоғалтқан азаматтың уәкілетті орган басшысының атына оны жоғалту жағдайы жазылған өтініші негіз болып табылады.
Азамат құжатты жоғалғандығы туралы ақпаратты мерзімді баспасөз басылымында орналастырғаннан кейін уәкілетті органның басшысы құжаттың телнұсқасын беру туралы шешімді қабылдайды.
Құжаттың телнұсқасы өтініш түскен күннен бастап бір айдан кешіктірмей беріледі.
Құжаттың телнұсқасы құжаттың түпнұсқасы берілген тегіне, атына және әкесінің атына беріледі.
Құжаттардың телнұсқалары телнұсқа беру туралы шешім қабылданған сәтте қолданыстағы үлгі бланкілерінде беріледі және уәкілетті органның басшысы және оның оқу жұмысы жөніндегі орынбасары қол қояды.
Берілетін құжаттың бланкісінде оң жақ жоғарғы бұрышында "Түпнұсқаның орнына берілген № ___ телнұсқа" деген мөртабан қойылады.

4. Государственная услуга оказывается физическим лицам, закончившим обучение в организации и прошедшим итоговую аттестацию (далее - получатель государственной услуги).
5. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
6. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача:
1) по профессиональным учебным программам технического и профессионального, послесреднего образования - диплома;
2) по программам дополнительного профессионального образования по окончании переподготовки - удостоверения, повышения квалификации - свидетельства.
2. Порядок оказания государственной услуги
7. Государственная услуга оказывается в здании уполномоченного органа: ежедневно с понедельника по субботу с 9.00 до 18.00, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00, кроме воскресенья и праздничных дней.
Государственная услуга оказывается без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
8. В местах предоставления государственной услуги имеются стенды с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения, информация о порядке оказания государственной услуги.
Государственная услуга оказывается в здании, которое оборудовано входом с пандусом, предназначенным для доступа людей с ограниченными физическими возможностями.
9. Информация о порядке предоставления государственной услуги размещается на интернет-ресурсах Министерства здравоохранения Республики Казахстан www.mz.gov.kz. и на Интернет-ресурсе уполномоченного органа www.zdrav-bko.gov.kz.
10. Для получения документа о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров получатель государственной услуги предоставляют документы, предусмотренных пунктом 11 Стандарта.
11. Сроки оказания государственной услуги не должны превышать пятнадцать рабочих дней со дня принятия решения итоговой аттестационной комиссии (квалификационной комиссии) или руководителя уполномоченного органа.
12. Государственная услуга оказывается бесплатно, выдача дубликатов документов, указанных в пункте 6 настоящего Регламента, оказывается платно по наличному и/или безналичному расчету согласно утвержденному прейскуранту цен уполномоченного органа.
Получателю государственной услуги дубликат выдается при наличии платежного документа, подтверждающего сумму и дату оплаты.
13. Дубликаты документов и приложения к ним выдаются вместо утраченных документов. Основанием для выдачи дубликата является заявление получателя государственной услуги, утерявшего документ, на имя руководителя уполномоченного органа, в котором излагаются обстоятельства его утраты.
Решение о выдаче дубликата документа принимается руководителем уполномоченного органа после размещения гражданином информации об утере документа в периодическом печатном издании.
Дубликат документа выдается не позднее одного месяца со дня поступления заявления.
Дубликат документа выдается на фамилию, имя, отчество, на которые был выдан подлинник документа.
Дубликаты документов выдаются на бланках образца, действующего на момент принятия решения о выдаче дубликата, и подписываются руководителем уполномоченного органа и его заместителем по учебной работе.
На выдаваемом бланке документа в правом верхнем углу проставляется штамп "Дубликат взамен подлинника № ___".

14. Құжаттарды қабылдау уәкілетті органның жауапты тұлғасымен жүзеге асырылады.
15. Мемлекеттік қызметті қызметті ұсынуды тоқтату үшін мемлекеттік қызметті алушының уәкілетті орган алдындағы қаржылай немесе өзге де берешектері негіз болып табылады. Қаржылық немесе өзге де берешектерді жойған жағдайда мемлекеттік қызметті алушыға осы Регламенттің 6-тармағында көрсетілген құжат беріледі.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету
үдерісіндегі іс-әрекет (өзара
іс-қимыл) тәртібін сипаттау
16. Мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
1) уәкілетті органның жауапты қызметкері мемлекеттік қызметті алушыдан құжаттарды қабылдауды жүзеге асырады және құжаттарды журналда тіркеуді жүргізеді;
2) уәкілетті органның жауапты қызметкері ұсынылған құжаттарды қарастырады, уәкілетті органның құжат беру бұйрығына сәйкес кадрлардың даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжатты ресімдейді және уәкілетті орган басшысының жетекшілік ететін орынбасарына қарауға және келісуге жібереді;
3) уәкілетті орган басшысының жетекшілік ететін орынбасарының бұрыштамасынан кейін құжат уәкілетті орган басшысына қол қоюға жіберіледі;
4) уәкілетті органның басшысы құжатқа қол қояды және мемлекеттік қызметті алушыға жеке өзіне салтанатты жағдайда құжатты береді.
17. Құжаттың телнұсқасын беру кезіндегі мемлекеттiк қызметті көрсету кезеңдерi:
1) уәкілетті органның жауапты қызметкері құжаттарды қабылдауды және уәкілетті органның басшысына беруді жүзеге асырады;
2) уәкілетті органның басшысы ұсынылған құжаттармен танысады және құжаттың телнұсқасын беру немесе мемлекеттік қызметті ұсынуды тоқтату туралы дәлелді жауабы туралы шешім қабылдайды;
3) уәкілетті органның жауапты қызметкері құжаттың телнұсқасын ресімдейді және тіркейді немесе мемлекеттік қызметті ұсынуды тоқтату туралы дәлелді жауабын дайындайды және уәкілетті органның басшысына қол қоюға жібереді;
4) уәкілетті органның басшысы құжаттың телнұсқасына немесе мемлекеттік қызметті ұсынуды тоқтату туралы дәлелді жауабына қол қояды және уәкілетті органның жауапты қызметкеріне жібереді;
5) уәкілетті органның жауапты қызметкері құжаттың телнұсқасын береді және тіркейді немесе мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті ұсынуды тоқтату туралы дәлелді жауабын жібереді.
18. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) қатысады:

14. Прием документов осуществляется ответственным лицом уполномоченного органа.
15. Основанием для приостановления предоставления государственной услуги является финансовая или иная задолженность получателя государственной услуги перед уполномоченным органом. В случае устранения финансовой или иной задолженности, получателю государственной услуги выдается документ, указанный в пункте 6 настоящего Регламента.
3. Описание порядка действий
(взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
16. Этапы оказания государственной услуги:
1) ответственный сотрудник уполномоченного органа осуществляет прием документов у получателя государственной услуги и производит регистрацию документов в журнале;
2) ответственный сотрудник уполномоченного органа рассматривает предоставленные документы, оформляет документ о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров, в соответствии с приказом уполномоченного органа о выдаче документа и передает на рассмотрение и согласование курирующему заместителю руководителя уполномоченного органа;
3) после резолюции курирующего заместителя руководителя уполномоченного органа документ передается на подпись руководителю уполномоченного органа;
4) руководитель уполномоченного органа подписывает документ и выдает документ получателю государственной услуги нарочно в торжественной обстановке.
17. Этапы оказания государственной услуги при выдаче дубликата документа:
1) ответственный сотрудник уполномоченного органа осуществляет прием документов и передачу руководителю уполномоченного органа;
2) руководитель уполномоченного органа ознакамливается с представленными документами и принимает решение о выдаче дубликата документа либо мотивированного ответа о приостановлении в предоставлении государственной услуги;
3) ответственный сотрудник уполномоченного органа оформляет и регистрирует дубликат документа, либо готовит мотивированный ответ о приостановлении в предоставлении государственной услуги и передает на подпись руководителю уполномоченного органа;
4) руководитель уполномоченного органа подписывает дубликат документа либо мотивированный ответ о приостановлении в предоставлении государственной услуги и передает ответственному сотруднику уполномоченного органа;
5) ответственный сотрудник уполномоченного органа выдает и регистрирует дубликат документа, либо направляет мотивированный ответ о приостановлении в предоставлении государственной услуги получателю государственной услуги.
18. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):

1) уәкілетті органның жауапты қызметкері;
2) уәкілетті орган басшысының жетекшілік ететін орынбасары;
3) уәкілетті органның басшысы.
19. Әр әкімшілік әрекеттің (рәсімнің) орындау мерзімін көрсете отырып, әр ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдерінің) өзара әрекеттестігі мен реттілігін мәтіндік кестелік сипаттау осы Регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
20. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы Регламентке 2-қосымшада берілген.
4. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
21. Мемлекеттік қызметті көрсетуді ұйымдастыруға уәкілетті орган жауапты болып табылады.
22. Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызметті көрсетуді Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес белгіленген мерзімдерде жүзеге асыруға жауапты болады.
"Денсаулық сақтау саласы
мамандарының даярлаудан,
біліктілікті жоғарылатудан
және қайта даярлаудан өткені
туралы құжаттар беру"
мемлекеттік қызмет
регламентіне
1-қосымша
Әрбір әкiмшiлiк іс-әрекеттiң
(рәсiмнің) орындау мерзiмiн көрсете
отырып, әр ҚФБ әкiмшiлiк әрекеттерінiң
(рәсiмдерінің) өзара әрекеттестігі мен
реттілігін мәтiндiк кестелiк сипаттау 1-кесте. Құжаттарды беру кезіндегі ҚФБ іс-әрекетін сипаттау
Негізгі үдерістің (жұмыстар барысының, ағынының) іс-әрекеттері
1
Іс-әрекеттің №
1
2
3
4
2
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның жауапты қызметкері
Уәкілетті органның жауапты қызметкері
Уәкілетті орган басшысының жетекшілік ететін орынбасары
Уәкілетті органның басшысы
3
Іс-әрекеттің (үдерістiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау
Ұсынылған құжаттарды қарау. Уәкілетті органның құжатты беру туралы бұйрығына сәйкес кадрлардың даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжатты ресімдеу
Құжаттарды қарау және келісу
Құжатқа қол қою
4
Аяқтау нысаны
Құжаттарды журналда тіркеу
Уәкілетті орган басшысының жетекшілік ететін орынбасарына құжаттарды қарауға және келісуге беру
Бұрыштама қою
Құжатты салтанатты жағдайда жеке өзіне беру
5
Орындау мерзімдері
30 минут
9 жұмыс күн
5 жұмыс күн
1 жұмыс күн
2-кесте. Телнұсқаларды беру кезіндегі ҚФБ іс-әрекетін сипаттау
Негізгі үдерістің (жұмыстар барысының, ағынының) іс-әрекеттері
1
Іс-әрекеттің № (жұмыс барысы, ағыны)
1
2
2
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның жауапты қызметкері
Уәкілетті органның басшысы
3
Іс-әрекеттің (үдерістiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау және тіркеу
Ұсынылған құжаттармен танысу
4
Аяқтау нысаны
Ұсынылған құжаттарды уәкілетті органның басшысына беру
Телнұсқаны беру немесе мемлекеттік қызметті ұсынуды тоқтату туралы дәлелді жауабы туралы шешімді қабылдау
5
Орындау мерзімдері
30 минут
1 сағат
кестенің жалғасы
Негізгі үдерістің (жұмыстар барысының, ағынының) іс-әрекеттері
1
3
4
5
2
Уәкілетті органның жауапты қызметкері
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты қызметкері
3
Есепке алу журналында құжаттың телнұсқасын ресімдеу және тіркеу немесе мемлекеттік қызметті ұсынуды тоқтату туралы дәлелді жауабын дайындау
Құжаттың телнұсқасына немесе мемлекеттік қызметті ұсынуды тоқтату туралы дәлелді жауабына қол қою
Құжаттың телнұсқасын немесе мемлекеттік қызметті ұсынуды тоқтату туралы дәлелді жауабын есепке алу журналында тіркеу
4
Уәкілетті органның басшысына қол қою үшін беру
Құжатты уәкілетті органның жауапты қызметкеріне беру
Құжаттың телнұсқасын беру немесе мемлекеттік қызметті ұсынуды тоқтату туралы дәлелді жауабын жіберу
5
Бір айдан кешіктірмей
1 сағат
30 минут
"Денсаулық сақтау саласы
мамандарының даярлаудан,
біліктілікті жоғарылатудан
және қайта даярлаудан өткені
туралы құжаттар беру"
мемлекеттік қызмет
регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде
әкімшілік әрекеттердің логикалық
реттілігі мен ҚФБ арасындағы өзара
байланысты көрсететін сызба 1-сызба. Құжаттарды беру кезіндегі
ҚФБ функционалдық өзара іс-әрекеті
2-сызба. Телнұсқаларды беру кезіндегі
ҚФБ функционалдық өзара іс-әрекеті

1) ответственный сотрудник уполномоченного органа;
2) курирующий заместитель руководителя уполномоченного органа;
3) руководитель уполномоченного органа.
19. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему Регламенту.
20. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ представлена в приложении 2 к настоящему Регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
21. Ответственным за организацию оказания государственной услуги является уполномоченный орган.
22. Должностные лица несут ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту
государственной услуги
"Выдача документов о прохождении
подготовки, повышения квалификации
и переподготовки кадров
отрасли здравоохранения"
Текстовое табличное описание
последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур)
каждой СФЕ с указанием срока выполнения
каждого административного действия (процедуры) Таблица 1. Описание действий СФЕ при выдаче документов
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия
1
2
3
4
2
Наименование СФЕ
Ответ-
ственный сотрудник уполномо-
ченного органа
Ответ-
ственный сотрудник уполномо-
ченного органа
Курирующий заместитель руководителя уполномо-
ченного органа
Руково-
дитель уполно-
моченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов
Рассмотрение предостав-
ленных документов. Оформление документа о прохождении подготовки, повышения квалифи-
кации и пере-
подготовки кадров, в соответствии с приказом уполномо-
ченного органа о выдаче документа
Рассмотрение и согласование документов
Подписание документа
4
Форма завершения
Регистрация документов в журнале
Передача документов на рассмотрение и согласование курирующему заместителю руководителя уполномо-
ченного органа
Наложение резолюции
Вручение документа лично в торжест-
венной обстановке
5
Сроки исполнения
30 минут
9 рабочих дней
5 рабочих дней
1 рабочий день
Таблица 2. Описание действий СФЕ при выдаче дубликатов
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока, работ)
1
2
2
Наименование СФЕ
Ответственный сотрудник уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация документов
Ознакомление с предоставленными документами
4
Форма завершения
Передача руководителю уполномоченного органа предоставленных документов
Принятие решения о выдаче дубликата либо мотивированного ответа о приостановлении в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
30 минут
1 час
продолжение таблицы
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
3
4
5
2
Ответственный сотрудник уполномоченного органа
Руководитель уполномоченного органа
Ответственный сотрудник уполномоченного органа
3
Оформление и регистрация дубликата документа в журнале учета либо готовит мотивированный ответ о приостановлении в предоставлении государственной услуги
Подписание дубликата документа либо мотивированного ответа о приостановлении в предоставлении государственной услуги
Регистрация дубликата документа либо мотивированного ответа о приостановлении в предоставлении государственной услуги в журнале учета
4
Передача руководителю уполномоченного органа для подписания
Передача документов ответственному работнику
Выдача дубликата документа либо направление мотивированного ответа о приостановлении в предоставлении государственной услуги
5
Не позднее одного месяца
1 час
30 минут
Приложение 2
к регламенту
государственной услуги
"Выдача документов о прохождении
подготовки, повышения квалификации
и переподготовки кадров
отрасли здравоохранения"
Схема, отражающая взаимосвязь
между логической последовательностью
административных действий в процессе
оказания государственной услуги и СФЕ Схема 1. Функциональное взаимодействие
СФЕ при выдаче документов
Схема 2. Функциональное взаимодействие
СФЕ при выдаче дубликатов